Чоловік Півень в Любові

Як стверджує східний гороскоп, чоловік-Півень — особистість дуже таємнича. Його складно розшифрувати навіть коли здається, що знаєш його добре. Це пояснюється тим, що всередині він відчуває досить бурхливі емоції і переживання, які, однак, не випускає назовні. Це в результаті формує вельми складну особистість і дисгармонію між тим, що він робить, і тим, що вимовляє вголос. Чоловік-Півень за гороскопом любить справляти враження на інших, і часто цікавляться їм люди можуть зовсім по-іншому сприймати сигнали, що посилають їм. Це породжує велику плутанину, нерозуміння, а пізніше — розчарування.

Чоловік-Півень може добре себе подати, піклується про зовнішність, часто печеться про фізичну підготовку, що підтримує тіло в гідній кондиції. На жаль, особисте життя може бути дуже бурхливим — з різних причин. Стародавні китайці не віщували нічого хорошого шлюбів, укладених з молодим Півнем. Лише у зрілі роки у нього є шанси знайти спокійне любов.

Відомо, що кожен Півень потребує не в одній-єдиній курочку, а у відданому гаремі або, по крайней мере, в декількох закоханих у нього, як у божество, шанувальниць. Якщо Півень-чоловік зникає, то шукайте його не в барі з пляшкою пива чи горілки, а в ліжку своєї подруги. Це невиправний бабій — до того моменту, поки не закохатися по-справжньому.

Характеристика Півня-чоловіки така, що навіть якщо дуже любить якусь жінку, то не проявляє яскраво своїх почуттів. Часто буває дуже стриманим, тому що боїться або соромиться проявляти себе, а може, це просто не в його характері. Його не можна назвати великим романтиком, але він повністю відданий своїй жінці. І якщо дійсно піклується про неї, зацікавлений в її почуттях, то здатний повністю відмовитися від флірту з іншими дамами. Треба сказати, чоловікові-Півневі в любовних відносинах бути відданим, звичайно, нелегко, адже він постійно оточений їх суспільством, і йому дуже лестить їх інтерес.

Як завоювати чоловіка-Півня:

Залучити чоловіка-Півня, а надалі утримати його і йти по життю в якості коханої супутниці може тільки доглянута жінка. Людина такого року народження надає великого значення красі партнерки, але не стільки її фізичним переваг, скільки загальному стилю. Як сподобатися чоловікові-Півневі, спокусити його? Бути оригінальною і «висококласної». Півень — це інтелектуал, часто він любить розмірковувати на різні теми. Його поширені хобі — це політика та журналістика, так що участь разом з ним у мітингах, демонстраціях або парадах, підтримка його поглядів на соціальне життя можуть бути ефективним способом завоювати Півня-чоловіка.

Коли приходить час створити сім’ю, він стає типовим домосідом і дуже неохоче покидає будинок, де він відчуває себе дуже добре. Чоловік-Півень у відносинах очікує повної відданості, довіри, беззаперечного прийняття його особистості. Як попереджає східний гороскоп, якщо він не може отримати такого очікуваного їм відчуття стабільності, то, звичайно, стосункам не судилося тривати довго.

Крім того, що Півень – вражаючий коханець, у повсякденному житті він досить практичний. Вміє добре заробляти, але може і витрачати багато грошей, у тому числі на таємних коханок. Коли створює сім’ю, дбати про її благополуччя й процвітання, стає щедрим чоловіком. Хоча він і не є взірцем вірності, по відношенню до своєї супутниці іноді буває ревнивий, як Отелло. Чоловік року Півня постійно стежить за її уявними коханцями, і не варто грати на цьому його великий слабкості.


Залишити відгук