Чоловік Кабан в Любові

Як стверджує китайський гороскоп, чоловік-Кабан не любить сперечатися і перекладати на іншого учасника конфліктної ситуації провину. Завжди всі непорозуміння він намагається вирішити з допомогою конкретної предметної бесіди і, треба визнати, зазвичай досягає на цьому терені відмінних результатів.

Вже в ранній молодості ця людина користується у протилежної статі величезним успіхом, але не кидається у вир особистого життя, використовує інтерес до себе з гідною заздрощів здоровим глуздом. Це досить милий, чарівний чоловік, чиї залицяння відрізняє щирість і безпосередність. Він не втрачає часу, якщо йому сподобалася якась особа жіночої статі. Щодо жінок Кабани галантні і відповідальні. Чоловік, народжений під знаком Свині, не відмовляє собі ні в яких життєвих задоволеннях, Цей гурман розбирається в хороших напоях, може так само чудово розважати супутницю, славиться почуттям гумору.

Тим не менш, характеристика Свині-чоловіки така, що він ніколи не вступає у стосунки з жінками, яким не довіряє, тому що дуже потребує відчуття стабільності і повинен бути повністю впевнений в своїй партнерці.

Східний гороскоп стверджує, що чоловік року Свині в любові прагне до створення сім’ї, міцних союзів, оскільки запаси ніжності і тепла, що живуть у його серці, просто величезні, а інстинкт захисту дуже розвинений. Він радий про когось піклуватися, і це чудовий партнер у будь-якого роду відносинах.

Чоловік-Кабан — дуже вірна людина, рідко змінює і перевертає стан справ з ніг на голову. Він любить, коли ситуація, в якій він знаходиться, ясна, конкретна, ненавидить гри, навіть такі, які мають на меті лише урізноманітнити своє життя.

Будучи кинутим, людина року Кабана страждає так сильно і відкрито, що його негайно оточують співчуваючі і заспокійливі жінки, які використовують пікантну ситуацію, щоб отримати хорошу партію.

Як підкорити Свиню-чоловіка:

Піклуйтеся про нього. Час від часу кожному чоловікові хочеться відчути себе слабкою істотою. Нічого страшного не трапиться, якщо ви іноді будете для нього підтримкою, а не він для вас. Якщо ви любите піклуватися про інших, цей чоловік стане для вас ідеальним партнером. Смачно годують. Чоловік цього знака східного гороскопу із задоволенням проводить час за містом, у сільській місцевості, займається спортом, але, перш за все, любить добре поїсти. Жінки «старої школи», переконані, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, зможуть успішно завоювати серце чоловіка-Кабана. Будьте спокусливою. Жінка його мрії — це чарівна Єва-спокусниця з раю. Зваблива посмішка, декольте, гарне почуття гумору творять чудеса. Будьте романтичною. Для нього важлива атмосфера спілкування, тому слід дбати про неї особливо. Вечеря при свічках, вечірні прогулянки, екскурсії по місту удвох, похід в джаз-клуб – ці прийоми допоможуть підкорити Свиню чоловічої статі. Слухайте його. Для нього немає нічого важливішого спорідненості душі — як у романі. Якщо ви не любите або не можете чути слів іншої людини, то, швидше за все, у вас виникнуть великі труднощі в спілкуванні. Так що, може бути, вже зараз починайте працювати над собою.

В суспільстві представника цього знака східного гороскопу дама, що складається з ним у трудових відносинах, може відчувати себе в безпеці, тому що його почуття глибокі. Це, по суті, вірний партнер, хоча буває, що він поступається швидкоплинним спокусам, чого потім щиро соромиться. Вірить у святість інституту шлюбу і неохоче погоджується на розлучення. Свою другу половину любить досить собственнической любов’ю, тому що боїться, що хтось його вкраде найбільший скарб у житті. Іноді Кабан-чоловік в любові стає настільки ревнивим, що влаштовує сцени, гідні бразильського серіалу.

Але в повсякденному спільного життя, у постійних стосунках чоловік-Кабан — це в основному ласкавий, уважний, турботливий, терплячий і до того ж дуже працьовитий партнер. Він піклується про матеріальне становище подруги, улюблену жінку балує подарунками, а іноді навіть оточує розкішшю, навіть якщо йому доводиться заробляти на неї важкою працею.


Залишити відгук