День Народження 16 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Риби, з’явилися 16 березня на світло, втілюють у собі складне поєднання артистизму, таємничості і прагнення до матеріальних благ. Додатково до цього ви володієте допитливістю, яка зустрічається тільки в неймовірно обдарованих людей. З одного боку, у вас є все для реалізації своїх талантів у світі комерції, а з іншого — ви бажаєте залишатися вірним власним баченням подій незалежно від їх цінності. Ви дуже чутливі і наділені чудовою спостережливістю, бачачи, що люди намагаються приховати, вважаючи за краще зберігати мовчання щодо деталей свого особистого життя.

Народжені 16 березня повинні приділяти якомога більше уваги від природи хлипкому здоров’ю, дієта і зміцнення свого тіла за допомогою вправ — їх особисті обов’язки. Народженим в цей день необхідно регулярно відвідувати лікарів — як терапевтів, так і дантистів, а також читати популярну медичну літературу. Ці люди повинні розробити розумно збалансовану дієту: врешті-решт, краще витратити більше часу на вибір підходящої їжі, ніж потім страждати від нетравлення шлунка. Їм рекомендуються досить енергійні заняття спортом, включаючи такі ігри, як теніс. Народилася 16 березня корисно частіше бувати на відкритому повітрі. Їм, мабуть, підійде все — від кемпінгу до серфінгу, від авто — і велоспорту до альпінізму.

Народжені 16 березня здатні поєднувати уяву і практику, натхнення і земну суєтність. Справді, ті, хто народився в цей день, мають безсумнівний талант зрівноважити різні сторони свого характеру. Іноді вони керуються своєї химерної, фантастичної стороною, але зазвичай залишаються в межах здорового глузду. Як правило, народжені 16 березня знаходяться на коні, коли йдуть по життю з універсального усередненим шляху. Ці люди цілком здатні погодитися на компроміс, що дає їм непоганий шанс домогтися успіху. Однак вони повинні бути обережні: в кінці кінців, зраджувати свої власні цінності заради тепленького місця під сонцем — справа, не гідне поваги. Але якщо все-таки виходить так, що народжені в цей день з якихось причин відмовляються від своїх ідеалів (особливо часто — заради прибутку), пізніше вони потерпатимуть від цього, усвідомлюючи свою провину.

Знак Зодіаку 16 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до водяним знакам, які виділяються наступними якостями: милосердя, прагнення до комфорту і красу, талановитість, обдарованість, делікатність, романтизм, широта поглядів.

Планета Управитель: Нептун. Риби отримують від неї дар провидіння, даний натхненне мистецтво. Планета сприятлива для музикантів. Планета у вигнанні – Меркурій. Несе відповідальність за нестачу раціональності, а також відсутність критичності.

16 березня на світ з’являються складні, чутливі натури, які примиряють в собі протиріччя земних і духовних устремлінь. Народжені в цей день Риби наділені натурою митця, вона завжди загадкові і манящи, але при цьому люблять земної комфорт і розкіш. Ці люди – природжені бізнесмени, але в той же час вони не хочуть віддавати себе, тому далеко не завжди ради тісно стикатися з брудним світом грошей. Вони уважні, цікаві, дуже спостережливі, бачать людей наскрізь, легко впізнають їх таємниці, може бути, тому самі не люблять поширюватися щодо себе і свого особистого життя.

Багато хто з народжених 16 березня беззастережно довіряють тим, до кого вони прихильні. Так відбувається не тільки через особисту самовпевненості цих людей, але також, можливо, і з-за деякого невизначеного благословення, з яким вони періодично зустрічаються на життєвому шляху. Надалі це розширюється їх здатністю вибирати все найкраще зі складних ситуацій. В той же час вони досить часто ризикують, недооцінюючи небезпеки, не приділяючи достатньої уваги негативної енергії і ігноруючи образу чи навіть обурення інших; подібні недоліки цілком здатні швидко спливти на поверхню і вдарити прямо в обличчя. Отже, народжені 16 березня повинні не тільки навчитися розпізнавати перші ознаки майбутніх негараздів, але і знати, як справлятися з ними.

