Чоловік Кролик в Любові

Якщо за китайським гороскопом чоловік Кролик, це типовий джентльмен. Він завжди знає, як себе вести, щоб справити на людей враження. Але оточуючі повинні чітко розуміти, що робить це він не навмисно, а його елегантність і відмінні манери зовсім не розраховані на залучення до себе уваги і спокушання. Це всього лише «побічний ефект» його манери поведінки, який, втім, дуже йому подобається.

Як говорить гороскоп, ще одна особливість характеристики чоловіки-Кролика, що забезпечує йому постійний успіх (особливо у представниць прекрасної статі), — це дистанція, яку він постійно дотримується у відносинах з оточуючими. Це перетворює його в людини надзвичайно загадкового. Будь-яка жінка мріє скоротити цю відстань і розгадати таємницю, що ховається в його душі. Приваблива для них також його уявна холодність, під якою, втім, вгадується велика чуттєвість і пристрасть. Тільки тоді, коли ви познайомитесь з ним ближче, побачите, що це романтичний, часто абсолютно не пристосований до сучасних реалій осіб.

Йому притаманна риса, вкрай рідко зустрічається у чоловіків, — вміння слухати, і завдяки їй він вміло спокушає жінок. Відмінний слухач, він вважає за краще вислуховувати розповіді про чужих проблемах, ніж сам говорити про них.

Кролик не вважає ганебним показувати свої почуття і охоче зізнається, що без любові не може жити. Представники даного знака насилу справляються з самотністю, але не кидаються в усі тяжкі, не цураються різноманітної суспільного життя, проте люблять оточувати себе людьми, яких добре знають. Їм більше до душі вечір в інтимній обстановці будинку, що вечірка в модному клубі.

Характеристика Кролика-чоловіки така, що його не цікавлять тимчасові відносини, він шукає жінку, яка призначена йому долею. І якщо він її знайде, то готовий кинути до ніг цілий світ. Але для того, щоб повністю відкритися перед іншою людиною, він повинен відчувати, що щиро любимо і прийнятий повністю з усіма своїми достоїнствами і недоліками.

Він не закохується швидко, віддає перевагу добре дізнатися партнерку перш, ніж зізнатися в своїх почуттях. Чоловік року Кролика вірить в любов на все життя, до гробової дошки. Невдачі в коханні чоловік-Кролик переживає дуже сильно, довго лікує рани. Ціною його розчарування може навіть стати глибока депресія, тому що розрив дуже і дуже болюче для нього.

Як завоювати чоловіка-Кролика:

Розмірковуючи, як привабити чоловіка Кролика, треба пам’ятати, що це людина, яка не просто дивиться на вас і на ваші принади, а слухає те, що ви йому говорите. Тому ви повинні не тільки красиво виглядати, але і вимовляти щось розумне всякий раз, коли відкриваєте свої прекрасні уста. Щоб завоювати чоловіка-Кролика, йому спокійно можна запропонувати спільний вечір в домашній обстановці. Він з радістю прийме запрошення на вечерю в колі ваших друзів, особливо якщо чекає цікаве обговорення. Може вам допомогти і спільна готування, тому що у Кролів кулінарні таланти — на рівні вроджених. Поважайте його мистецькі уподобання, навіть якщо вам доведеться неабияк помучитися на вечорах експериментальної поезії. За серце і любов Кролика-чоловіки варто боротися, тому що, якщо він знайде у вас споріднену душу, ви перетворитеся для нього в центр Всесвіту.

Як правило, вже з самого початку постійних стосунків чоловік-Кролик прагне до створення сім’ї, тому досить рано стає чоловіком. Тим не менше, треба визнати, що повсякденне спілкування з ним не так ідеалістично, як може здатися. Незважаючи на щиру любов і вірність, якими він обдаровує свою обраницю, у нього чимало недоліків. Так, характер у Кролика-чоловіки, як попереджає гороскоп, досить складний. Він насилу йде на компроміс і хоче, щоб поступалися йому в усьому.

Іноді він веде себе, як зніжений дитина, необґрунтовано вередує і вимагає, щоб були задоволені його примхи. І не варто сподіватися, що ситуація зміниться. Справа в тому, що він не бачить нічого поганого і негідної у своїй поведінці, і він настільки впевнений в собі, що йому здається, ніби ці капризи і мінливість настрою додають йому шарму, перетворюючи в менш передбачуваного і нудного. Звичайно, у близьких на цей рахунок особливу думку, але у них немає іншого виходу, крім як робити вигляд, що настрій партнера року Кролика їх аніскільки не турбує…

Найчастіше складається у відносинах Кролик-чоловік терпить маленькі провини і витівки своєї обраниці, не зривається на дрібниці, тому що дуже страждає від розлуки і розриву. Представник цього знаку китайського гороскопу — це найчастіше культурний домосід, у нього багато інтересів, якими йому хочеться з кимось поділитися. Він завжди знайде час для душевних розмов з коханою людиною, для нього духовна і психічна зв’язок — це дуже і дуже важливо.

Кролик не виносить претензій та чвар, заради світу буде сидіти тихо, стає підкаблучником і терпляче зносить всі витівки партнерки. Тому утримати чоловіка-Кролика порівняно просто. Але тільки до пори до часу! Якщо в якийсь момент він вирішить, що це руйнує його інтелект, особистість, він, на превеликий подив, піде без всяких слів.


Залишити відгук