Чоловік Мавпа і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Мавпа і жінка Собака ґрунтується на взаємодії на рівні емоцій і почуттів. Так що для побудови любовних відносин це відмінне поєднання. Такий союз наповнять яскраві емоції і пристрасть, не дивлячись на розбіжності в розумінні духовних цінностей. Тому якщо вони захочуть створити сім’ю, їм доведеться підлаштовуватися один до одного. Співжиття може виявитися дещо складніше, ніж вони думають.

Чоловік-Мавпа і жінка-Собака можуть створити цілком життєздатний союз. Незважаючи на лідерство чоловіка, шлюб буде однаковим у всіх сенсах цього слова: дружина буде мати вагомим голосом при прийнятті всіх важливих рішень. Жінка-Собака — нерідко являє собою певний консервативний архетип дружин. Вона блискуче підтримує домашнє вогнище: смачно готує, містить житло в чистоті, всією душею любить чоловіка і дітей. Заради цього вона часто навіть жертвує своєю кар’єрою і професійними перспективами.

Мавпа-чоловік хороша розвинений розумово, має схильність до психології і тонко відчуває чужі емоції. Такі люди прагнуть контролювати своїх близьких і можуть навіть маніпулювати ними. Як і будь-чоловіків, він намагатиметься захопити лідерство в парі, і, звичайно, йому сподобається сімейна спрямованість своєї пасії. Вона добровільно віддасть першість своєму обранцеві. Зі свого боку чоловік-Мавпа докладе максимум зусиль для забезпечення матеріальної бази їх загальної осередку суспільства. У цій парі, що дуже важливо, романтика буде жити незважаючи на всі побутові перешкоди. Ці люди просто не можуть без неї, і це чудово.

Сумісність чоловіка Мавпи і жінки Собаки хороша: в цій парі є спільні інтереси, їм не буває нудно разом. Якщо збережеться взаємоповага, і ніхто не стане намагатися підпорядкувати собі іншого, союз буде довгим і вигідним обом.

Головна проблема, яка постане між партнерами, — це відсутність справжнього розуміння, оскільки кожен з них націлений на зовнішню реалізацію. Але якщо занадто складних ситуацій в житті не буде, таке положення речей не завадить і буде навіть комфортним.

Ще один момент, який може внеси конфлікт — це суперечності в поведінці: чоловік Мавпа хитрує, а жінка Собака завжди діє відкрито, і їй складно зрозуміти, як можна бути до кінця відвертим з близькою людиною. Така поведінка вона навіть може трактувати як зраду. Але конфлікт на цьому грунті виникне тільки в тому випадку, якщо жінка Собака сконцентрується на будинку, і не буде зайнята власними проектами. Тоді їй здається, що її обділяють увагою.

Взагалі, для чоловіка Мавпи сім’я відіграє важливу роль, і спільний дозвілля буде дуже приємний. Він розумний, проникливий, знає, як розвеселити і порадувати жінку Собаку. Він завжди придумує щось нове і захоплююче, а вона з ентузіазмом поділяє його плани.

Мавпа чоловік і Собака жінка у відносинах

Чоловік Мавпа активний, авторитарний і незалежний в діях і судженнях. Крім того, він майстер пристосовуватися і знаходити особисту вигоду в будь-якої несприятливої ситуації. Жінка Собака, на жаль, не здатна належно оцінити ці якості партнера. Вона трохи егоїстична і звикла спиратися на свої принципи моралі і чесності, але при взаємодії з Мавпою вона зовсім не знає як себе вести.

Існує і інша сторона союзу, яка може бути досягнута людьми бажають розвиватися в парі. Вміння чоловіка Мавпи розважити і надихнути, дуже стане в нагоді, оскільки жінка Собака схильна до похмурого настрою і самоти. Крім того ця дівчина здатна стати надійним соратником і забезпечити тил. Вона здатна пережити нелегкі випробування і навіть потребу. Собака ніколи не кине в біді коханого чоловіка і одного.

Звичайно, жінка Собака теж не стане робити щось просто так, вона завжди повинна мати інтерес у справі, в цьому вони з Мавпою схожі. І це добре, це означає, що такий союз буде будуватися на взаємовигідній взаємодії, і ніхто з партнерів не стане паразитом. У цій парі кожен отримує свою користь (у хорошому сенсі), завдяки чому союз і розвивається.

Сумісність Мавпа і Собака в шлюбі

У шлюбному союзі, де чоловік-Мавпа і жінка-Собака двоє люблячих сердець довгий час підтримувати один одного. Вони багато в чому схожі, тому без проблем влаштовувати свій побут. Це чудово позначиться на сумісності чоловіка-Мавпи і жінки-Собаки. У цієї пари є море можливостей, щоб зробити своє спільне життя успішної і міцною. Вольова жінка-Собака не завжди поступиться дружину, тому можуть бути розбіжності. Але, краще всього чоловікові-Мавпі знайти спільне заняття зі своєю супутницею. До речі, досить розумна дружина не погодитися з оригінальними бажаннями обранця. Головне, не переробляти характери один одного.


Залишити відгук