День Народження 17 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Мрійливий погляд Риб, чий день народження випадає на 17 березня, приховує під собою їх практичну і амбітну природу. Ви багато працюєте і робите все (що не виходить за рамки закону) заради досягнення своїх цілей. Практичний і дисциплінований, ви відчуваєте щире обурення, якщо хтось ухиляється від роботи. Ви не ганяєтеся за досконалістю, але високі ідеали і ще більш високі устремління змушують вас звертати увагу на якість. Втім, прагматизм кореневого числа 8 врівноважується чутливістю знака Риб: ви переживаєте за менш щасливих і готові прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

Народжених 17 березня часто переслідують проблеми, пов’язані з деякими частинами тіла, особливо з кінцівками. Вони повинні приділяти пильну увагу своїм ногам, побоюватися різних видів інфекцій. Що стосується дієти, то їх гаслом має стати «різноманітність та баланс». Народжені 17 березня люблять смачно поїсти, але їм загрожує небезпека стати рабами їжі, крім того, вони повинні контролювати вживання в їжу жирів і цукру. Що стосується фізичних вправ, то людям, народженим в цей день рекомендується виконувати їх по можливості щодня, але помірно; найбільше для них підходять плавання та біг.

Народжені 17 березня зазвичай проживають захоплюючу життя, повну руху: польоти, плавання, музика, танці… Вони можуть загубитися серед всіх цих дії — в безкінечному процесі задоволення своїх бажання. Дуже розвинені особистості, народжені в цей день, можуть займатися всім і відчувати при цьому невичерпної почуття егоїзму. Менш освічені натури, навпаки, бувають надмірно пасивними або заглиблені в себе, нездатними обрати правильний шлях у житті.

Знак Зодіаку 17 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до групи Водних знаків, які характеризуються наступними якостями: жертовність, витонченість, віра, гнучкість, релігійність, прагнення до комфорту і краси, універсальність.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює дар провидіння, віру. Вплив Нептуна ідеально для лікарів. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за відсутність критичності, а також невміння розбити явище на складові.

Народжені 17 березня Риби, з одного боку, романтики, фантазери і мрійники, що не дивно для цього знака Зодіаку, а з іншого вони цілком собі амбітні люди, які твердо стоять на ногах. Вони цілеспрямовані, наполегливі, працездатні, слідують своєму обов’язку, виконують правила, старанно трудяться і дуже зляться, якщо стикаються з ледарем чи халтурником. Цих людей не можна назвати перфекціоністами, але тим не менш вони намагаються виконувати свою роботу якнайкраще. Незважаючи на такий практичний підхід до роботи ці люди дуже чутливі і тонкі, як і належить Рибам. Вони безкорисливо допоможуть тим, кому не пощастило, несправедливість життя, що виражається в тому, що іноді тяжка праця не приносить плодів, дуже болюча для осмислення цими чуйними натурами.

Народжені 17 березня з радістю віддаються пошуків нових пригод, особливо якщо вони дозволяють їм висловити свою громадську позицію. Без такого соціального залучення ці люди поступово стають все більш і більш ізольованими від світу. У самому справі, якщо вони проводять дуже багато часу наодинці з собою, вони можуть загорнутися в «кокон», повністю відсторонившись від турбот та інтересів навколишнього середовища. В один прекрасний момент вони можуть раптово з’явитися, але вже не у вигляді спеленутой «лялечки», а радше схожими на метеликів, безтурботно пурхають під сонцем. Ця метафора використана тут для того, щоб проілюструвати кілька цілком доречних пунктів.

Народженим 17 березня потрібно навчитися продовжувати свою діяльність з максимально сконцентрованим увагою, а не перелітати з однієї квітки на іншій. На додаток до цього вони, можливо, повинні вміти відстоювати свої принципи хоча б для того, щоб довести, що їх проекти і репутація набагато міцніше, ніж швидкоплинна життя прекрасного метелика. Народжені 17 березня щиро прагнуть оцінити все нове і свіже, що є у світі. Цим людям швидко набридають старі звичаї і ідеї, і вони відмовляються від них з юною наївністю і неоглядностью. До нещастя, може статися так, що їм доведеться діяти наперекір своїй долі і, що найстрашніше, опинитися в одній команді з пропаленими реалістами, які цинічно і жорстоко будуть контролювати їхні сили.

