Чоловік Бик і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Бик і жінка Дракон досить складна із-за різних характерів партнерів. Чоловік Бик створює для себе певну життєву схему, яка дозволить йому безбідно жити в повній рівновазі з самим собою, тоді як дівчина Дракон не організовує своє життя зовсім ніяк. Постійна зміна вражень та яскравих подій для неї важливіше самої ефективної життєвої схеми.

Пара Бик-Чоловік і Дракон-Жінка ніколи не зможуть зрозуміти і по-справжньому оцінити один одного. Їхні стосунки складні, дуже часто відбуваються сварки, причому джерелом конфлікту може бути будь-яка дрібниця. З-за запального характеру Бика і Дракона образи і крики будуть постійними гостями цієї сім’ї.

Проте все можна виправити і налагодити і в цій парі теж. Пристрасть, яка прокидається всередині Дракона під час конфлікту, дуже подобається Бику, найголовніше, в цій ситуації, жінці бути не настільки грубою і вибирати вирази. Якщо зробити все правильно і не ображати Бика, йому навіть сподобається нові емоції, які він зазнає під час конфлікту.

Якщо вірити китайським гороскопом сумісності, чоловік Бик і жінка Дракон — далеко не самий вдалий союз. Вони можуть бути разом тільки в тому випадку, якщо між ними спалахує пристрасть. Тоді починається бурхливий суперечливий роман, який дарує обом масу емоцій. Не завжди вдається створити на його основі тривалі стосунки, але таке трапляється, адже любов творить чудеса.

У представників цих знаків зовсім різні життєві цінності: Бик живе в рамках системи, ним же створеної, в той час як жінка Дракон не знає ні меж, ні правил. Для неї дуже важливо, щоб життя було цікавим. Буває, що вона не будує далекосяжних планів, і це дуже складно зрозуміти консервативному чоловікові Бику.

Якщо в парі починаються сварки, це завжди зіткнення двох сильних і незалежних особистостей, у яких різні цілі. Якщо вони так і не зможуть знайти точок дотику, союз розпадеться. До компромісу можна прийти, і він полягає в тому, щоб партнери не намагалися впливати на діяльність один одного, не нав’язували свій стиль поведінки. Крім того, важливо, щоб ніхто у відносинах не тягнув ковдру на себе, не намагався домінувати. У кінцевому підсумку все зводиться до того, що чоловікові Бику і жінці Дракону слід навчитися поважати принципи один одного.

Бик чоловік і Дракон жінка у відносинах

Для розвитку та побудови міцних тривалих відносин партнерам необхідно буде домовитися взаємодіяти на рівних і не втручатися в справи другої половини, надаючи при цьому підтримку в потрібний момент. Взаємоповага і прийняття своєї ролі в шлюбі дасть їм можливість побудувати симбіотичні відносини на тривалий термін.

Швидше за все, чоловік Бик захоче, щоб його дружина Дракон приділяла більше часу сім’ї і менше займалася зовнішньою діяльністю і тусовками з друзями. У цьому питанні їм доведеться знайти компроміс і чим раніше, тим краще, оскільки конфлікти вельми вірогідні.

Якщо вона скасує поїздку до подруги, а вона зможе приготувати вечерю, хоч іноді. Поставивши відносини вище свого его, пара побудує міцний союз. Жінка Дракон і чоловік Собака здатні дати і взяти один в одного дуже багато, головне захотіти, тоді побутові питання виявляться не так вже й важливі.

В парі важче буде дівчині Дракону прийняти жорстку систему та умови чоловіки Бика, ніж йому стати тим, кого вона захоче бачити поруч з собою. Все ж цей чоловік більш організовано, має твердий характер, володіє великим запасом життєвих сил. Зате він живе в існуючій реальності і не тікає від проблем, а навпаки навіть передбачає їх і будує грамотну захист.

Сумісність Бик і Дракон у шлюбі

У шлюбі, який створили чоловік-Бик і жінка-Дракон, обоє щиро прагнуть до постійності в сім’ї. Важливо, щоб вони швидко пройшли перевірку на міцність відносин і зайнялися душевної стороною союзу. У даному процесі буде головувати мрійлива жінка-Дракон. Енергійність йому додасть чоловік-Бик, який не відрізняється сентиментальним характером. Щоб була хороша сумісність чоловіка-Бика і жінки-Дракона потрібно знайти в союзі компроміс. Інакше, впертий характер обох подружжя його легко зруйнує. Нехай чоловіка не забуває завжди і у всьому радитися з обранцем.


Залишити відгук