Чоловік Мавпа і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Кролик ґрунтується на умінні і бажанні пізнати світ партнера. Зовнішня привабливість і внутрішня тяга, повинні підкріплюватися ще й спільними цілями та інтересами.

Мавпа-чоловік і Кролик-жінка постійно стикатися лобами з-за характеру останнього. Він, можливо, буде фліртувати з іншими жінками, що неодмінно зачепить Кролика-жінку. Вона має потребу у відкритому людину, легковажні і безвідповідальні люди їй не по душі, навіть якщо вони дуже привабливі. Довіра ж чоловіки–Мавпи складно завоювати, однак жінці – Кролику це не складе ніяких труднощів.

Зазвичай між ними встановлюються відносини, побудовані на довірі, але у кожного з цих знаків є свої хитрощі. По закінченню часу Мавпа і Кролик-Кіт зрозуміють, що ці хитрощі тут недоречні, і об’єднають всю свою енергію в загальний потік. Поки чоловік-Мавпа буде приділяти належну увагу жінці-Кролику-Коту, їх відносини будуть цілком успішні.

Сумісність чоловіка Мавпи і жінки Кролика буде перспективною тільки в тому випадку, якщо у партнерів є загальні інтереси і прагнення. Крім того, у кожного має бути бажання осягнути внутрішній світ іншого, зрозуміти, як він влаштований.

Швидше за все, чоловік Мавпа не буде особливо хвилюватися з приводу взаєморозуміння, оскільки він живе активним життям у зовнішньому світі і хоче, щоб відносини приносили йому відпочинок. Але жінка Кролик не така, адже їй важлива впевненість і стабільність, а для цього їй захочеться досконально вивчити партнера. Коли вона зрозуміє, що чоловік Мавпа — натура бентежна, це буде не дуже приємна новина, адже він не зможе стати для неї опорою у всьому.

Доведеться вирішити, що важливіше — впевненість у завтрашньому дні або цікаві стосунки з коханою людиною. Чоловік Мавпа навчить жінку Кролика ширше дивитися на речі, не боятися неизвестностей. На інтелектуальному рівні ці знаки мають дуже хорошу сумісність, їм завжди цікаво розмовляти, їх турбують схожі речі, точка зору кожного здатна здивувати.

Жінка Кролик відмінно підходить такому чоловікові, оскільки вона може його дипломатично заспокоїти, до того ж дозволяє йому домінувати в парі, що дуже важливо для Мавпи.

Мавпа чоловік і Кролик жінка у відносинах

Головною проблемою у створенні і підтримці відносин цього союзу є безпосередність, взбалмошность, мінливість чоловіки Мавпи, який не здатний забезпечити своїй партнерці повну безпеку, а для жінки Кролика це дуже важливо. Тому їй доведеться спиратися на тепло і жвавість, випромінювані цим чоловіком. Він добрий і серцевий і вміє створити гарний настрій у своєї коханої.

Звичайно, чоловік Мавпа не налаштований на вивчення глибин і особливостей душі своєї коханої, його все влаштовує. А ось жінка Кролик добре відчуває його вічні пошуки щастя і не розбірливість у засобах. Вона хоче знайти в ньому опору, проте це не той чоловік, який зможе пообіцяти їй стабільність і забезпечити її.

Чоловік Мавпа і жінка Кролик відмінно сумісні в інтелектуальному плані. Потужний інтелект, спритність, витонченість і інші таланти чоловіки Мавпи знайдуть прямий відгук у налаштованої на гідність і делікатність, естетику і комфорт жінку Кролика. Важливо, щоб чоловік просто захотів і розкрив ці якості своєї дівчини і оцінив їх.

Чоловік Мавпа хоче домінувати в союзі з жінкою Кроликом це цілком можливо. Тим більше, що вона вміє згладжувати гострі кути і бачити його позитивні якості. Саме з цією жінкою чоловік Мавпа розкриє повністю свій потенціал.

Сумісність Мавпа і Кролик у шлюбі

У шлюбі, де об’єдналися чоловік-Мавпа і жінка-Кіт, обидва вважають за краще проводити час у розвагах. Вони чудово розуміють один одного, але чоловік-Мавпа повинен вгамувати свою ревнощі. Жінка-Кіт повинна знати, що для її чоловіка важливо власний спокій. Він життєрадісна людина, але схильний хвилюватися з приводу. Сумісність чоловіка-Мавпи і жінки-Кота буде хорошою, якщо чоловік не перекладе побут на плечі обраниці. В іншому випадку його чекає примхлива дама з нервовими зривами. Чоловік-Мавпа повинен надати жінці-Коту свободу спілкування з друзями і знайомими.


Залишити відгук