День Народження 15 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Народилися 15 березня — чутливі, тонкі і дуже чутливі люди. Ви прагнете до гармонійного оточенню і уникаєте всього, що здається вульгарним і грубим. Ваше дружелюбність і вміння спілкуватися привертають велику кількість друзів. Ви володієте вродженої дипломатичністю, чесністю і об’єктивністю, а тому саме вас часто просять залагоджувати конфлікти. Ви вмієте пробуджувати в людях найкраще, допомагаючи зрозуміти закладений у них потенціал.

Народжені 15 березня не повинні безоглядно залучатися до руйнівні любовні відносини. На жаль, у них існує явна схильність до цієї згубної звички, яка, хоча й приносить їм задоволення, але в той же час нерідко виявляється причиною різних хвороб — як моральних, так і фізичних. Частково вирішити подібні проблеми допоможуть зустрічі з людьми, що накопичили певний життєвий досвід, проведення дискусійних бесід, відвідування різних індивідуальних чи групових психологічних занять, відновлювальна терапія. Народилася 15 березня не слід захоплюватися речовинами, що викликають звикання, — такими, як наркотики чи алкоголь. Що стосується дієти — неспокійні натури, народжені в цей день, виявляють настільки активний інтерес до їжі та її приготування, що їм не потрібно особливих рекомендацій. Однак потрібно бути обережніше з вершками, маслом та іншими продуктами, що містять холестерин. Різноманітні і помірні фізичні вправи (ходьба, плавання, лижі) цим людям, безсумнівно, принесуть велику користь.

Перебуваючи в межах дружній компанії, суспільної групи або професійної корпорації, захоплені своєю стихією, народжені 15 березня зазвичай займають найвищі позиції. На додаток до цього вони, безсумнівно, володіють здібностями лідера і мають ті привабливі якості, які роблять цих людей набагато привабливіші і примушують слідувати за ними. Не завжди задоволені просуванням в межах існуючої структури, деякі з них знаходять в собі сили кинути безперспективна справа, з тим щоб відправитися на пошуки тієї області, де вони будуть грати центральну роль з самого початку. Як тільки вони відчують себе впевнено, успіх у кар’єрі їм забезпечений. Досить кумедно, що сходження нагору, може бути сприйняте в буквальному сенсі.

Знак Зодіаку 15 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Води, які виділяються наступними якостями: привітність, духовність, віра, універсальність, послужливість, миролюбність, пластичність.

Планета Управитель: Нептун. Її «дари» Рибам — дар провидіння, всепрощення. Нептун — покровитель для музикантів. Планета у вигнанні – Меркурій. Її Риби можуть подякувати за невміння розбити явище на складові, а також брак здорового прагматизму.

Народжені 15 березня Риби – дуже ранимі, тонко відчувають і тендітні натури. Грубість навколишнього життя боляче ранить їх. Вони в усьому шукають гармонію та красу. До оточуючим людям вони налаштовані дуже приязно і по-доброму, і люди це відчувають. У них зазвичай багато друзів. Найчастіше народжені 15 березня виступають у ролі миротворців: цьому допомагає їх миролюбність, дипломатичність і вміння судити об’єктивно. До того ж із приязні та любові до гармонії народжені 15 березня намагаються пробуджувати в людях найкращі і світлі їх якості. Люди люблять їх за те, що вони допомагають оточуючим ясніше побачити, на що вони здатні.

Народжених 15 березня часто приваблюють заняття, пов’язані з висотою, — будь це встановлення висотних реклам, польоти на дельтапланах, стрибки у воду, скелелазіння або картографування високогірних областей. У той же час серед них можуть зустрічатися люди, що проявляють мало не панічний страх перед висотою. Однак вони ніколи не зізнаються у своїй слабкості і швидше зважаться стрибнути у воду з закритими очима, ніж дадуть кому-небудь привід запідозрити їх у боягузтві. Очевидно, психологічна основа їх страху пов’язана з гіпертрофованим почуттям завжди бути попереду, навіть якщо фізичні чи інтелектуальні можливості не дозволяють займати лідируюче положення. Людина хоче злетіти, але в останню хвилину його долають сумніви, що починаються зі слів «а раптом…». Так що люди, народжені в цей день, уникають висоти, можуть боятися невдачі набагато менше, ніж успіху.

Деякі з народжених 15 березня, будучи зацікавленими в досягненні найкращих результатів, прагнуть з розмахом подолати всі труднощі, що зустрічаються на їх шляху. Інші просуваються вперед повільно, але строго у напрямку до своєї мети. Вони, як правило, мають кращий шанс на успіх. Якщо, однак, їх дії непослідовні або побудовані за принципом «це — сьогодні, а це можна відкласти», якщо до того ж наявна сильна конкуренція, вони можуть зіткнутися зі значним опором з боку навколишнього світу. Коли ці люди, не маючи чітко поставленої мети, спрямовуються у висоту, їм слід негайно включити аварійні вогні. Це, однак, не говорить про те, що їх ентузіазм — негативна якість, а лише нагадує про те, що народжені 15 березня повинні кожен раз брати до уваги свої можливості.

