Чоловік Мавпа і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Мавпа і жінка Бик – це особливе поєднання. Впевнена в собі, сильна, налаштована на любов і створення сім’ї, дівчина Бик далеко не відразу зможе зрозуміти, яким насправді її партнер. Загадку його характеру їй належить розгадувати все життя.

Мавпа-Чоловік і Бик-Жінка мають дуже важким характером, їм двом не властиво йти на поступки, але якщо вони бажають зберегти стосунки, це все-таки доведеться зробити. Бик по своїй натурі дуже прямолінійний і завжди прагне до лідерства, тому він буде прагнути придушити Мавпу. Тут вже все повністю буде залежати від чоловіка, він може піти на поступки Бику і дати йому можливість стати головним в їх парі, або піде, так як не зможе терпіти тиск з боку своєї супутниці. Найчастіше Мавпа погоджується з лідерством своєї улюбленої тільки тоді, коли йому необхідно і для досягнення своєї мети він готовий піти на деякі поступки. Бик, як і будь-яка жінка, зваблений таким вчинком і не відразу зможе помітити підступ.

Не дивлячись на всі недоліки даного союзу, ці два знака сильно тягнуться один до одного, їм комфортно разом. В силу того, що вони обидва не вірять в гучні фрази про кохання і по своїй натурі є реалістами, їм не потрібно постійно говорити про свої почуття. Довговічними такі відносини бувають рідко, але якщо в цих знаків вийде знайти спільну мову, вони зможуть створити міцну сім’ю.

Чоловік Мавпа і жінка Бик мають дуже цікаву сумісність. Ці люди мають як загальні риси, так і вагомі відмінності, їх достоїнства доповнюють один одного, виникає сильне тяжіння, але згодом можуть початися розбіжності. Як і в будь-яких відносинах, партнерам доведеться йти на компроміси.

Жінка Бик хоче жити розміреним життям, знайти другу половинку, створити щасливу сім’ю, завести дітей. При цьому вона цілком налаштована займатися кар’єрою, в її силах встигати і працювати, і вести господарство. Вона прямолінійна, тому відразу розгадати характер чоловіка Мавпи у неї не вийде. Та й не потрібно, тому що він все життя буде підносити їй сюрпризи. У той же час жінці Бику доведеться прийняти те, що партнер дуже активний і незалежний. Не потрібно намагатися зайняти домінуючу позицію, намагатися контролювати чоловіка Мавпу: він дуже цінує свою свободу.

В цій парі все складеться гармонійно, якщо партнери візьмуть достоїнства і недоліки, з користю використовувати особистісні якості один одного. Жінка Бик завжди підтримає і морально, і матеріально, а чоловік Мавпа діє на обраницю вдохновляюще. Крім того, їй варто прислухатися до його порад з приводу кар’єри, так як він володіє проникливістю і бачить перспективу там, де багато хто не помічають.

Мавпа чоловік і Бик жінка у відносинах

Чоловік Мавпа досить практичний, тому йому легко вдасться знайти спільну мову з дівчиною Биком. Він не стане шукати складних шляхів, добиваючись своїх цілей легко, швидко, з найменшими витратами. Як правило, представники східного знака Мавпи займаються тільки тим, чим їм цікаво і терпіти не можуть нудьгу. Його активність і жвавість буде не тільки надихати дівчину Бика на нові відкриття, але й притягувати як любовного партнера. У свою чергу вона завжди готова підставити надійне плече і допомогти матеріально своєму другові.

Чоловік Мавпа поділившись своїм світоглядом дасть поживу для роздумів і на власному прикладі покаже, що потрібно жити не тільки в постійній праці, але й уміти веселиться, легко розбиваючи власні рамки, знайомлячись з новими людьми і віддаючись почуттям до кінця. Він не власність, щоб комусь належати – він незалежний і завжди дотримується власну вигоду в кожній, навіть не найбільш сприятливої ситуації.

Невтомність і дотепність розворушать спокійну дівчину Бика. Проте на увазі таких її якостей як власництво і бажання навести свої порядки у відносинах і сім’ї можуть спровокувати конфлікти. Вона взагалі дуже суворо дотримується ідеальний образ сім’ї, якщо вона не змінить свого ставлення, то її чекає розчарування, адже життя завжди руйнує визначені нами рамки, показуючи, що все може бути і по-іншому.

Сумісність Мавпа і Бик у шлюбі

Для того, щоб шлюб між чоловіком-Мавпою і жінкою-Биком став міцнішим, потрібно враховувати деякі нюанси характеру. Жінка-Бик щиро намагається зберегти шлюбний союз. Але їй необхідно розглянути в дивакуватого чоловіка-Бику люблячого і чуйну людину. Це сприятливо вплине на сумісність чоловіка-Мавпи і жінки-Бика. Вона повинна не тільки знати, але й зрозуміти внутрішній світ свого обранця. Чоловік-Бик просто зобов’язаний розкритися перед коханою жінкою-Мавпою. Якщо вона буде все робити тактовно, то шлюб буде міцним і невразливим


Залишити відгук