Чоловік Мавпа і Жінка Півень Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Мавпа і жінка Півень ґрунтується на взаємоповазі. Таке поєднання зустрічається досить рідко, але, не дивлячись на це, Півень і Мавпа можуть цілком успішно жити у шлюбі.

Чоловік-Мавпа і жінка-Півень трохи краще підходять для створення сім’ї. У них багато спільного: вони обидва розумні, активні і оптимістичні. Жінка-Півень — активна, вольова жінка, якій дуже важлива зовнішня сторона будь-якого явища в її житті. Вона володіє певною прямотою, яка іноді ускладнює її життя і стосунки з коханим.

Чоловік-Мавпа — людина дуже розумна, «продуманий» і активний. Його життя завжди насичена подіями та цікавими заходами. Деяка прямота його пасії не завжди буде йому подобатися, але, врешті-решт, відкритою людиною легше керувати. Обидва ці знаки всією душею прагнуть створити сім’ю, і це, зрозуміло головний фактор їх зближення.

Згідно з гороскопом сумісності, чоловік Мавпа і жінка Півень — вкрай рідкісне поєднання в життя, проте це не означає, що такі партнери взагалі не можуть ужитися разом. Характери у них дуже різні, і, щоб відносини відбулися, над ними необхідно постійно працювати. Така робота тягне за собою особистісний розвиток кожного, а це одна з обов’язкових умов істинного щастя.

Жінка Півень безпринципна, вона живе за сталими правилами, дуже організована, і її вибиває з колії, коли щось йде не за планом. Саме з цієї причини їй може бути вкрай складно з більш спонтанним чоловіком Мавпою. Він може дати слово, а потім його порушити, від цього його обраниця приходить у лють.

Більш мудро повинен поводитися чоловік Мавпа, який володіє тонким розумом, схильним до аналитизму. Йому легше зрозуміти характер обраниці, але тільки в тому випадку, якщо він не буде зациклена на собі. Крім цього, Мавпі доведеться приділяти жінці Півневі досить багато уваги на перших порах відносин: їй це вкрай необхідно для впевненості. Потім він зможе більше часу віддавати зовнішньої діяльності, а обраниця забезпечить добре організований і комфортний побут.

Мавпа чоловік і Півень жінка у відносинах

Якщо ті про кого пишуть, що їх сумісність знаків неможлива, все ж вирішують бути разом, то така пара починає дуже швидко розвиватися. Ймовірно, в цій парі теж буде так. Чоловік Мавпа дуже розвинений інтелектуально, обожнює пригоди і має здатність реалізувати свої плани швидким і прямим шляхом. Йому важко буде зрозуміти, чому жінка Півень виявляє невпевненість у діях і чіпляється до слів.

У неї розвинене уяву і повно ідей, але вона не знає, як їх реалізувати, оскільки витрачає занадто багато часу на дрібниці, обережність і тривалу організацію. При цьому кожна її дія наповнене занепокоєнням, суєтою і нервовим напруженням. Чоловік Мавпа відноситься до такого скептично, тому постарається переробити партнерку під свої інтереси і розуміння плану дій.

Головною складністю взаємин такої пари є небажання одного розбиратися в мотивах іншого. Кожен з них занадто зайнятий собою, тому вони не знаходять часу для того, щоб вникнути в нюанси психологічного взаємодії.

У цілому це достатньо складне поєднання, оскільки жінка Півень може не оцінити складність і потенціал чоловіки Мавпи. Навіть коли з ним виходить домовитися, він не завжди стримує обіцянку, а для неї це просто нестерпно. Жінка Півень здатна організувати всі домашні справи, доглядати за дітьми і чоловіком. Вона звикла мислити матеріально і практично. Правда, їй іноді не вистачає такту і спокійного ставлення до ситуації.

Сумісність Мавпа і Півень у шлюбі

Енергійні за характером чоловік-Мавпа і жінка-Півень зможуть створити міцний шлюбний союз. Правда, йому вдається приховувати свої можливості, якими обдарувала його природа. У них може бути спільна робота, захоплення або домашнє хобі. Саме це вплине на відмінну сумісність чоловіка-Мавпи і жінки — Півня. Эстетиком є чоловік-Мавпа, який і своїй дружині прищепить дане якість. Жінка-Півень має більше займатися сім’єю, а не приділяти уваги роботі або подругам. Ну, а дружину можна побажати, навпаки, більше товариськості поза сім’ї.


Залишити відгук