Крім того, їм слід враховувати певні згубні аспекти, здатні змінити хід подій і направити всі за досить несподіваним шляхом. Єдиний спосіб підготуватися до подібних ситуацій для тих, хто народився в цей день, — навчитися адекватно сприймати реалії навколишнього життя. Важливе рішення для народжених у День висоти — працювати чи ні з іншими для досягнення кар’єри. Вибір між особистою завантаженістю і зайнятістю компанії, наприклад, може бути досить складним. Крім того, у приватному житті і народжені 15 березня часто стикаються з досить болючою проблемою встановлення правильних взаємин з партнером по шлюбу (для них, до речі, нелегко прийняти рішення про необхідність заводити дітей, так як ці люди ставляться до батьківських обов’язків більш ніж серйозно). І все ж народжені 15 березня нерідко воліють відмовлятися від складних рішень і вибирають життя за своїм смаком, прагнучи до необмеженої свободи.

Чоловік Риби — народився 15 Березня

Чоловіки, що з’явилися на світ 15 березня — відрізняються наступними особливостями: такий кавалер — турботливий, відданий, сексуальний, щедрий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 15 Березня

Жінки, що народилися 15 березня, виділяються особливими властивостями: така дама — чуттєва, добра, загадкова. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 15 Березня

Люди, народжені 15 березня знак зодіаку Риби, зазвичай займають високе положення в суспільстві. У своїй професійній діяльності вони досягають великих успіхів, а в компанії друзів стають центром уваги. За долю їм призначено бути лідерами і вести натовп за собою, і вони володіють всіма якостями, необхідними для цього. Чарівність їх особистості і сила духу притягують до себе оточуючих. Якщо на роботі їм не вдається зайняти керівну посаду, вони не стануть терпляче просуватися по службовій драбині, а перейдуть туди, де їм відразу запропонують місце керівника. Опинившись у своїй стихії, вони швидко досягнуть вершини успіху.

Зазвичай люди, народжені 15 березня знак зодіаку Риби, вибирають собі професію, пов’язану з роботою на висоті: промисловий альпінізм, пілотування літака або картографія гірській місцевості. Вони можуть захоплюватися скелелазінням, стрибками у воду з високих скель, або стрибати з парашутом. У деяких з них ця сторона особистості виявляється зворотним чином у вигляді непереборного страху висоти. Це здається їм ганебним ознакою слабкості, і вони ніколи не зізнаються в цьому. Можливо, підсвідомо потяг до висоті задовольняє їх бажання бути завжди попереду, стояти вище всіх, займати лідируючі позиції в суспільстві. А боязнь висоти є зворотною стороною цієї ж медалі. В основі її лежить невпевненість у власних силах, недостатність кваліфікації, досвіду, або фізичних даних для зайняття високої посади. У цьому випадку вони будуть боятися підвищення, вважаючи себе негідними його і боячись не впоратися з відповідальністю.

Іноді люди, народжені 15 березня знак зодіаку Риби, прагнучи якомога швидше досягти поставленої мети, долаючи всі перешкоди, які перебувають на їх шляху, не дуже звертаючи увагу на якість зробленої роботи. Інші, навпаки, рухаються мурашиних кроком, виконуючи всі додатково виникаючі завдання. Останні зазвичай досягають більшого успіху, оскільки все-таки кінцевий результат має значення. Якщо ж в завершеному проекті половина умов не буде виконана, це не викличе позитивної реакції з боку їх керівництва.

Мета повинна бути чітко усвідомлена людьми, народженими 15 березня знак зодіаку Риби. І способи її досягнення повинні відповідати нормам суспільної моралі. Можливі перешкоди теж потрібно взяти до уваги. З висоти пташиного польоту багато предмети виглядають по-іншому. Потрібно іноді спускатися на землю, і більш реально дивитися на речі під правильним кутом зору. Це допоможе підготуватися до несподіваних життєвих ситуацій.

Особисте життя людей з датою народження 15 березня знак зодіаку Риби складається не дуже вдало, тому що їм рідко вдається взяти вірний тон у відносинах з партнером. До того ж їм нестерпна сама думка про те, що їх свобода буде обмежена хоч в чомусь, і що їм доведеться приймати до уваги думку своєї другої половини.

Поради, які можуть стати в нагоді. Навіть якщо ви вважаєте себе гідною кращого, потрібно прийняти як є, якщо ви не в силах змінити існуюче положення. Щоб досягти щастя в особистому житті, поступіться своє місце біля керма або обирайте абсолютно бесхребетного партнера.

