Чоловік Мавпа і Жінка Кабан Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Свиня являє собою союз двох досить сильних особистостей. У них не так багато спільного, однак, є сильне тяжіння, якому вони не зможуть чинити опір. При взаємодії ці партнери отримають чудовий життєвий досвід, захоплюючий і цікавий.

Жінка-Свиня — дуже своєрідна, скритна особа. Вона консерватор, який часто схильний до мінімалізму і навіть аскетизму. Чоловік-Мавпа — енергійний інтелектуал з претензіями на лідерство у всьому. Звичайно, в цій парі він буде домінувати, але зловживати своєю владою не стане.

У цьому сенсі він зовсім не схильний перетворюватися на домашнього деспота, навпаки — його приваблює затишний вогнище і всі принади сімейного життя. І жінка-Свиня ці принади може створити блискуче. Самі взаємини всередині цієї пари ґрунтуватиметься на спілкуванні у всіх сенсах. Партнери один для одного не тільки чоловік і дружина, але соратники і цікаві співрозмовники.

Пара чоловіки Мавпи і жінки Кабана характеризується вдалою сумісністю: їм комфортно і цікаво разом, ні один не заважає реалізації амбіцій другого, і при цьому в будинку найчастіше панує спокійна атмосфера.

Чоловік Мавпа захоче стати лідером у цих відносинах, і важливо зробити це м’яко і шанобливо, стати наставником, який радить, а не наказує, і щиро піклується про благополуччя. З жінкою Кабаном не можна вести подвійну гру, тому що вона все відчуває і буде протестувати, та ще так, що Мавпа не відразу помітить. Все це перетворить відносини у полі битви, а такого не слід допускати, набагато розумніше взаємодіяти.

У голові чоловіка Мавпи завжди повно ідей, він прагне їх втілювати, і на жінку Кабана не завжди залишається стільки часу, скільки їй хочеться. У цій ситуації потрібен компроміс: він буде присвячувати їй трішки більше уваги, вона стане підтримувати партнера у всіх починаннях, а крім того, візьме на себе господарські клопоти, зробить житло затишним, а дозвілля приємним.

Головне, що є в цій парі, — це взаємне тяжіння, яке їх спочатку об’єднує. У чуттєвої і сексуальній сферах у представників цих знаків все більш ніж гаразд.

Мавпа чоловік і Кабан жінка у відносинах

Чоловік Мавпа і жінка Свиня зовні ведуть себе по-різному. Він більш активний, напористий і агресивний, намагається швидко і якісно вирішувати всі проблеми. Жінка Свиня, навпаки, спокійна і зовні врівноважена, не любить поспіху і спокійно чекає свого часу. Так вони разом створять рівновагу.

Взаємодія буде подобатися обом партнерам. Вона більш чуттєва й буде шукати реалізації своїх фантазій в інтимній сфері, в той час, як чоловік Мавпа сприймає секс, як енергетичну розрядку і підживлення своєї діяльності поза спальні. Його голова завжди сповнена ідей, мозок постійно знаходиться в робочому стані, тому йому не так просто перемкнеться на партнерку і розслабитися. Для цього дуже корисно навчиться жінці робити масаж, тоді він буде переключати його увагу на себе. Їй сподобається відкритість і ентузіазм чоловіка в сфері плотських задоволень.

Безумовно, головним у стосунках чоловік Мавпа, який візьме кермо влади в свої руки досить вишукано. Незважаючи на свою доброту і наївність жінка Свиня здатна протистояти і буде робити це не на пряму, а тихо і по-своєму, щоб це не було очевидно. Тому дуже важливо не допустити протиборства у відносинах, замість цього партнери повинні налаштуватися один на одного і почати слухати.

Жінка свиня зовсім не простачка, як могло здатися спочатку. Вона не демонструє своє ставлення, однак цілком здатна бути захисницею домашнього вогнища і завжди буде приймати сторону свого коханого. Вона здатна досягати цілей, оскільки володіє сильним духом. При цьому вона дуже мила, доброзичлива, товариська і чарівна. У відносинах вона може дати слабину, якщо буде шукати виключно задоволень і радощів від життя.

Сумісність Мавпа і Кабан у шлюбі

У шлюбі чоловік-Мавпа і жінка-Кабан багато містики і таємниці. Обоє природжені езотерики, які вірять в долю і загадкові явища. Зовні чоловік-Мавпа досить життєрадісна людина, але всередині твориться щось невідоме оточуючим. Жінка-Кабан дуже привітна й комунікабельна по натурі. Подружжю потрібно більше розмовляти, а не відсторонюватися один від одного в своєму світі. Сумісність чоловіка-Мавпи і жінки-Кабана буде гармонійною, якщо вони разом налагодять побут сім’ї. Він дуже господарський за характером, а вона – сильна, але трохи холодна. Щоправда, під впливом обранця вона стає м’якше і ніжніше.


Залишити відгук