Як правило, народженим 16 березня глибоко імпонує цілісність довгострокових проектів і програм. Але хоча ці люди цінують завершеність, їх мінлива сторона нерідко керує ними, що часто призводить до того, що інтерес до перспективного починанню зникає раніше, ніж вони здійснять свій проект. Будучи обвинуваченими за такі дії, вони, правда, здатні до творчого відновлення, отже, народженим в цей день потрібно навчитися приймати змінюються аспекти своєї природи. Багато з них зазвичай визнають, що послідовні зусилля, спрямовані в одну сторону, зазвичай призводять до успіху.

Народжені 16 березня повинні намагатися знайти заняття, в якому вони зможуть використовувати і духовну, і прагматичну сторону своєї природи. Уміння поводитися з грошима і бути хитрими у фінансових справах може виявитися для деяких з них важким і виснажливим заняттям, але все-таки життєво необхідним. Знайти місце, де можна влаштуватися, створити сім’ю, виконувати цивільні зобов’язання і з гідністю нести тягар відповідальності, — для них, звичайно ж, найпривабливіші і нагороджувані аспекти життя. Якщо всі складові нормально налагодженого побуту будуть перебувати в належному порядку, народжені в цей день зможуть повністю насолодитися відчуттям свободи, яка їм необхідна для вираження свого творчого покликання.

Чоловік Риби — народився 16 Березня

Чоловіки, що з’явилися на світ 16 березня — володіють наступними особливостями: такий кавалер — харизматичний, творчий, турботливий, з інтуїцією. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 16 Березня

Жінки, що народилися 16 березня, виділяються особливими відзнаками натури: така дама — пристосовується, уважна, романтична. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 16 Березня

Люди, які відзначають свій день народження 16 березня знак зодіаку Риби, володіють протилежними рисами характеру: в них з’єднані уяву і практика, творче натхнення і звичайна земна суєтність. Але народжені у цей день дуже вміло урівноважують ці протилежності. Іноді, правда, вони можуть піти на поводу у химерної сторони своєї натури, проте в більшості випадків здоровий глузд все-таки бере верх.

Ті, хто народився 16 березня знак зодіаку Риби, взагалі схильні до компромісів. Вміння знайти взаємовигідне рішення в будь-якій ситуації працює на завоювання цими людьми бездоганної репутації. Однак є небезпека того, що надмірна поступливість і прагнення догодити можуть перерости в безпринципність, коли заради особистої вигоди будуть віддані власні переконання, а це, варто визнати, не додає ні авторитету, ні поваги, тим більше що пізніше, усвідомивши свою неправоту, такі люди дуже страждають від цього.

Багато з тих, хто народився 16 березня знак зодіаку Риби, в хорошому сенсі честолюбні, вони не тільки вміють ставити перед собою реальні цілі, але й досягають їх, користуючись природною кмітливістю і не завжди зрозумілим благословенням, яке зустрічається їм на шляху. Але іноді здоровий азарт переростає в невиправданий ризик, коли недооцінюється можлива небезпека, не береться до уваги негативна енергія оточуючих і ігноруються їх образа і обурення, що, зі зрозумілих причин, тягне за собою негативні наслідки.

Хоча і з цим неприємностями природа навчила справлятися людей, що з’явилися на світ 16 березня. Вся справа в тому, що знак зодіаку, їм захищаючий, наділяє цих особистостей такими рисами, як передбачливість і вміння попереджати проблеми, тому вони заздалегідь здатні продумати план дій у несприятливих ситуаціях.

16 березня – день народження тих, хто не звик розмінюватись на дрібниці, тому таких людей всерйоз можуть зацікавити тільки довгострокові проекти, для реалізації яких вони будуть діяти цілеспрямовано і послідовно. Хоча, якщо згадати мінливий характер цих Риб, потрібно бути готовим до того, що навіть дуже перспективне починання може втратити для них цінність, але і тут все не так погано: якщо звернутися до їх совісті, вони цілком здатні відновитися.

Для прояву неординарних здібностей і багатогранного таланту, народився 16 березня знак зодіаку Риби, потрібно вибрати таку сферу діяльності, де знайдуть застосування і духовна, і практична боку їх природи. Зробити це непросто, але тільки так можна здобути відчуття свободи, необхідне для втілення творчих ідей.

Дуже важливо, щоб вибраний заняття приносило людям, народженим 16 березня знак зодіаку Риби, не тільки моральне, але й матеріальне задоволення, і не менш важливо для них навчитися правильно розпоряджатися заробленими коштами. Вся справа в тому, що у цих людей існує серйозна проблема: вони бояться великої кількості грошей, абсолютно не розуміючи, що з ними робити, а це може призвести до того, що всі кошти (а значить, і додані до їх появи зусилля) підуть в нікуди.

