Чоловік Мавпа і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

І чоловіки, і жінки, що народилися під східним знаком Мавпи, люблять робити враження і їм це вдається. Ці люди чарують в першу чергу своєю зовнішністю і дотепністю, також вони легко вселяють довіру. Для вдалого союзу партнер Мавпи обов’язково повинен надати їй свободу дій.

Чоловік-Мавпа і жінка-Мавпа можуть утворити дуже своєрідний союз. Вони чудово розуміють один одного, проте кожен з них все одно залишається егоїстом. Чоловік-Мавпа — дуже розумна, тактовна людина, природжений дипломат і політик. При цьому він завжди веселий і оптимістичний, такий собі сангвінік. Жінка-Мавпа має схожим характером: вона живе активним життям, насамперед розумової. В її голові завжди повно ідей і багатоходових комбінацій. Жінка-Мавпа зважаючи особливої тяги до управління намагатиметься загнати чоловіка під каблук. У цьому випадку можливі конфлікти, так як що йде врозріз з життєвими принципи чоловіки-Мавпи.

По-справжньому розумна жінка все-таки віддасть чоловікові кермо правління, або, принаймні, змусить його так думати. У цій парі цілком можливо щасливе майбутнє за умови високого рівня морального і розумового розвитку обох партнерів. У противному випадку кожен буде тягнути ковдру на себе і намагатися контролювати свою другу половинку, що, звичайно ж, завадить створити зразкову сім’ю.

Сумісність чоловіка та жінки Мавпи дуже хороша, оскільки партнерам завжди буде цікаво разом, не виникне проблем з відсутністю розуміння, ні один не буде обмежувати іншого в діях. Їх схожість має, в основному, позитивні риси. Це два інтелектуала, яким подобається міркувати, аналізувати ситуації. Коли зустрічаються два розумних людини, все у них йде на лад, але головна небезпека в тому, що у Мавп є змагальний дух.

Якщо вони почнуть сприймати один одного як конкурентів, не вийде нічого хорошого: виникатиме заздрість, кожному захочеться продемонструвати свою значущість. На це буде витрачатися багато часу, але така діяльність не має перспектив, не привносить нічого для особистісного зростання, натомість руйнує стосунки.

Ще одна небезпека в тому, що Мавпи часто занадто захоплені реалізацією в зовнішньому світі, і можуть забути про необхідність вкладатися і в стосунки теж. Мавпам потрібно сприймати себе як надійний і дружній альянс, тоді у них вистачить кмітливості, щоб направити енергію в творче русло. Якими б амбітними вони не були, сім’я для них вкрай важлива, і кожному слід підтримувати другу половинку у всіх починаннях.

Мавпа чоловік і Мавпа жінка у відносинах

Жінка Мавпа буде щаслива у стосунках з людиною, яка на неї схожий. Вона легко запалюється і швидко перегорає. Розірвавши попередні стосунки вона сміливо вирушає на пошуки нових. І все-таки сім’я для Мавпи на першому місці. Найчастіше саме тому вона рано виходить заміж і не сильно цікавиться зовнішньою діяльністю. Вона любить дітей і вміє їх виховувати. Ця жінка без праці створює привітну і легку атмосферу в своєму будинку.

Чоловік Мавпа буде щасливий поруч з дівчиною, яка на нього схожа. Різниця в світогляді, вихованні та матеріальному становищі не дасть йому стати главою сім’ї. Він дуже серйозно ставиться до протиріч, із-за чого в його сім’ї можуть виникати конфлікти. Якщо його дружина буде розуміючої й поблажливою, то його сімейне життя буде спокійним і гармонійним.

Сумісність знаків, де жінка Мавпа і чоловік Мавпа, дуже хороша. Партнери розуміють один одного, а це саме те, що є для них найважливішим у стосунках. Кожен з них цінує креативність і кмітливість іншого. Однак у цій парі є небезпека виникнення конкуренції. Оскільки Мавпи люблять позмагатися.

Як наслідок проблемою в шлюбі може стати заздрість партнерів до успіхам один одного. Щоб цього не сталося, вони повинні сприймати себе як пару і піклується не тільки про власні інтереси. Якщо вони будуть зустрічати всі життєві труднощі плечем до плеча, то їх спільне життя стане благополучною.

Сумісність і мавпа Мавпа в шлюбі

Якщо в шлюбі – чоловік-Мавпа і жінка-Мавпа, то такий союз має двоїстий характер. На перший погляд здається, що подружжя повністю розуміють один одного. Але, з іншого боку кожен з них відстоює свою незалежність. Жінка — Мавпа не повинна брати на себе права глави сімейства. Адже, чоловік — Мавпа здатний сам зміцнити позиції лідера. Щоб виникла повна сумісність чоловіка-Мавпи і жінки-Мавпи потрібно поважати думку один одного. Потрібно поблажливо ставитися до доброту і дивним характером чоловіки-Мавпи. Господарством в сім’ї зобов’язана займатися жінка-Мавпа, щоб зберегти в шлюбі дипломатичність. В результаті, союз буде гармонійним і довгим.


Залишити відгук