Дуже мало хто з народжених 17 березня примудряються стримувати свій оптимізм, покладаючи його на вівтар виконання задуманого плану. Часто у своєму бажанні під що б то ні стало уникнути почуття відповідальності народжені 17 березня починають ігнорувати тих, хто хоче зблизитися з ними. Іноді така поведінка може стати інструментом для захисту позицій, які займають ці люди. Якщо вони хочуть досягти успіху, то повинні навчитися бути більш скрупульозними і стриманими, і менш мінливими — це, до речі, серйозні аспекти їх природи. На деякий час колеги, сім’я або друзі народжених 17 березня можуть зачаровуватися їх винятковістю, але в кінці кінців вони вимагатимуть, щоб народжені у цей день, повернулися на землю і взяли на себе свою частку обов’язків — в кінці кінців, їм теж треба вирішувати проблеми і справлятися з труднощами. Звернувшись до земних справах, народжені 17 березня можуть цілком успішно співпрацювати з навколишнім їхнім життям, привносячи в неї свіжість і віддаючи їй плоди своєї творчості.

Чоловік Риби — народився 17 Березня

Чоловіки, які народилися 17 березня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — жертовний, сексуальний, відданий, щедрий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 17 Березня

Жінки, чия дата народження припадає на 17 березня, не схожі на інших такими гранями темпераменту: така дама — загадкова, чуттєва, уважна. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 17 Березня

17 березня — що розповість про вашу долю дата народження? Людям з датою народження 17 березня знак зодіаку Риби, ніколи не доводиться нудьгувати, вони завжди проводять захоплюючу, повну вражень життя. Це можуть бути польоти, заняття музикою, плаванням, танцювальні гуртки. Їх енергії і сил вистачає на все, нерухомість для них рівносильна смерті. Вони володіють видатними здібностями, і намагаються використовувати їх в життя всі одночасно. Хоча серед них зустрічаються і більш пасивні натури, які занадто захоплені самопізнанням, що не дозволяє їм досягти багато чого в житті.

Люди, що народилися 17 березня знак зодіаку Риби, завжди раді взятися за нову справу, і висловити своє ставлення до суспільної ситуації. Їх потреба брати участь у соціального життя суспільства потребує постійного підживлення, інакше вони відчувають себе безнадійно відставши від інших. Самотність абсолютно протипоказано їм, і абсолютно не відповідає особливостям їх характеру. Всі події, що відбуваються у світі, хвилюють їх неймовірно. Навіть якщо вони піддадуться вимушеного забуття, вони витратять час на власний розвиток, і вернувся з небуття, знову відчують себе у своїй стихії.

Тим, хто народився 17 березня знак зодіаку Риби, краще не розпорошувати свої здібності в різних напрямках, і сконцентрувати їх на одному, по-справжньому привабливому для них. Життєздатність їх проектів потребує доказах, для надання яких їм потрібно довести свою справу до успішного завершення. Це зміцнить їх репутацію і становище в суспільстві.

Все нове і незвичайне, що виникає в навколишньому світі вимагає уваги людей, народжених 17 березня знак зодіаку Риби. Вони не люблять дотримуватися застарілих методів роботи, усталені звичаї і традиції ненависні їх волелюбною вдачею. Їм здається, що цілком можна обійтися і без них. Але доля любить підкидати людям саме те, що противне їхній душі, і може змусити їх працювати під керівництвом найбільш консервативних і заскнілих особистостей. Тут їх душевні сили зазнають жорстокого випробування.

Іноді люди, народжені 17 березня знак зодіаку Риби, здатні поглянути на речі в їх істинному світлі, щоб досягти задуманого. Але в особистому житті їх чатує невдача внаслідок їх небажання брати на себе тягар життєвих проблем, що змушує їх всіляко присікати будь-які спроби зближення з ними. Таким чином вони можуть захищати свій усталений світ від вторгнення ззовні. Але їм слід переглянути свою точку зору, так як цей шлях веде в нікуди. До того ж їм варто іноді струшувати себе, і приводити в адекватний стан, занадто сильне видалення від побутових турбот викличе почуття протесту біля живуть з ними поруч. Занурення в повсякденні проблеми може навіть виявитися їм по душі завдяки новизні і незвичність такого проведення часу.

