Чоловік Мавпа і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Мавпа і жінка Тигр багатообіцяюча і цілком логічна. Люди ці знаків динамічні і здатні легко перебудовуватися під нові умови. І Мавпа і Тигр інтелектуали і любителі подорожей – їм дуже потрібні нові знайомства, враження та ведення активного суспільного життя.

Тигр-Жінка і Мавпа-Чоловік будуть змагатися за будь-якої дрібниці, причому, якщо хто-то з них програє, конфлікт неминучий. Тигр обожнює бути в центрі уваги, цим відома і Мавпа. Постійні сутички на цьому тлі і нерозуміння деяких звичок може в результаті призвести до повного розриву відносин.

В першу чергу жінка-Тигр не зможе взяти звичку чоловіки-Мавпи переживати про інших, а не про себе. Такі особисті якості будуть приводити до нестями Тигра, і вона намагатиметься будь-якими способами поміняти чоловіка. Мавпа в свою чергу не настільки хороший, як може здатися. Він хитрий, хитрий і не упустить можливості покритикувати Тигра. Його супутниця не зможе погодитися з цим, вона щира і якщо говорить, то тільки те, що думає насправді. Для того, щоб з цих стосунків щось вийшло, в першу чергу, повинен постаратися чоловік, він зобов’язаний поводитися стримано, бути вкрай обережним і не забувати про те, що його партнерка ревнива і підозріла.

Чоловік Мавпа і жінка Тигр мають відмінну сумісність, тому що у них багато спільного. Кожен любить подорожувати, з’являтися в суспільстві, веде активний спосіб життя, прагне до нових вражень. Об’єднавши зусилля або живучи в атмосфері взаємодопомоги, вони можуть багато чого домогтися.

Відносини починаються, як правило, бурхливо. Чоловік Мавпа буквально підкорює серце жінки Тигра, і її забирає круговорот пристрастей. Вона починає допомагати своєму обранцеві, занурюється в його життя, але дуже важливо за таких обставин не втратити власну індивідуальність.

Ще одна проблема, яка виникає в цьому альянсі, пов’язана з тим, що обидва партнера люблять домінувати, тому вони починають боротися за лідерство замість того, щоб взаємодіяти, використовуючи сильні сторони кожного. Тут важливо розуміти особливості характерів і не вимагати того, чого обранець не може дати, а запорукою міцності союзу є взаємоповага. Якщо його немає, навряд чи чоловік Мавпа і жінка Тигр довго протримаються разом.

Для гармонійність пари важливо, щоб у обох було справа, якій вони присвячували багато уваги і сил. Це особливо стосується чоловіка Мавпи, оскільки представники знаку мають схильність зволікати з вибором. Таке легковажне поводження дратує Тигрів, і в подібних відносинах їх мало що може утримати.

Мавпа чоловік і Тигр жінка у відносинах

Сексуальна сфера їх спільного життя бурхливий фонтан пристрастей. Дівчина Тигр пленится несамовитістю чоловіки Мавпи і з головою порине у відносини. Вона буде жити підкорена його провокаційними діями і пристрастями до того моменту поки не усвідомлює, що втрачає себе. Одного разу вона втомиться від нескінченної гонки, за абсолютно безсистемною життям цього чоловіка і зрозуміє, що сили вичерпані, а цілі не поставлені. Це один з можливих варіантів розвитку відносин.

Другим варіантом їх любовних відносин є сценарій, коли чоловік Мавпа стане лідером в союзі з дівчиною Тигром, так як несправедливо вважатиме її слабкою партнеркою. Тоді ймовірно розпочнеться боротьба за першість. Він стане дратувати і шукати слабкі боку партнерки, щоб вивести її на чисту воду і подивитися внутрішній вміст її душі. Вона, звичайно, буде реагувати навіть на самі безневинні жарти, сприймаючи все занадто серйозно.

В цьому випадку їм, швидше за все, доведеться розлучитися. Однак у них може бути все набагато краще. Якщо партнери навчаться йти на поступки, відчувати і приймати до уваги потреби один одного. Духовний розвиток чоловіки Мавпи міцно пов’язано з тим, наскільки його відносини зі світом усвідомлені. Дівчині Тигру навряд чи вдасться йому щось пояснити або нав’язати.

Дуже важливо, щоб чоловік Мавпа знайшов своє покликання і стояча справа. Якщо чоловік Мавпа постійно зайнятий справою, не витрачає свої сили даремно, прагне до певної мети і вміє працювати над своїми недосконалостями, то дівчина Тигр – якраз та, хто підійде йому більше всього. Пара має великий потенціал для щасливих і міцних, корисних і цікавих відносин. Вони багато чому можуть навчитися друг у друга, за умови, що це гармонійні особистості.

Сумісність Мавпа і Тигр у шлюбі

Шлюб, створений чоловіком-Мавпою і жінкою-Тигром, буде відмінним, якщо в ньому відведеться головне місце романтику і любові. Але, найчастіше подружжя тягнуть ковдру в різні боки. Чоловік-Мавпа дуже зайнятий своєю персоною, а жінка-Тигр прагне до розуміння своєї другої половинки. Це не дуже добре впливає на сумісність чоловіка-Мавпи і жінки-Тигра. Дружина обожнює свого химерного обранця і в усьому підтримує. Завдяки, її терпінню цей союз протримається достатньо довго.


Залишити відгук