Чоловік Мавпа в Любові

Якщо дивитися правді в очі, чоловіка-Мавпу не можна назвати надто вже симпатичним людиною, тому що він буквально у всьому демонструє свою перевагу і хоче домінувати в будь-якій сфері і будь-яких обставинах. Якщо він народився в рік Мавпи, гороскоп описує його як чоловіка з дуже сильним характером, який завжди стоїть на своєму.

Головне для нього — задовольнити власні потреби і забаганки, він мало рахується з іншими людьми, тому співіснувати з ним нелегко. Характеристика Мавпи-чоловіки така, що в юності найчастіше веде різноманітну світське життя, заводить чимало любовних зв’язків, колекціонує пригоди з дамами, як інші збирають марки.

Молодий Мавпа-чоловік завойовує жінку, а потім, коли йому заманеться, залишає її без жодних сантиментів і сильних почуттів. Тим не менш, він дуже пристрасний, в тому числі в любові, тому, незважаючи на складний характер, зазвичай не скаржиться на недолік до себе інтересу, особливо з боку прекрасних дам,. Його увагу може привернути жінка дуже впевнена в собі, вільна, усвідомлює свою цінність і вміє насолоджуватися життям. У сірих мишок, бояться користуватися можливостями, які надає їм доля, практично немає шансів.

Це занадто допитливі, які відчувають спрагу життя люди, щоб відразу прибитися до якого-небудь одному постійному порту. Проте з віком ситуація змінюється. Якщо Мавпа-чоловік щиро полюбить, то перетворюється на вірного і відданого партнера.

Це персонажі китайського зодіаку, які знають, як перетворити залицяння на справжнє шоу. Як зрозуміти, що чоловік Мавпа вас любить? Зачарований кавалер може стояти на голові і вилазити геть зі шкіри, щоб здивувати партнерку чимось оригінальним. Він орендує для вас планер, організовує дайвінг, викупить половину букетів у магазині і поставить під вашим вікном.

Важливий вироблений ефект і ваше усвідомлення, що вас хоче завоювати чоловік абсолютно чудовий і неординарний, здатний, немов чарівник, змінити ваше життя назавжди. Чоловік-Мавпа в любові дуже красномовний, майстерно малює картини майбутнього. На жаль, люди цього року за східним календарем часто блефують і прибріхують, про що бажано пам’ятати. Вони роблять це не зі зла, а просто для розваги.

Як підкорити Мавпу-чоловіка:

Будьте співчутливої, толерантної, не забирайте у нього свободу, не намагайтеся планувати його час, залишаючи вдома. Навряд чи йому це сподобається і вже точно не допоможе Мавпу залучити. Якщо ви мрієте про сімейний людину, то потрапили не за адресою. Будьте природною. В суспільстві цього чоловіка не варто і навіть не можна прикидатися, удавати з себе когось: природність, якщо ви хочете підкорити чоловіка-Мавпу, пам’ятайте: щирість – ключ до його серця. В цьому питанні завжди покладайтеся на інтуїцію. Будь-які ознаки штучності, фальші в змозі його злякати. Тому якщо ви серйозно зацікавлені в тому, щоб завоювати чоловіка-Мавпу, гороскоп радить вам не перегравати. Зробіть ставку на оригінальність. З упевненістю можна сказати, що час від часу не зашкодить робити сюрпризи. Він буде радий, що ви дбаєте про нього, що їм цікавитеся – це для нього дуже важливо, як і для більшості чоловіків. Жінка, яка хоче пов’язати своє життя з цим хлопцем, надовго утримати Мавпу-чоловіка, повинна дбати про спонтанності, свіжості в цих відносинах, хоча в цьому питанні навряд чи зможе розраховувати на дії партнера. Це чоловік розумний, веселий, він любить зміни і різноманітне життя. Поїдьте разом з ним в подорож, слухайте його жарти, постійно його чимось дивуйте. Але, в першу чергу, проводьте з ними якомога більше вільного часу, розділяйте його пристрасті, іноді божевільні. Станьте частиною його кола. Мавпи не виносять на дух самотність, їм як повітря необхідно чоловіче товариство. Тому у вас немає іншого виходу, як полюбити його друзів.

Обраницям Мавп потрібно мати ангельське терпіння. Ці чоловіки по життю більше керуються розумом, а не почуттями, але їх настрій, тим не менш, відрізняється надзвичайною мінливістю. У них є вроджена схильність до змін, бродяжництва свого роду.

Крім того, гороскоп попереджає, що чоловік-Мавпа у відносинах дуже прітязателен, життя з ним — це постійна боротьба з його нудьгою, бо одноманітність і рутина повсякденного життя йому дуже скоро набридають. Якщо його партнерка не хоче, щоб її хтось швиденько змінив на цьому місці, їй потрібно прагнути до підтримання інтересу до себе, вносити в їх спільне життя якусь новизну, робити все можливе, щоб партнер року Мавпи не засумував. Треба сказати, це досить складне завдання, адже це людина вкрай вимогливий і чимось простим і буденним напевно не задовольниться.

Крім того, з таким партнером складно розлучитися. Після розлуки починається низка нескінченних повернень та нових розставань. Зате чудовою особливістю характеру чоловіків-Мавп є те, що навіть після остаточного розставання вони здатні приходити на допомогу колишнім партнеркам.


Залишити відгук