Джерелом натхнення для народжених 16 березня знак зодіаку Риби, є сім’я притаманна їм особлива інтуїція дозволяє вибрати такого супутника, який зробить їх життя емоційно наповненим і буде поруч завжди.

Любов і Сумісність

Ідеалістичний і романтичний, ви з готовністю приносите себе в жертву заради коханих. Ви бажаєте близького союзу, але володієте незалежністю, яка може ускладнити близькі стосунки, а тому шукаєте партнера, здатного прийняти вашу потребу в періодичному самоті.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 16 березня іноді схильні не помічати прийдешні неприємності і негатив. Вони ніби живуть зовсім в іншому світі, де все завжди прекрасно і невдач не буває. До того ж вони довіряють тим людям, які викликають у них симпатію. Їм дійсно часто щастить, але народжені 16 березня часто переоцінюють свою удачу чи бачать її тоді, коли насправді її немає. Звичайно, їх уміння бачити та вибирати тільки краще – це, безумовно, плюс, але треба так вміти не ховати голову в пісок при наближенні неприємностей, щоб мати можливість вчасно зреагувати і якось захиститися. Сюди ж можна віднести нехтування негативними емоціями інших людей, яким відрізняються народжені 16 березня.

Іноді ці люди страждають від недостатнього терпіння і посидючості в тому, що стосується роботи над довготривалими проектами. Загорівшись ідеєю, вони можуть охолонути раніше, ніж досягнуть якогось істотного результату. При цьому вони щиро зацікавлені у довготривалих проектах, сама задумка виконання якогось масштабного справи приваблює їх, але ось розрахувати свою зацікавленість вони часто нездатні. Керівникам народжених 16 березня людей треба бути особливо уважними на завершальних стадіях проекту: часто у цей час народилися 16 березня Риби працюють тільки «з-під палиці».

Здоров’я і Хвороби

Від природи здоров’я народжених 16 березня людей недостатньо міцно, тому їм важливо не нехтувати профілактичними оглядами у лікарів (при цьому не забуваючи про стоматологе!), стежити за своїм харчуванням і займатися спортом. Народився 16 березня варто не пошкодувати часу і скласти грамотну дієту для себе. Спорт їм рекомендований досить активний, наприклад, теніс, велоспорт, туризм, серфінг. Свіже повітря їм надзвичайно корисний, тому що чим частіше вони будуть вибиратися за місто, тим краще.

Народилися 16 березня здатні примирити в собі і врівноважити два таких різних вектора, як свою невгамовну фантазію і приземлений практицизм. Творчі пориви і земна суєта – і одне, і інше здатні гармонійно бути в рівних пропорціях до їх життя. Талант до балансу і поєднанню непоєднуваного – козир цих людей. Поєднання непоєднуваного – їхній шанс на удачу та успіх у житті. Головне втриматися від зради себе і своїх принципів заради вигідної роботи або грошей. Інакше потім цих людей просто замучить совість, тому їм краще не валити своїх ідеалів.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що значно послаблюють негативні риси характеру. В цей день народжуються цілеспрямовані люди, вони наділені від природи міцним здоров’ям і довголіттям. Вони стрімкі, винахідливі, але їм не варто захоплюватися будь-якими азартними іграми, поганими справами, інакше вони можуть різко змінити свою долю в гіршому напрямку. При сприятливих обставинах, слідуючи гідним шляхом у житті, вони зможуть створити чудові умови й знайдуть щастя і процвітання. У родині В них взаєморозуміння, атмосфера любові та благополуччя, їхній дім — повна чаша, вони оточені розкішшю, займаючись улюбленою справою.

Поради Рибам, Народженим 16 Березня

Життєве завдання народжених 16 березня – таким чином налагодити своє життя і свій побут, щоб здобути бажану внутрішню свободу, разом з тим не будучи самотнім, при наявності сім’ї і роботи. Їм варто шукати таку сферу діяльності, де вони зможуть реалізувати обидві сторони своєї суперечливої натури в рівній мірі, то є і свої піднесені прагнення, і земної прагматизм. Також їм слід розвивати своє вміння поводитися з грошима, так як це часто є непомірно важким для них, а вміння вести рахунок грошам необхідно в нашому суспільстві всім людям.


Залишити відгук