Чоловік Бик і Жінка Коза Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Бик і жінка Коза неоднозначна і різна для кожної окремої пари. Вважається, що ділові контакти і дружба ще можуть скластися вдало в певних умовах, а ось любовні відносини і щасливий шлюб ставляться під сумнів.

Пара Бик-Чоловік і Коза-Жінка більш успішний. У цій парі все буде розвиватися гармонійно. Вівця-Коза є творчою натурою і тому, облаштовуючи їх спільне сімейне гніздечко, зробить все для того, що її чоловікові було комфортно і зручно. Чоловік буде задоволений їх союзом і після роботи з задоволення проведе час зі своєю другою половинкою, а не з друзями. У них не буде проблем у спілкуванні, завжди знайдуться спільні теми, більш того, при обговоренні деяких проблем, думки будуть збігатися.

Чоловік стане справжньою опорою для своєї дами, а Вівця-Коза буде насолоджуватися захистом свого коханого. Він, відчуваючи, що його супутниця потребу в ньому, буде оберігати і дбає про неї. Якщо жінка Вівця-Коза цілком присвятить себе шлюбу, їх відносини будуть по-справжньому міцними. Він буде приносити гроші в сім’ю, а вона буде піклуватися про дітей і про його щастя.

Китайський гороскоп сумісності називає відносини чоловіка Бика і жінки Кози вкрай складними і суперечливими. Ці знаки погано взаємодіють між собою, можуть дружити або співпрацювати, але щоб створити сім’ю, доведеться докласти багато зусиль, і для цього потрібна дійсно сильна любов і впевненість у тому, що саме з цим партнером хочеться прожити до кінця життя.

У чоловіка Бика і жінки Кози зазвичай мало спільного, але при цьому їх не можна назвати протилежностями, тому притягання між представниками знаків виникає вкрай рідко. У них немає спільних тем, погляди на життя різні. Якщо з якоїсь причини між ними зароджуються стосунки, вони течуть мляво і досить швидко закінчуються.

Але якщо пара створює родину, непогано складається побутова сторона, оскільки Коза добре веде господарство, Бик любить систему і зазвичай багато заробляє. Але ось в емоційній сфері не варто очікувати яскравих фарб, бо партнерів цікавлять абсолютно різні речі.

Бик ґрунтовний, працьовитий і відповідальний, а Коза, навпаки, не дуже-то любить працювати і не хоче брати на себе відповідальність. Вона погано управляється з фінансами, і їй потрібен партнер, який не був би настільки критичним. У той же час Бик, будучи впевненим у тому, що йому потрібна саме вона, може прийняти цю сторону характеру і стати добрим покровителем для боязкою Кози.

Бик чоловік і Коза жінка у відносинах

Почати слід з цікавого факту жінка Коза і чоловік Бик досить рідко стикаються з життя, в увазі своїх сильних відмінностей. У них різні інтереси, світогляд і образи життя досить суперечливі. Між ними дуже мало розуміння і немає тієї особливої сили, яка притягує протилежні знаки. Тому все, що складається, досить швидко руйнується, а самі відносини можуть нагадувати мляво поточний діалог, який нічим підкріпити.

Як правило, якщо люди цих знаків одружуються і створюють сім’ю, то спільне життя все одно не наповнюється фарбами і бурхливими емоціями. І чоловік Бик, і жінка Коза схильні вести рутинні справи і добре справляються з господарством, тому побутова сторона союзу точно складеться.

Жінка Коза не любить багато працювати, а тому ніколи не візьметься за реалізацію масштабних проектів. Чоловік Бик навпаки багато бере на себе. І так з дня в день. Іноді дівчина Коза буде «брикатися» і вередувати, намагаючись проявити свою акторську майстерність і розіграти драму, але чоловік Бик буде вперто і непохитно ставити її на місце. Він, напевно, ніколи не зрозуміє, як їй вдається жити «нічого не роблячи» і «нічим не цікавлячись».

Дівчина Коза звикла витрачати більше, ніж заробляє, а чоловік Бик навпаки віддає перевагу розумний витрата грошей, не передбачає походи в ресторани, кіно та інші розваги. Він багато працює і добре знає ціну грошам, тому він прораховує всі свої доходи і витрати. Жінка Коза на противагу йому діє у відповідності з настроєм і спонтанно. В такі моменти чоловікові багато варто стримати себе, бо він ніяк не може прийняти мотиви такого безтурботного поведінки.

Сумісність Бик і Коза у шлюбі

Обидва знака і чоловік-Бик і жінка-Коза орієнтовані на сімейні відносини. Знайдеться місце романтиці в даному шлюбі? Щоб зберегти хорошу сумісність чоловік-Бик і жінка-Коза не повинні весь час думати про побут. Тим не менш, чоловік-Бик може виявитися занадто грубим для жінки-Кози. Але це не привід рвати відносини. Вони обидва будуть звертати увагу на хороші сторони один одного. Чоловікові-Бику будуть подобатися вразливість і ніжність подружжя. Намагайтеся не сваритися по дрібницях, а найголовніше-уникайте надмірного впертості. Це характерна риса обох подружжя.


Залишити відгук