Чоловік Бик і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Бик і жінка Собака має хороші перспективи для побудови щасливих відносин. У Бика і Собаки насправді досить багато спільного, як у характері, так і у світогляді, але є, звичайно, і певні відмінності, які допоможуть їм розвинутися в парі.

Союз Бик-Чоловік і Собака-Жінка може стати зразковим для інших сімейних пар. Вони не тільки є ідеальними коханцями, але і зможуть разом працювати, що принесе тільки позитивні результати. Єдине, що може зруйнувати дані відносини – зрада чи необгрунтована ревнощі з боку Собаки. За фактом, Бик не схильний до зради, тому такого плану підозри будуть дратувати його, і він буде весь час конфліктувати, якщо жінка не повірить йому.

Чоловік-Бик любить займатися фінансовими питаннями. Працюючи над важким і, саме головне, прибутковими проектами він насолоджується кожною угодою. Він дуже серйозний і любить стабільність в бізнесі, тому зможе вчасно зупинити Собаку і проконтролювати її, адже вона не раз була помічена в надмірному марнотратстві. Бик допоможе розібратися своїй дружині з грошима, порадить, де краще заощадити, а яку частину грошей можна віддати на благодійність. Собака буде дуже вдячна своєму коханому за таку турботу, а він буде радий, що взяв участь в її житті.

У чоловіка Бика і жінки Собаки дуже хороша сумісність. Вони мають багато спільного, але є відмінності, які важливі для особистісного зростання у відносинах. Обидва можуть подарувати партнеру саме те, що він найбільше цінує, і, якщо є любов, майже ніщо не зможе перешкодити створенню міцної сім’ї.

Представники цих знаків налаштовані на міцний союз, вони відрізняються вірністю, відданістю. Чоловік Бик дуже працьовитий, він вміє заробляти гроші, а жінка Собака стане таким партнером, в якому він не буде сумніватися. Бик любить систему у всьому, і його обраниці не складе праці в неї вписатися, але при цьому слід пам’ятати, що Собаки не у всьому підкоряються. У них є власна думка, і нав’язати інше, як правило, не виходить. Схильність Бика все контролювати може перейти кордони і торкнутися особистісну свободу другої половинки. Краще цього не допускати.

Відданість Собаки практично безмежна. Вона готова пожертвувати багатьма своїми інтересами заради партнера, і Бик це дуже цінує. Вона відмінно адаптується до мінливих умов, і консервативному обранцеві варто повчитися. Він вимогливий, любить порядок, тому їй доведеться багато часу присвячувати побуті, щоб у домі завжди було чисто й затишно.

Бик чоловік і Собака жінка у відносинах

Почуття відповідальності, вірність і відданість допомагають у розвитку серйозних стосунків з самого початку. Чоловік Бик залучиться дівчиною Собакою, так як відчуває в ній спокійну силу і любов, а також бажання завжди бути поруч. Він бачить тільки стабільні сімейні стосунки, не схильний до зрад і проведення часу в компанії галасливих друзів. Жінка Собака прекрасно підходить на роль надійного партнера.

Дівчина Собака отримає в цьому союзі все, чого захоче, якщо зможе віддавати чоловікові те, що йому потрібно. Безумовно, чоловік Бик найбільш вимогливий щодо організації сімейного життя та ведення господарства – він любить, щоб скрізь і у всьому був порядок. Зі свого боку чоловік Бик здатний забезпечити жінці Собаці не тільки матеріальне благополуччя, але разом з ним вона знайде упевненість в завтрашньому дні. Звичайно, їм доведеться домовлятися і пристосовуватися один одному ґрунтуючись на повазі до партнера.

Чоловік Бик часто бачить у своєму партнері тільки те, що йому хочеться, тому в якийсь момент йому належить зіткнутися з незалежністю Собаки. Безперечно, ця дівчина здатна на терпіння і жертовність, проте вона рідко впускає когось у свій внутрішній світ. Вона швидко адаптується до нових умов і здатна йти на компроміс, при цьому у неї завжди є своя думка і вона не поспішає його міняти. Вона не захоче поступатися в головному для себе – в самобутності, прагненні самостійно діяти без чужих вказівок. Така поведінка може дратувати Бика.

Таким чином, упертість Бика і його тиск на партнерку стануть єдиною серйозною проблемою в парі. Він прекрасний організатор і жінка Собака, швидше за все, без опору прийме правила його гри, до їх взаємного задоволення. Щоб залишитися разом і зміцнити союз чоловік Бик повинен вивчити і себе, і свою партнерку Собаку. А жінка Собака, якщо володіє достатньою мудрістю, спокійно почекає цього моменту. Така пара може створити успішні, щасливі відносини.

Сумісність Бик і Собака в шлюбі

Шлюб, який створять чоловік-Бик і жінка-Собака, зоряні світила називають векторним. В цьому союзі чоловік виступає в ролі підлеглого. Правда, у них є багато спільного, тому, що вони дивляться в одному напрямку. На сумісність чоловіка-Бик і жінки-Собаки впливає те, що вони дружно працюють над пристроєм сім’ї. Вони сповнені цікавими ідеями, які здатні реалізувати. Чоловік-Бик відрізняється спокійним і поступливим характером. Він на багато що здатний для своєї коханої. Головне, щоб жінка-Собака правильно оцінила дії чоловіка. Тоді, цей гармонійний союз здатний проіснувати довгий час.


Залишити відгук