Чоловік Мавпа і Жінка Коза Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Коза залежить від напрацьованих їх якостей характерів на момент зустрічі. Важливу роль тут грають життєстійкість жінки і порядність чоловіка.

У любовного союзу жінки-Вівці-Кози і чоловіки-Мавпи, безумовно, є майбутнє. Дама цього знаку любить компліменти і навіть саму явну лестощі часто приймає за чисту монету. Мавпа-чоловік же якраз майстер говорити красиві слова, і він, звичайно, зможе заслужити розташування цієї дами. Жінка-Коза є дуже чутливою людиною. Вона дуже домовита, спокійна і в більшості випадків стримана. М’який характер надає їй додаткову жіночність.

Чоловік-Мавпа — людина дуже розумна, в хорошому сенсі виверткий і хитрий. Як правило, він любить «рулити», як відкрито, так і побічно. З таких чоловіків виходять хороші маніпулятори. Мавпяча підприємливість сподобається Вівці-Кози і вона швидше за все віддасть чоловікові кермо правління сім’єю. Проте їй не варто розслаблятися. Є ризик того, що вона здасться эрудированному чоловікові-Мавпі дуже простий, і він відновить пошук своєї судженої.

Жінка Коза – це чутлива і полохлива особистість, у неї надзвичайно розвинена інтуїція, вона домовита, добра і лагідна особа жіночої статі. В основному Коза веде себе стримано, врівноважено і спокійно, але це зовсім не означає, що нею запросто можна управляти. Там, де потрібно, ця дівчина вміє проявити свою наполегливість, впертість, примхливість і свавілля. Загалом, характер у Кози м’який, вона сором’язлива і кокетлива жінка. Чоловік Мавпа – це майстер-інтриган, він хитрий, спритний, хитрий і розумний. Він професійно створює різні ситуації, як привід для з’ясування стосунків і обговорень. Мавпа прагне до лідерства і завжди буде главою сімейства.

У стосунків чоловіка Мавпи і жінки Кози є шанс на існування, спочатку вона буде відкрито бажати його розташування, а потім прийме все, як ниспосланную даність для них двох. Дівчина Коза не відразу розуміє, в особі одного Мавпи, з ким має справу, так як за життя носить рожеві окуляри і впевнена в абсолютної щирості оточуючих людей. Мавпу чоловіка дивує і насторожує те, що Коза не дотягує до його хитромудрих схем. Вона занадто проста для нього, у Мавпи надто підвищені вимоги до життя і близьким. Якщо Мавпа перестане думати, що дружина Коза заважає всім його починанням, у цієї парочки все буде добре. Крім того, для цього союзу вкрай важливий матеріальний і фінансовий достаток, їм необхідно плідно працювати, щоб забезпечити всі свої бажання і потреби.

Мавпа – експерт в маніпуляції людськими емоціями і поведінкою, він вправно керує і направляє Козу в своїх інтересах. Але, найімовірніше, для Кози дівчата це і є найкращий і вдалий варіант побудови відносин. Вона із задоволенням бере підприємливого наставника таким, як він є, полюбить його і буде довічно вірна йому.

Для створення світлого майбутнього в цьому дуеті чоловікові необхідно проявити масу винахідливості, а також бути порядним і чесним. А жінка повинна стати на порядок життєздатною і енергійніше, ніж всі інші Кози. Рівновага в партнерстві – це дійсно те, що потрібно дуету Мавпа плюс Коза. Але це зовсім не означає, що партнери можуть розслабитися, в їх випадку знадобитися регулярна, ефективна і плідна робота над шлюбом і відносинами, інакше розлад і сварки з’їдять цю пару, звівши нанівець все добре і хороше, що було між ними.

Мавпа чоловік і Коза жінка у відносинах

Першим справою чоловік Мавпа повинен зрозуміти, що створення проблем жінкою Козою є однією з рис її характеру, яку йому навряд чи доведеться переробити. Тому потрібно просто приймати її такою, яка вона є і з терпінням і любов’ю її заспокоювати кожен раз. Крім того, часто їй не потрібні поради, зазвичай все, що потрібно – це просто вислухати і пошкодувати.

Терпіння і доброта чоловіки допоможуть зберегти рівновагу у відносинах. Жінка Коза не повинна користуватися і сприймати доброту, як вседозволеність. Вона повинна поважати чоловіка, якого вибрала і слідувати за ним, якщо хоче, щоб саме він став її захисником і опорою.

Поєднання чоловік Мавпа і жінка Коза передбачає захоплююче і цікаве взаємодія. Звичайно, вони за характером і темпераментом досить сильно відрізняються, однак при бажанні бути разом у них є шанс побудувати хорошу сім’ю.

Жінка Коза дуже чутлива і інтуїтивна, вона спокійно приймає багато речей і вміє прощати, але це зовсім не означає, що нею можна маніпулювати. Чоловік Мавпа відрізняється схильністю і створення ситуацій, в яких можуть з’явитися підстави для з’ясування відносин. Він майстер у побудові інтриг і готовий докласти чимало зусиль для встановлення контролю.

Певно, вона не відразу зрозуміє, що цей чоловік на неї зовсім не схожий, він не такий відвертий, м’який і неспокійний. Адже занепокоєння чоловіки Мавпи не має нічого спільного з почуттям незахищеності і наївності жінки Кози. За кожною дією і словом цього чоловіка стоїть певний сенс, оскільки всі разом складає продуману схему, що представляє експеримент, його особистий інтерес або просто бажання, щоб було так, як він хоче.

Сумісність Мавпа і Коза у шлюбі

Шлюб, де чоловік-Мавпа і жінка-Коза об’єднав два не схожих за характером людей. Вона працьовита і наполеглива, а його натура вимагає активності та сповнена енергії. Сумісність чоловіка-Мавпи і жінки-Кози буде успішною, якщо вони разом займуться яким-небудь цікавою справою. Наприклад, будуть віддавати себе побуті та облаштування домашнього вогнища. Жінка-Коза любить у всьому порядок і точність до дрібниць. Але з цим важко змиритися чоловікові-Мавпі, який віддає перевагу різноманітність в життя. Домашнє «гніздечко» буде вити дружина. Сімейне будівництво буде цілком на її тендітних плечах. Під час суперечок їй краще не сльози лити, а зрозуміти свою другу половинку.


Залишити відгук