Чоловік Мавпа і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Змія дуже неоднозначна і залежить від того, чи зуміє пара пережити перші труднощі, щоб надалі якісно розвинути свої відносини і реалізувати величезний потенціал свого союзу.

Чоловік-Мавпа і жінка-Змія складуть складний і суперечливим союз, або не складуть пари зовсім. Чоловік-Мавпа — це діяльний, активний чоловік, типовий сангвінік. Він виділяється в натовпі, яскрава енергетика буквально світиться в його очах. Це оптиміст-життєлюб в чистому вигляді. А ось очі жінки-Змії світяться іншим блиском. Притягальна загадковість часом по-справжньому зачаровує чоловіків.

Змія по достоїнству оцінить мавпячу манеру чарувати, але ні за яких обставин не буде втрачати голову. Їй притаманний помірний романтизм, не більше. Як і багато потайливі жінки Змія дуже ревнива. Вона буде вважати чоловіка-Мавпу своєю власністю. Той же, будучи вельми популярним серед жінок просто не зможе не давати приводу для ревнощів. Обидва партнера, хоча і різними способами, майстерно маніпулюють людьми, і буде краще, якщо вони не стануть використовувати це вміння один на одного.

Сумісність чоловіка Мавпи і жінки Змії залежить від багатьох факторів, але саме головне — це пережити перший період «притирання», коли романтична серпанок проходить, відкриваються характери партнерів.

Стає зрозуміло, що вони занадто різні, в тому числі і за темпераментам: чоловік Мавпа проводить поза домом багато часу, у нього море знайомих і великі амбіції. Для нього реалізація у зовнішньому світі вкрай важлива, а у жінки Змії така активність відсутня. І все ж це дуже владний знак, який часто хоче прив’язати до себе обранця, змусити присвячувати собі весь вільний час і помисли теж.

Все це не сподобається примхливому і волелюбному чоловікові Мавпі. У відповідь на тиск він буде проявляти характер, різкості йому не позичати. Ревнощі і без того мучить жінку Змія, Мавпа, щоб зачепити за живе, може почати її провокувати. Така поведінка призведе тільки до одного — розставання.

Спірні питання необхідно вирішувати методом договору. Чоловікові Мавпі слід більше часу присвячувати другій половинці, щоб вона не відчувала себе непотрібною і обдуреною. Змія в свою чергу має більш поблажливо ставитися до активності партнера і не чекати від нього занадто великих жертв.

Мавпа чоловік і Змія жінка у відносинах

Чоловік Мавпа і жінка Змія мають не так багато спільного. У цьому є певні і добре і погано. Справа в тому, що партнери володіють різним темпераментом. Чоловік Мавпа активний, емоційний, діловитим, але також непостійний і витрачає дуже багато часу на власні інтереси. Не можна назвати жінку Змію вразливою натурою. Вона стримана в прояві почуттів і звикла приймати рішення на основі тверезих роздумів, а не на емоціях. Вона хоч і важкувата на підйом, але зате може стати надійною опорою для такого чоловіка.

Жінка Змія здатна організувати і продумати всі дрібниці в їх сімейному житті, створити в будинку затишок і забезпечити максимальний комфорт для себе і свого коханого. Головне, щоб порядок не гнобив і не гальмував чоловіка Мавпу, адже він не схильний сидіти вдома і займатися побутом.

Чоловік Мавпа не тільки інтелектуал, але разом з тим і талановитий містифікатор, нестримний, розкутий, імпульсивний, що живе творчістю людей. Він вміє бути гнучким у стосунках, а ця дівчина зачарує його своїм спокоєм і мудрістю.

Якщо обидва партнери будуть шанобливо ставитися один до одного і стануть домовлятися щодо спірних питань любовні стосунки складуться чудово. Чоловік Мавпа повинен зменшити обороти і звернути більше уваги на сім’ю і прийняти на себе роль чоловіка і майбутнього батька. А жінка Змія повинна попрацювати над внутрішньою свободою, м’якістю і пошуку компромісних рішень.

Сумісність Мавпа і Змія у шлюбі

Подружжя езотерики – чоловік-Мавпа і жінка-Змія можуть побудувати міцні відносини. Головне, щоб вони під час зрозуміли, що є одним цілим. Їм не варто проникати в душу одне одного, щоб поліпшити сумісність чоловіка-Мавпи і жінки — Змії. Це може відняти у них чимало енергії та сил. Чуйна жінка-Змія з співчуттям ставиться до чоловіка-Мавпі. Важливо, щоб він добре розумів її внутрішній світ і не наробив помилок. У такому союзі подружжю потрібно більше уваги приділяти одне одному, сім’ї та побуті. Вони багаті духовно, тому втихомирять бурхливі пристрасті, поступаючись дорогу справжньому почуттю.


Залишити відгук