Любов і Сумісність

Ви не любите жити і працювати в поодинці, а тому прагніть створити сім’ю. Романтичне, ідеалістичне бачення світу зосереджує вас на любові до такої міри, що ви перестаєте помічати інші аспекти буття. Без супутника життя ви відчуваєте себе спустошеним і самотнім.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 15 березня зазвичай дуже легко роблять кар’єру. Вона дуже привабливі і харизматичні, люди з радістю йдуть за ними, до того ж у них є лідерські здібності. Часто народилися 15 березня звільняються з одного місця роботи, де їх кар’єра застопорилася, і без проблем знаходять інше, де їм щастить. Іноді їх з самого початку беруть на керівні посади. Тому народженим 15 березня не варто триматися за не саму вдалу роботу, в професійній сфері їм зазвичай дуже щастить, і звільнення не повинно їх лякати. Головне – це впевненість у собі, яка забезпечить їм 95 відсотків перемоги.

У народжених 15 березня часто своєрідні відносини з висотою. Частина з цих людей вона манить, і вони так чи інакше пов’язують свою професійну діяльність з висотою, працюючи монтажниками, промисловими альпіністами, захоплюючись стрибками у воду, дельтапланеризмом, скелелазінням. Інша частина народжених в цей день людей дуже боїться висоти. Свій страх вони найчастіше приховують і здатні на спір його подолати, забравшись на висоту. Зазвичай бояться висоти народжені 15 березня люди бояться і успіху, відповідальності, невдачі.

Частина, що народилися в цей день людей воліє повільно і вірно йти до вершини, частина намагається досягти мети ричанням. Більше щастить тим, хто діє поступово, не поспішаючи. Але тим, хто народився в цей день Рибам дуже важливо завжди ставити собі чітку мету. Їх працездатність і ентузіазм здатні привести їх на штурм перешкод без особливої мети, і в такому випадку їх шанси на успіх, особливо в умовах конкуренції, різко знижуються. Їм не слід діяти необдумано і рвучко, відкладаючи частину роботи на невизначене «потім».

План і ще раз план і поступовість. Їм слід бути уважним до зміни ситуації, так як вони не завжди здатні захиститися від несподіваних змін, вони абсолютно не здатні їх передбачити. Тут допоможе тільки розвиток уваги і ретельний аналіз поточного положення справ. Одне з найважливіших професійних рішень, яке потрібно прийняти народився 15 березня на зорі кар’єри: вони воліють працювати поодинці або в команді. У кожного способу є свої явні переваги, і тут потрібно думати про ваших схильностях, що ближче, простіше і видається природнішим. Сюди ж може вплестись проблема правильного розподілу часу між роботою і сім’єю.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 15 березня — чутливі натури, вони найбільше страждають від глибоких почуттів, зокрема від любові. Вони схильні до саморуйнування, до драматичного переживання любові. Це часто є причиною їх страждань і хвороб. Допомогти їм можуть більш досвідчені люди, бесіди з друзями та їх психологічна допомога, відвідування психологів, легкі заспокійливі препарати. Однак спиртне або тим більше наркотики для них представляють особливу небезпеку: Риби часто потрапляють на гачок залежності, від якої потім не можуть позбутися протягом усього життя.

Народився 15 березня варто особливо побоюватися глушити своє горе алкоголем або наркотичними речовинами. Тривожність і нервозність народжених 15 березня змушує їх багато уваги приділяти кулінарії і раціону. Не секрет, що їжа часто рятує від стресу, роблячи душевну біль менш гострою: тому найчастіше народжені в цей день досить багато знають про здорове харчування і вміють відмінно готувати. Їм варто знизити споживання продуктів, що містять холестерин, є поменше масла, яєць, вершків. Не варто забувати про фізичні навантаження: піші прогулянки, плавання, лижі принесуть велику користь вашому організму.

Доля і Удача

Вібрації цього дня несуть негативні випромінювання, посилюючи негативні властивості натури. Багато чого буде залежати від умов, в яких народився і виховувався людина, від того, які властивості характеру будуть посилені, негативні або позитивні. Якщо будуть посилені негативні сторони особистості, то це буде жорстокий, розважливий, бездушний чоловік, пристосуванець. До близьким людям він буде ставитися байдуже. Якщо у нього будуть розвинені позитивні якості, він зможе знайти щастя і пізнати радість життя. Людина повинна працювати над собою і покращувати свій характер.

Поради Рибам, Народженим 15 Березня

Що стосується особистих відносин, то народжені 15 березня іноді виявляють крайню нерішучість, нечасто вони здатні спочатку вірно поводитися зі своєю другою половинкою. Також вони часто не наважуються запропонувати завести дітей, хоча дуже їх люблять і підходять до цього питання дуже серйозно. Слідуючи тенденції уникати складного вибору, ці люди часто вибирають самотність і нічим не обмежену свободу.


Залишити відгук