Чоловік Бик і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Кінь і чоловік Бик дає несподіване поєднання для обох. І їм доведеться пристосовуватися. Такий союз варто вибрати тим, хто хочеться розібратися в собі і навчиться взаємодії з партнером. Спільне життя і побудова відносин з жінкою Конем стануть випробуванням для чоловіка Бика, тому від його стратегії поведінки залежить розвиток союзу.

Відносини в парі Бик-Чоловік і Кінь-Жінка будуть не набагато успішніше. Якщо в результаті вони одружаться, то сім’я все одно буде повністю триматися на прихильності Бика. Для успішного шлюбу він повинен в першу чергу простіше ставитися до недоліків Коні та її прагнення встигнути все.

Вона завжди шукає пригод, а Бик-домосід, повинен навчитися сприймати її бажання відпочити в галасливій компанії. В основному, така пара більше підходить для ділових відносин, тому що тоді вони будуть гармонійно доповнювати один одного. Їх спільний бізнес стане успішним і буде приносити тільки приємні плоди.

Сумісність чоловіка Бика і жінки Коні дуже суперечлива, це союз не для тих, хто шукає легкий шлях. Уся відповідальність у такій парі лягає на більш мудрого і стриманого Бика, і якщо він зможе виробити вірну стратегію поведінки, і обидва в чомусь підуть на компроміс, тоді є шанс побудувати міцну сім’ю.

Представники цих знаків, налаштовані на бурхливий нетривалий роман, отримувати від партнера як раз те, що шукають. Незважаючи на те, що Бик відрізняються консервативністю, він все ж прагне відчувати яскраві емоції, і жінка Кінь здатна їх подарувати. Вони оригінальна, активна, чарівна. Між ними спалахує пристрасть, вона розчиняється в обіймах сильного та надійного партнера, справжнього чоловіка.

Але щоб створити сім’ю, обоє повинні мати серйозний настрій і готовність взяти відповідальність на себе. Спільне життя породжує багато труднощів, так як у них абсолютно різні пріоритети. Вона любить розважатися, подорожувати, ризикувати і витрачає на це весь свій час, так що вести господарство для неї вкрай складно. Кінь цінує свободу, а Бик — власник, і йому треба подолати себе, щоб прийняти характер такої обраниці. У спільному житті цих партнерів доведеться постійно йти на компроміси, більшою мірою чоловікові.

Бик чоловік і Кінь жінка у відносинах

Якщо партнери ставляться до роману, як до легкого і нетривалому, то все відмінно. Чоловік Бик хоч і консерватор полюбляє неквапливість надійність і слідування традиціям, насправді в глибині душі хоче бурхливих любовних пристрастей та яскравих стосунків. Жінка Кінь має оригінальністю, активним творчим поривом і рухливістю, схильна до веселого життя і чудово підійде як любовний партнер Бику.

Для жінки Коні теж буде радісно і приємно опинитися в обіймах Бика, адже їй завжди подобаються нові відносини, а чоловік Бик не здається легковажним, а навпаки наповнений життєвою мудрістю і глибиною розуміння. Вона на рівні підсвідомості шукає помірного, сильного і терплячого партнера, на якого можна покластися у важкий момент.

Жінка Кінь дуже любить розваги, подорожі та авантюри, що складно поєднувати з веденням домашніх справ. Бик буде обтяжувати життя Коня, якщо у нього не вийде знайти прийнятний для обох варіант спільного життя в одній квартирі. Різні характери – її волелюбний і живий, і його власницький і рівний – будуть приводити до сварок. Будь-яка несподіванка вибиває Бика зі звичного життєвого ритму, не вміючи з цим справлятися, він стає агресивним і нервовим.

Дійти згоди нелегко, якщо кожен наполягає на своєму. Їм слід подивитися на свій союз з боку і тоді вони побачать, що між собою і переваги чудово поєднуються. Подолання бар’єру неприйняття і нерозуміння життєвих принципів партнера зробить союз милостивим. У цьому випадку сімейне життя складеться вдало, але це не станеться само по собі.

Сумісність Бик і Кінь у шлюбі

В сім’ї, де чоловік-Бик і жінка-Кінь подружжя зближує прагнення до практичності. Вони обидва хочуть задіяти в життя всі наявні запаси коштів і енергії. Сумісність чоловіка-Бика і жінки-Коні буде чудовою, якщо активність подружжя буде спрямована в мирне русло. Інакше, конфлікти і сварки неминучі. Вони повинні працювати, як можна більше, щоб домогтися благополуччя. Жінка-Кінь буває надмірно примхлива, а чоловік-Бик відрізняється грубим характером і впертістю. Все це не кращим чином впливає на союз. Хоча, обидва прагнуть до створення міцної сім’ї. Чоловіка-Бика не влаштовує відкритість і товариськість подружжя. Жінка-Кінь повинен більше приділяти уваги власнику-чоловікові.


Залишити відгук