Чого слід дотримуватися у своєму житті людям з датою народження 17 березня знак зодіаку Риби? Ваш багатий життєвий досвід повинен послужити вам реальну користь, використовуйте його при досягненні власних цілей. Намагайтеся не змінювати своєї істинної сутності, а якщо обставини змушують вас, постарайтеся знайти обхідні шляхи. У будь-якій ситуації завжди є кілька рішень, потрібно лише прийняти вірне з них.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви проявляєте розуміння і ніжність, і, хоча не страждаєте на самоті, в союзі з відданим партнером, розуміючим ваше серйозне ставлення і принципи підходу до роботи, просто расцветаете.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 17 березня Риби – справжні гедоністи, які дуже люблять насолоди і можуть все своє життя присвятити їм. Народилися 17 березня можуть бути активними егоїстами, які прагнуть перепробувати безліч занять, даруючи насолоду, а можуть бути замкнутими і нерішучими натурами, самосозерцательными і не решающимися вибрати свій життєвий шлях. Народжені 17 березня люблять поєднувати свою тягу до пригод з користю суспільству, тільки так вони можуть залишатися повноцінною активною одиницею соціуму, інакше їм властиво самоусуватися, перемикаючись на свій внутрішній світ. Тривале усамітнення взагалі не рекомендовано цим людям, так як вони відразу ж впадають в якесь тихе, але неадекватний стан, при якому перестають помічати зовнішній світ, можуть запустити себе, не взяти від життя належної їм.

Інша небезпека, яку можуть впасти більш активні з народжених 17 березня Риб – це безтурботність і веселощі. Легковажність може створити їм імідж не серйозних ділових людей, на яких завжди можна покластися, а вічних підлітків, які можуть підвести і не виконати своїх зобов’язань. Щоб уникнути цього, народженим 17 березня потрібно постаратися концентруватися на своїх діях і займатися чітко окресленим колом справ, проектів, роботи, не розпорошуючись до нескінченності. Також необхідно виробити тверді принципи і навчитися їх захищати, це допоможе Вашій репутації і доведе серйозність Вашої позиції.

Народилися 17 березня дуже ласі на інновації та нові проекти. Заради нового вони без оглядки відкидають старе, вважаючи за краще забути про нього, як про щось несуттєве. У цьому теж проявляється їх легковажність. Не варто відразу ж і безоглядно відрікатися від того, що є, від схем, перевірених часом, заради нових, ще поки сумнівних розробок або впроваджень. Обережність і обачність Вам явно не завадить.

Здоров’я і Хвороби

Вразливе місце організму народжених 17 березня: кінцівки і ноги. Це вразливість поширюється і на травматизм, і на схильність до інфекційних захворювань. Народилися 17 березня грішать обжерливістю, тому їм варто уважно стежити за своїм раціоном, не переїдати, обмежити споживання жирів і цукру, в той же час стежити за різноманітністю харчування. З фізичних навантажень рекомендовано плавання і біг, причому займатися ними треба щодня, але не надто інтенсивно.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що посилюють всі негативні властивості особистості. Людина прийшла в цей світ відпрацьовувати кармічні борги. Але йому дано право вибору, і якщо він піде шляхом еволюції і бажання вдосконалювати свій дух, то зможе багато чого змінити у своєму житті. Якщо народжений в цей день піде шляхом деградації, не побажавши розвивати свою душу, то це буде хитра, лицемірна, виверткий людина, здатний зрадити, принизити будь-кого. Але і до нього будуть ставитися подібним чином. Життя такої людини важка. Лише наполеглива робота над собою, кардинальні зміни свого характеру і способу мислення зможуть створити можливості для досягнення успіху. Змінивши себе і свої думки, людина змінить своє життя.

Поради Рибам, Народженим 17 Березня

Народилися 17 березня не люблять відповідальності і намагаються всіма силами уникнути її. З-за цього вони намагаються уникати інших людей, щоб занадто не зближуватися з ними. Їм можна порадити бути більш серйозними і стриманими, як взяти в руки легковажність своєї натури. Уважність, обережність, постійність – всі ці якості разом допоможуть їм здобути успіх.

Також не варто забувати про земні турботи, витаючи в хмарах своєї несхожості на інших людей. Свої проблеми і побут є у всіх, і краще займатися всім цим з легким серцем, а не з тяжкістю і всупереч бажанням. Навіть у побутових питаннях є місце творчості та винахідливості, з допомогою яких неспокійні натури народжених 17 березня могли б реалізувати себе в цих «земних» заняттях. Свіжий струмінь, яку Ви можете подарувати закосневшим звичкам, дуже важлива, життя потребує в новому, тільки обмежуйте і тримайте себе в руках, так як крайнощі ще ніколи і нікому користі не приносили.


Залишити відгук