Чоловік Кінь Любові

Кінь-чоловік, як правило, дуже привабливий, вміє модно і елегантно одягатися, дуже спортивний. Завжди знаходиться в русі, його лякає стагнація, він любить подорожувати. Це великий майстер компліментів. На відміну від величезної кількості побратимів, він уміє говорити про почуття красиво, славиться своїми палкими зізнаннями.

Як запевняє східний гороскоп, чоловік-Кінь відкритий для будь-яких нових знайомств і відносно швидко втрачає голову, познайомившись з жінками – навіть якщо контактував суто з діловими цілями, наприклад, для вирішення професійних завдань. Якщо захотіти, спокусити чоловіка-Кінь легко, але утримати при собі довше — це набагато більш складна задача, тому що його почуття швидко проходять, як і початковий інтерес.

Характеристика Коні-чоловіки така, що, коли він знайомиться з симпатичною жінкою, йому відразу здається, що це та сама, єдина. Він відчуває сильні, яскраві емоції, а потім, коли відбувається розуміння, розуміє, що ці стосунки спочатку були приречені на провал. І це було б видно відразу, якщо б, як каже східний гороскоп, Кінь-чоловік з самого початку був трохи більш розсудливим і об’єктивним. Це для нього небезпечно, тому що саме таким чином він може втягти себе в ситуацію, з якої не в змозі вибратися — наприклад, виявитися в шлюбі, у якого не буде шансів на виживання. Людина даремно витрачає свій час і енергію, але не бачить цього. А може, і не хоче цього бачити, тому що любить відчувати полум’яні почуття, жити повним життям.

За гороскопом Кінь любові відчуває себе дуже комфортно, цей стан є для нього потужним стимулом діяти, робити все, що йому хочеться. Потім, коли захоплення ким-то проходить, який народився у рік Коня стає млявим, пасивним. Так що не дивно, що він не любить бути на самоті. І, незважаючи на те, що чергові стосунки приносять йому нові розчарування, він все одно прагне до нових знайомств – шукати те, чого, ймовірно, не знайде ніколи.

Як зрозуміти, що чоловік-Кінь закохався? Такі люди відкриті і чесні, і, якщо ця людина полюбить, про це буде знати весь світ. Коли в його житті з’явиться нова любов, теж ніхто не залишиться в невіданні. Йому подобається завойовувати обраниць у власному – галантному — стилі. Обов’язково будуть квіти, романтичні вечері, поїздки за місто на вихідні. Ці персонажі китайського гороскопу завжди цінують красу коханої, яку потім прославлять в своєму оточенні.

Як завоювати чоловіка-Кінь:

Висловлюйте захоплення з приводу його зовнішності, інтересів, результату роботи і т. п. Якщо ви йому сподобалися, то помітите це відразу, тому що його симпатія буде написана на обличчі, як у маленької дитини. З’ясуйте, що входить в коло його пристрастей – футбол або історія бойової зброї. Постарайтеся дізнатися, в чому полягає її інтерес, підтримуйте об’єкт своєї пристрасті, частіше ставте розумні запитання — і можна вважати, що він майже у ваших руках. Такі чоловіки люблять обговорення і новини, і вдячні слухачки рано чи пізно підкорюють серце.

Ніхто не може так сильно, всім серцем любити, як романтична Кінь. Це почуття приводить людину в стан ейфорії. Закоханий чоловік-Кінь зовсім втрачає голову і позбавляється здорового глузду.

Для жінки, яку полюбив, чоловік-Кінь в змозі зробити буквально все. Але, на жаль, не завжди буває вірним власним почуттям. Рутина, проза життя, повсякденність іноді змушують його занудьгувати в стабільних відносинах. У свою чергу, все нове, привносящее у життя дух змін і пригод, здається йому надзвичайно привабливим.

Чоловік-Кінь вимагає до себе багато ласки і ніжності з боку партнерки. Його половині доведеться бути дуже терпимою. З одного боку, партнер тоне у своїй любові, але в той же час залишається незалежним, потребує свободи дій. У сімейних справах ці чоловіки не дуже практичні, навіть недбалі.


Залишити відгук