Чоловік в Любові Пацюк

Чоловік-Пацюк відрізняється наявністю величезних потреб у сфері кохання — як чуттєвої, так і суто духовної. Це призводить до того, що його особисте життя починається рано — нерідко набагато раніше, ніж у однолітків. Як правило, любовний гороскоп щури чоловіки буває дуже насиченим, а його життя — дуже бурхливою, повної інтенсивних, яскравих і незвичайних переживань. У нього багато енергії, і більша її частина витрачається на участь в любовних пригодах та пошук нових об’єктів пристрасті.

Характеристика Щури-чоловіки така, що серед своїх колег часто вважається авторитетом в особистих питаннях. Цей чоловік хвалиться, що є знавцем жіночої душі, завжди знає, що потрібно жінці, і, звичайно, в змозі все це запропонувати. Складно сказати, правда це чи ні, але цей представник сильної статі ніколи не скаржиться на відсутність успіху. Жінок приваблює в ньому, головним чином, його участь, інтерес до їх персони, змушують думати, що вони обдаровані щирим почуттям. Пані навіть не припускають, що для Щура-чоловіки це тільки захоплююча гра.

Цей чоловік любить бути закоханим. У почуттях керується пристрастю і не боїться проявляти емоцій. Чоловік-Пацюк у любові шукає «землетрусу», розраховує, насамперед, на сильні і незабутні враження, зазвичай властиві його природі. Він дуже нестабільний: закохується мало не кожен день, і чи варто говорити про те, що потім його почуття проходить так само раптово, як і з’явилося! Партнеркам за чоловіками народженими за китайським гороскопом в рік Пацюка, наздогнати складно.

Пані відчувають себе абсолютно збитими з пантелику, коли виявляються кинутими на наступний день після того, як почули палкі зізнання в коханні. Тому, коли комусь вдається заманити Щура в свої мережі і приручити, за його плечима виявляється кілька або навіть кілька десятків більш або менш серйозних стосунків. Правда, в його пам’яті, вони залишаються незначні епізоди, які залишили бліді, хоча, можливо, і приємні спогади. Однак слід визнати, що кожна любов Щури-чоловіка, кожен його досвід не проходить марно: він може використовувати його в подальших стосунках і постійно вдосконалюється в мистецтві зваблювання.

Неуспіх у догляді або відсутність взаємності така людина переживає болісно. Як попереджає жінок східний гороскоп, розлучаються Щури або реагують на неуважність часто недобре: знедолений, вражений, такий чоловік може бути агресивним і навіть мстивим, довго заліковує рани.

Як підкорити Щура-чоловіка:

Намагайтеся постійно дивувати його новими оригінальними ідеями. Якщо ви любите вечори проводити вдома перед телевізором, навряд чи Щур стане для вас ідеальним партнером. Вам доведеться відмовитися від стабільності і зробити ставку на спонтанність. Піклуйтеся про себе. Для нього дуже важливо, щоб ви завжди виглядали чудово. Ви для нього як кращий автомобіль, яким йому приємно похвалитися перед знайомими. Якщо ви хочете завоювати Щура чоловіка і втримати його при собі, полюбите завжди красиво одягатися і робити бездоганний макіяж. Залучайте його увагу цікавими і пікантними нарядами, можливо, короткими сукнями, облягають тіло – йому, напевно, це доведеться за смаком. Але не будьте занадто зухвалими, якщо хочете сподобатися: Щури-чоловіки не люблять людей вульгарних, занадто гучних. Такий супутник хоче, щоб ви були одночасно сексапільними і скромними, щось в стилі Одрі Хепберн. Проявляйте гнучкість і поступливість, особливо в спальні, де він любить домінувати в першу чергу. В цьому питанні покладайтеся на інтуїцію, імпровізацію, будьте готові до інтимних побачень в різних місцях, наприклад, в кабінці для переодягання або на задньому сидінні автомобіля. Зрештою, і вам не завадять нові пригоди. Щоб залучити народженої в рік Пацюка чоловіка, замість практичних подарунків даруєте йому рідкісні предмети з цікавою історією (можна і вигаданої). Наприклад, кельтський амулет для успіху в бізнесі або вино з виноградника, який нібито заклали тамплієри. Щури не надають великого значення їжі, а от алкогольних напоїв – величезна. Завжди хваліть вибір вина, який вам порекомендував чоловік-Пацюк, навіть якщо воно на смак нагадує вам сік солоних огірків, і не купуйте для вашої зустрічі що попадеться під руку.

У початковий період відносин цей чоловік сповнений емоцій і відданості. Якщо чоловік-пацюк закохується, який він майстер компліментів – стає помітно відразу, адже він здатний красу жінки звеличувати до небес, як ніхто інший. За своєю природою досить егоїстичний і жадібний, він стає романтичним коханцем, який для своєї другої половини не шкодує нічого. Його жести іноді дійсно вражають. Щоб викликати захоплення в очах обраниці, він не відступить ні перед чим. Це люди, які купують ювелірні вироби замість квітів і здатні взяти кредит, щоб відпочити з коханкою на модному курорті.

Однак при всіх своїх перевагах чоловік цього знака китайського гороскопу не є ідеальним, «легким» супутником на все життя, тому що багато чого вимагає від партнерки. Щури-чоловіки очікують від коханих повної відданості, як правило, дуже прив’язані до них. Їх легко поранити відсутністю сильного, глибокого почуття. І, якщо партнерки їх розчаровують, вони швидко відправляться шукати розради. Залишається тільки сподіватися, що він буде обмежуватися невинним заграванням та фліртом — правда, шанси на це невеликі.

Як попереджає східний гороскоп, у Щурів-чоловіків є істотний недолік у вигляді проблеми зі збереженням вірності. В душі чоловіка-Щури любові багато, і він здатний подарувати її не тільки дружині, а й іншим жінкам. А найгірше те, що він не бачить в цьому нічого поганого, тому що вважає, що це зовсім не його вина, що партнерка не виправдала всіх сподівань, і всім треба з цим рахуватися. Звичайно, він не афішує своїх пригод, але і не морочить собі голову ретельним заметанием слідів, тому що вважає, що ці пригоди абсолютно нічого не значать, адже він любить свою дружину!

Можна бути впевненими в тому, що навіть якщо такий чоловік одружується, він все одно не відмовиться від свободи. Щур не дозволить, щоб дружина (або хто-небудь інший) його обмежували, бо мало хто так, як він, цінує незалежність і домагається, щоб ніхто не нав’язував йому свою волю. Неможливо втримати його вдома, а всі прохання і погрози можуть створити ефект, зворотний очікуваному. Дружині чоловіка-Щури потрібно бути дуже терплячим, щоб витримувати його незалежність чи не вникати у справи супутника життя. Це дозволить їй жити в спокої і в щасливому невіданні й утримати Щура-чоловіка від розставання.


Залишити відгук