Чоловік Мавпа і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Мавпа і жінка Щур ґрунтується на схожості партнерів. Обидва добре відчувають партнера і мислять однаково, допитливі, рухливі та інтелектуально розвинені. Їм подобається бувати в суспільстві родичів і друзів, влаштовувати свята для великої компанії, їздити в подорожі, ходити в походи і вести світське життя.

Мавпа-Чоловік і Пацюк-Жінка повинні регулярно працювати над своїми стосунками. Буйний норов Мавпи, його своєрідна легковажність, палкість і темпераментність можуть потихеньку руйнувати пару, тому його супутниця повинна направляти нескінченну енергію другої половинки в потрібне русло.

Чоловік, у першу чергу, повинен займатися чимось максимально цікавим, причому бажано, щоб його захоплення було роботою, тоді йому не буде в тягар заробляти гроші. Щур повинна намагатися не обтяжувати свого чоловіка, тим більше не пригнічувати його вдачу домашніми справами. Мавпа, у якій мало інтересів і немає певного хобі, дуже швидко занудьгує і почне шукати розваг на стороні.

Якщо вірити китайським гороскопом сумісності, союз чоловіка Мавпи і жінки Пацюка може бути дуже міцним, оскільки партнерів об’єднує схожість інтересів, життєвої позиції, поведінки. Обидва цілеспрямовані, інтелектуально розвинені, люблять перебувати в центрі уваги в суспільстві.

Жінка Щур може ідеалізувати свого партнера, і з цим пов’язана основна небезпека, оскільки Мавпи хитрі, нерідко приховують свої плани навіть від найближчих людей. Коли це відкриється, настане розчарування. З цієї причини жінці Щура слід заздалегідь дізнатися і прийняти недоліки своєї другої половинки. Вона повинна зрозуміти, що за хитрістю Мавп найчастіше не стоїть ніякого злого наміру, просто так вони захищаються від ударів долі.

Чоловікові слід знайти роботу з творчим ухилом: це практично єдина гарантія того, що Мавпу не потягне «наліво». Справа в тому, що представники цього знака прагнуть до отримання нових емоцій, і, якщо їх немає на роботі, вони будуть шукати їх в особистому житті.

Оскільки і жінка Щур, і чоловік Мавпа — люди самодостатні, вони не дуже дбають про партнерів. Якщо кожен буде концентруватися тільки на собі і власних інтересах, з відносин може піти духовність. Зовні все буде відмінно виглядати, але перше серйозне випробування здатне зруйнувати цей союз.

Мавпа чоловік і Щур жінка у відносинах

Жінка Щур ніколи не йде в стосунки з головою і пам’ятає про своїх власних планах і інтересах. Вона з легкістю розриває любовні стосунки, якщо перестає бачити в ній практичний сенс. Чоловік Мавпа теж звик жити самостійно і любов для нього скоріше гра, в яку він із задоволенням грає, але коли стає нудно, він без особливих проблем з неї виходить.

В цьому союзі партнери не відрізняються бажанням піклуватися один про одного і вникати в чужі проблеми. Жінка Щур і чоловік Мавпа не прив’язуються до відносин і не застряють у них надовго. Спільне у них також бажання справити хороше враження на оточуючих. У своєму домі така пара створить затишну атмосферу і розкішний інтер’єр. Своїм дітям вони дадуть найкращу освіту, щоб їх успіхами можна було пишатися. Єдине чого не вистачає у відносини Щура і Півня, так це тонкощі і душевності, без яких при виникненні серйозних труднощів, вони вирішать, що союз не виправдав себе і розійдуться.

Проблем і сварок буде менше, якщо чоловік Мавпа спрямує всю свою енергію на благо сім’ї і дому. Оскільки всі його розваги на стороні обов’язково потягнуть за собою наслідки у вигляді сварок з дівчиною Щуром. І справа не в тому, що вона не дасть йому відпочити, а в його небажання брати на себе відповідальність і брати обов’язки по відношенню до сім’ї.

Дуже важливо, щоб партнери Мавпа і Щур спочатку знайшли міцну основу для серйозних і стабільних відносин. Для цього жінка Пацюк повинна вивчити, як будувати і підтримувати любовні стосунки з чоловіком. Крім того, вона не повинна створювати помилкові ілюзії на рахунок ідеальності партнера, а знати і приймати його хороші і погані сторони.

Сумісність Мавпа і Щур у шлюбі

У шлюбному союзі, де чоловік-Мавпа і жінка-Пацюк, чарівність дружина безперечно.Він природжений красень, за яким полюють всі представниці прекрасної статі. Ну, от вона зустрічає його і її серце завмирає. Нарешті, вона зустріла свій ідеал чоловіка Мавпу! Правда, говорити про ідеальну сумісність чоловіка-Мавпи і жінки-Щури ще рано. Навіть якщо дружина буде відданою супутницею, то від такого шлюбу можна чекати будь-якого підступу. Хочеться вірити, що душевність чоловіки-Мавпи візьме верх над диктатурою. Головне, щоб жінка-Щур не повстала проти справжнього господаря будинку.


Залишити відгук