Чоловік Мавпа і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Кінь підходить для партнерів, які хочуть створити сім’ю. Обидва партнери ставлять понад усе світське життя і є активними шукачами нових вражень. Їм добре разом, цікаво і весело. У них насправді багато спільного – захопленість, рухливий розум, вміння йти до мети, не дивлячись на перепони, захопленість ідеєю і бажання здійснити самі амбітні плани. Однак, хороша зовнішня сумісність ще не обіцяє наявність внутрішнього зв’язку.

Мавпа-чоловік і Кінь-жінка також володіють схожими рисами, що, звичайно ж, може їх зблизити, але є і відмінності, здатні стати фатальними для цієї пари. Кінь-жінка — смілива, наполеглива, активна дама, яка більше діяти ніж розмірковувати. Вона має просто бджолиним працьовитістю і витривалістю — при правильній мотивації жінка-Кінь може гори звернути. Чоловік-Мавпа — це рухливий, товариський, комунікабельний джентльмен. У нього в голові завжди маса проектів, реалізувати які він, проте, прагне дещо іншим шляхом. Мавпа-чоловік майстерно маніпулює людьми: навколишні часом діють в його інтересах, самі того не розуміючи.

В цій парі можуть виникнути розбіжності на ґрунті обезьяних «трюків», які не припадуть до смаку жінці-Коні, мовляв не личить чоловікові подібні «викрутаси». А та в свою чергу може приголомшити свого обранця занадто «незграбними» словами і діями — можливо, це не зовсім жіноча справа, пробивати стіну головою. Незважаючи на це, тяжіння все ж є, і захоплення цілком може перерости в більш цілісне і глибоке почуття.

Сумісність чоловіка Мавпи і жінки Коні хороша і для любові, і для дружби, для ділових відносин. Вони живуть активним життям, бувають у суспільстві, причому часто в центрі уваги. Обидва хочуть реалізації в зовнішньому світі, і, на перший погляд, дуже схожі.

Суперечності можуть з’явитися через кілька років спільного життя. Зазвичай вони живуть і не замислюються про те, що рухає партнером, що він відчуває. Жінка Кінь взагалі не схильна до рефлексії, їй здається, що все міркують так само, як вона, і чоловік Мавпа, як їй здається, дуже схожий на неї.

Коли вона розуміє, що це не зовсім так, настає розчарування. Якщо Кінь завжди діє відкрито, прямо висловлює свої емоції і почуття, то чоловік Мавпа дуже потайливий, використовує хитрощі і не ділиться своїми істинними планами, причому він може обдурювати навіть найближчих людей, оскільки не схильний нікому довіряти. Коли жінка Кінь усвідомлює, що живе саме з такою людиною, вона може сприйняти його поведінку як зрада. Позитивно те, що вона, будучи егоїстично захопленої своїми власними успіхами, може цього взагалі ніколи не помітити.

Якщо вони об’єднають зусилля, буде багато користі: Кінь додасть Мавпі впевненості, а він в свою чергу допоможе їй уникнути невиправданих ризиків.

Мавпа чоловік і Кінь жінка у відносинах

У кожному присутня неабияка частка егоїзму, що, безумовно, ускладнює любовну життя з навколишнім світом. І він, і вона не схильні серйозно сприймати шлюб, для них це всього лише один з видів гри. При цьому вони повинні пам’ятати, що сім’я створюється на основі певних поступок з двох сторін. Але чоловік Мавпа і жінка Кінь звикли гнути свою лінію і робити все по-своєму.

Він навчився отримувати свою хитрощами та інтригами, він рідко діє прямо і завжди ретельно продумує схему, яка буде працювати. Він постійно думає про це, а витонченість розуму, кмітливість, спритність і верткость в справі, що представляє для нього інтерес, роблять із цього чоловіка майстра психологічної атаки на будь-якого, хто спробує перешкодити його планам.

Жінка Кінь навпаки не звикла довго роздумувати – вона воліє відразу діяти. Вона мчить до своєї мети навпростець, не думаючи про те, що може зустрітися на шляху. Для неї життя являє собою свободу самовираження і відкритість почуттів. Їй нелегко зрозуміти сенс логічних прийомів цього чоловіка, а йому складно шанобливо ставиться до її щирості, відвертості і безпосередності.

В цьому союзі дуже нелегко досягти згоди, якщо партнери не почнуть щось міняти в собі і в своєму світогляді. Жінка Кінь не хоче вникати в витонченість чоловіки Мавпи, а від нього не можна вимагати більше, ніж він може дати. Він тільки на перший погляд здається ненадійним партнером, проте хіба його бажання будувати плани і все продумувати не є запорукою надійності? Кращим принципом взаємодії є повага партнерів один до одного і бажання зрозуміти другу сторону.

Сумісність Мавпи і Коня в шлюбі

Цей романтичний шлюб буде міцним, якщо чоловік-Мавпа і жінка-Кінь не поставлять побут на п’єдестал відносин. Обом подружжю потрібно строго розподілити свої обов’язки в будинку. Чоловік-Мавпа досить м’який і податливий за характером. Ну, а вольова жінка-Кінь обожнює споруджувати замки з ілюзій і фантазій. Але така різниця у поглядах і психології не вплине негативно на сумісність чоловіка-Мавпи і жінки — Коні. Дружина повинна пам’ятати, що завдяки доброті обранця їх союз став міцніше.


Залишити відгук