Чоловік Бик в Любові

Як стверджує східний гороскоп, Бик-чоловік до життя ставиться серйозно. Іноді навіть занадто серйозно, щоб мати справу з такими дрібницями, як флірт, романтика або знайомства. Найчастіше це чарівний трудоголік, так що, якщо ви домовитеся про зустріч, це вже успіх. Серед популяції Бугаїв кількість романтичних і сентиментальних особин мінімально. Навряд чи варто розраховувати на вишукані компліменти, букети квітів або магію побачень під місяцем. Чоловік бик любов сприймає і виражає по-іншому.

Якщо даму цікавить чоловік-Бик, як зрозуміти, що він закоханий? Це досить складно, тому що у такої людини є великі проблеми з демонстрацією почуттів, які він відчуває. Принаймні, коли мова йде про те, щоб назвати їх словами. Набагато краще і зручніше йому демонструвати свою симпатію і тим більше — любов через якийсь час, коли він подолає першу незручність.

Характеристика бика чоловіка така, що це мовчазний, сором’язливий людина, і тільки після більш близького знайомства можна побачити і переконатися, як багато в ньому достоїнств, як Бик любить і як багато він може запропонувати жінці і всім, хто йде з ним поруч по життю. Чоловік-Бик в любові щирий, відданий і працьовитий. На його думку, безпека і стабільне матеріальне становище є основою міцного союзу, тому він дбає про задоволення всіх потреб коханої.

Бажають добра цього чудового представника китайського Зодіаку треба запастися великим терпінням і постійно показувати, що комплекси, які його практично паралізують при перших контактах, насправді надумані, і ніхто крім нього їх не бачить. Спокушання, підкорення, завоювання симпатії – це не його сильна сторона Бика, тому зацікавлені в ньому люди повинні самі брати ініціативу в свої руки. Але швидше за все, їм не доведеться про це пошкодувати, тому що, коли Бик нарешті розкриється, він покаже, що може дозволити собі багато і здатний подарувати незабутні враження.

Як підкорити Бика-чоловіка:

Подбайте про настрій. Незалежно від того, де ви знаходитесь, в ресторані або спальні, для нього атмосфера має дуже велике значення. Свічки в кімнаті або приглушене світло обов’язково подіють на нього магічним чином. Подбайте про зовнішність. Ви повинні бути доглянутими, якщо хочете завоювати хлопця-Бика. Кудись у глибину шафи доведеться закинути ношені блузки або старі улюблені тренувальні штани. Він сподівається, що ви завжди будете виглядати охайно, елегантно і одночасно сексапільно. Купите собі гарні дорогі парфуми. Якщо ви виношуєте плани, як залучити Бика-чоловіка, знайте, що такі представники східного гороскопу люблять якісні аромати. Це можуть бути і квіткові, східні запахи. Головне, щоб вони не були надто інтенсивними і тим більше – вульгарними. Забезпечте йому комфорт під час сексу. Відразу відпадають будь-які еротичні забави та іграшки, хіба що партнер запропонує їх сам. Він любить спокій і гармонію, що, втім, не означає, що інтимні стосунки з ним будуть нудними. Бик-чоловік до любові відноситься як до серйозної інвестиції. Йому потрібен час, щоб дізнатися партнерку, тому в жодному разі його не можна квапити. Його вибір добре продуманий, і, як тільки серце заб’ється швидше, він тут же постарається дізнатися і оцінити позитивні і слабкі сторони нового союзу. Коли ви, нарешті, почуєте тихе «Люблю», то можете бути впевнені, що він насправді це відчуває. Чоловік-Бик у відносинах цінує спокій, миролюбну атмосферу і відчуття безпеки. Він ненавидить кардинальні зміни і руйнування.

На початку знайомства, навіть будучи сильно заінтригованим новою пасією, він не стане цього демонструвати, так що нехай вас не бентежить його холодність і вже тим більше не змусить відмовитися від ідеї підкорення. Як це ні парадоксально, чим більшу байдужість до себе ви бачите, тим твердіше можете бути впевнені, що в глибині душі він хоче спілкуватися і жадає вас. Тому терпіння і повільне просування до мети є кращими способами завоювати чоловіка-Бика, його велике серце.

Характеристика Бика-чоловіки така, що в особистих відносинах він традиційно моногамії і шукає партнерку на все життя. Тим не менш, якщо дружина не буде відповідати його вимогам і він не відчує в ній одного, то рано чи пізно він буде шукати все це де-небудь в іншому місці, хоча і постарається приховати свої пошуки. Будучи за своєю природою вірними, чоловіки-Бики можуть дозволяти собі швидкоплинні пригоди ще й тому, що часто відокремлюють секс від любові і сприймають його досить механістично.

Бики-чоловіки дуже чуттєві, з віком набувають більше впевненості, але ніколи не дозволяють, щоб пристрасні пориви і бажання ускладнювали їх стабільне повсякденне існування. Для них сім’я – це найголовніше, і вони навряд чи коли-небудь розлучаться, щоб остаточно з’єднатися з коханкою.

Бик-чоловік у відносинах безкомпромісний, якщо мова у вірності другої половини. Східний гороскоп попереджає, що він може багато чого пробачити, але у випадку зради, зради буває невблаганний. Більше того — він ніколи не дозволить, щоб його дружина хоча б невинно пофліртувала з іншими чоловіками, тому що ніщо так не ранить його самолюбство.

Бик-чоловік дуже прив’язаний до своїх близьких, і іноді йому здається, що у нього є право розглядати їх як свою власність і тому заховати від решти світу. З дружиною чоловік-Бик часто звертається саме як з власністю, прагне до неподільної влади. Це є свого роду лицемірством, якщо враховувати його проблеми з дотриманням вірності дружини.

У Бика-чоловіка за гороскопом в сімейному житті може бути чимало проблем, тому що йому дуже складно демонструвати дружині романтичні пориви і намагатися урізноманітнити їхнє спільне життя. Навпаки, він може бути досить нудним, навіть нудним, неохоче впускає в своє життя новизну, тому вимоглива жінка швидко втомлюється з ним жити.


Залишити відгук