Чоловік Бик

Чоловік-Бик любить займатися домашнім ремонтом, але, оскільки він дуже повільний, йому вічно не вистачає на це часу. Його улюблене заняття по вихідних — возитися з автомобілем у гаражі. Він із задоволенням зробить дрібний ремонт речей, але за складний ремонт, вимагає довготерпіння, береться неохоче.

Хоча Бик — не з тих, хто відкрито демонструє свою любов, він готовий зробити вам щось приємне: помити машину, купити побутову техніку або навести порядок в гаражі. Романтика не є його сильною стороною, але, принаймні, ви можете потішити себе думкою, що він — приголомшливий батько і надійний партнер. Для чоловіка-Бика немає нічого важливішого за сім’ю.

Бик обачний при укладанні угод, обережний з грошима і не дозволить собі занадто легковажно їх витратити, наприклад на розкішну машину, дорогий будинок або шикарний відпустку. Однак у витратах на сім’ю він не скупиться. Чоловіки, народжені під цим знаком не знаходять нічого поганого в тому, що час від часу походжають на ліво. Однак, якщо йому змінюєте ви — не потрапляйте. Бик тільки на свою невірність дивиться крізь пальці. Він дасть вихід своєму гніву і запам’ятає це надовго.

Бик — суворий командир по відношенню до дітей. Хоча він їх любить всім серцем і готовий піти заради них на все, його вимоги і нотації часто здаються жорсткими і несправедливими. Врахуйте, що чоловіка-Бика неможливо змусити що-небудь зробити — це як об стінку горох. Він не тільки незговірливий, але й соромиться висловлювати свою думку. Для того, щоб миритися з його часом впертою поведінкою, знадобиться терпіння. Пам’ятайте, що в душі цей, на перший погляд, зануда — славний хлопець, і невелика похвала допоможе вам завоювати його серце. Чоловікові-Бику можна іноді дозволити відпочити самостійно.

Бик – досить сильна і наполеглива особистість, проте відносно багатьох чоловіків Биків це звучить далеко не як комплімент. Якщо Чоловік-Бик впевнений у своїй правоті, то сперечатися з ним марно, вплинути на його рішення практично неможливо. Він терплячий, але методичні сторонні заперечення, а, тим більше, виклик, діє на нього як червона ганчірка.

До своєї мети Бик може йти напролом, не користуючись обхідними шляхами, в результаті здатний наламати чимало дров, тобто наробити помилок. Так і у відносинах з жінками, він може вести себе, як слон в посудній лавці. Це найгірший психолог, йому важко зрозуміти жіночі тривоги, душевні потреби і сподівання, йому важко поступатися своїми усталеними принципами і визнавати свої помилки. Існують і більш поступливі, чуйні і сентиментальні чоловіки-Бики, але глибокі почуття відчувають рідко. І лише постійність Бика робить його привабливим на ринку наречених, до того ж, він хороший годувальник і економ.

Чоловік-Бик погано пристосовується до змін, вони його лякають, він взагалі не любить нововведення, а будь-який креатив його насторожує. Чоловікам, народженим в рік Бика, слід уникати зайвої консервативності, яка може трансформуватися у відсталість мислення, бажання слідувати строгим правилам, так і диктувати їх, на зразок казарменого статуту типу «впав-віджався».


Залишити відгук