Чоловік Тигр в Любові

Хоча Тигр — партнер непростий, колишні кохані згадують його зі сльозами на очах, тому що цей кавалер вніс в їх життя ковток свіжого повітря, дух пригод і авантюризму. Це справжній мачо, який, тим не менш, не соромиться романтичних поривів своєї душі. Чоловіки року Тигра є прекрасними коханцями, які не мріють про стабільності і спокої.

Милий будиночок з недільними сімейними обідами перед телевізором — це не для них. Повсякденна рутина їх вбиває, і коли все це нарешті дістає остаточно, Тигр, як і будь-який хижак, знову стає диким і випаровується. Це пояснює іноді позірна дивним поводження Тигра: цей романтик готовий принести відносини в жертву, хоча і вміє любити так, як мало хто здатний.

Як свідчить східний гороскоп, Тигр-чоловік в любові сповнений пристрасті і азарту. Почуття для нього — це сфера, де він може продемонструвати свою унікальність і талант зваблювання. Він любить довго домагатися жінку, оскільки обожнює ставити перед собою складні завдання. І можна бути впевненими, що якщо хтось чи щось його всерйоз цікавить, то він не заспокоїться, поки цього не отримає. Втім, це зазвичай буває для нього особливо складним завданням, тому що всі, а жінки – особливо, від нього без розуму.

Та навіть найстійкіші з них дуже швидко стають безпорадними перед обличчям його неймовірного особистої чарівності і прямо-таки гіпнотичного витонченості. Це призводить до того, що Тигр втягується у велику кількість швидкоплинних романів, тому що кожна жертва дуже швидко перестає бути цікавою, і він відмовляється від неї на користь нової. Звичайно, у нього є свої вимоги, і він не опускається нижче поставленої ним же планки, тому що дуже вибагливий і прискіпливий, хоче для себе всього самого кращого.

Проживаючи бурхливе особисте життя, чоловік-Тигр рідко коли йде по життю тільки з єдиним партнером. Як правило, на його рахунку буває кілька розлучень, і тільки в зрілому віці життя стає більш стабільною. Але любов до Тигру-чоловікові того варто. Це щирий, винахідливий і щедра людина. Він здатний задовольняти будь-які бажання жінки, яку любить до божевілля.

Крім того (що є для чоловіків рідкістю), він здатний розлучитися дуже красиво, коли жар його почуттів вщухне. А коли кидають його, він з гідністю проковтнув гірку пілюлю і, влаштувавши красивий прощальну вечерю, наговорить стільки прекрасних компліментів, що жінка знову починає коливатися.

Як підкорити Тигра-чоловіка:

Встигайте за ним. Тигр – людина, яку завжди і скрізь багато. Будь-яке місце, де відбувається безліч подій, є його природною середовищем проживання. Якщо ви хочете підкорити, завоювати чоловіка-Тигра, то варто відмовитися від спроб його зупинити – краще слідувати за ним в будь-яке місце в будь-який час. Ви повинні бути у відмінній формі, щоб встигати йти з ним рука про руку в його постійних авантюрах, адже Тигри і пригоди — це синоніми. Чиніть опір рутині. Це відноситься до будь-якій сфері вашого життя. Дивуйте іноді його чимось оригінальним, не відкидайте відразу всіх його еротичних фантазій, навіть якщо спочатку вони здаються вам неприйнятними. Подумайте про які-небудь зміни в іміджі – може бути, нову зачіску або який-небудь оригінальної капелюшку. Піклуйтеся про себе. Буде легше залучити чоловіка року Тигра, якщо знати, що для нього важлива елегантність. Ви повинні добре виглядати в той час, коли він буде забавляти суспільство своїми жартами. Примусьте відчути азарт. Тигр — це хижак, який цінує тільки таку здобич, яку важко зловити. А якщо він ще діє в атмосфері сильної конкуренції, це змушує його відчувати повне задоволення.

Він любить дам, які твердо ступають по землі. Швидше за все, його не зацікавить завзята мрійниця. Якщо людина прагне до певної мети, має цілком конкретні побажання, то в нього є гарний шанс викликати до себе інтерес і сподобатися чоловікові Тигру.

Як попереджає східний гороскоп, чоловік-Тигр у відносинах ніколи не стане домашнім ласкавим котиком. Навіть після весілля він вимагає для себе від близьких незалежності. Але шлюб теж повинен залишатися для нього цінним, тому дружині доведеться забезпечувати йому різноманітну життя, щоб той не почав нудьгувати і, чого доброго, не відправився шукати нових відчуттів і переживань десь на стороні. Рідко, правда, але все ж буває, що сім’я стає для Тигра найбільшою цінністю в житті, і саме їй він підкорить всі інші свої життєві плани і наміри.


Залишити відгук