Чоловік Коза в Любові

Як стверджує східний гороскоп, Коза-чоловік зовсім не спокусник, не підкорювач людських сердець. Хоча треба визнати, що у нього є до цього вроджена схильність. Правда, найчастіше подібні здібності витрачаються даремно, залишившись непоміченими. Представник цього знаку китайського зодіаку особливо боязкий з жінками, оскільки у нього чимало комплексів, часом йому дуже не вистачає впевненості в собі.

Кожен раз, коли він знайомиться з новими людьми, йому здається, що вони чудово бачать всі його недоліки і в глибині душі безжально висміюють їх. Коза-чоловік думає, що недоліків у нього багато, один гірше іншого. Не дивно, що він часто відчуває себе спаралізованим і не може вичавити з себе жодного слова. Чи варто говорити, що жінки не сходять по ньому з розуму!

Коза — людина стриманий, мовчазний, дуже емоційний і чутливий. Любов часто для нього стає пристрастю, своєрідним наркотиком. Він перебуває у постійному пошуку ідеалу, якому міг би подарувати своє серце. У цьому персонажі китайського Зодіаку завжди є щось від вічного дитини і художника, навіть якщо мистецтво йому чуже. Часто в житті і в коханні Коза-чоловік керується своїми примхами, примхами і мріями. Він мріє про кар’єру, популярності та про божественну супутниці, яка стала б його романтичної музою.

Незважаючи на сентиментальний підхід до любові, чоловіки, які народилися в рік Кози, емоційно не є демонстративні. Завоювати чоловіка-Козу і утримати його складно, так як вони цінують незалежність. Якщо Коза вечеряє на вашій кухні і солодко спить у вашому ліжку, це ще не означає, що він буде любити вас до кінця життя.

Коли є за китайським гороскопом Козою чоловік зацікавиться кимось серйозно, то відчуває справжні муки, тому що, з одного боку, мріє наблизитися до об’єкту своєї симпатії, робить якісь дії, але з іншого – багато сумнівається і в кінці кінців приходить до висновку, що у такої людини, як він, немає шансів. Але якщо друга сторона також зацікавиться і допоможе йому наблизитися до себе, то може придбати дуже багато. В такому разі, у взаємній любові Коза-чоловік постає зовсім іншою людиною, показує, як багато чудових переваг у нього є.

Велике значення чоловіки роки Кози надають першої любові. Коли люди кажуть, що вона ніколи не вмирає, то це на всі 100 % стосується саме Кіз. Часто вони втрачають голову від партнерок, які їх набагато старше, тому що цінують їх життєвий і любовний досвід.

Як підкорити Козу-чоловіка:

Будьте стримані. Ця людина не визнає будь-якого відступу від правил гри. Йому потрібно показувати інтерес і любов, але ніколи не виходити за певні межі. Кожен день обсипаючи його sms-ками, ви не зможете завоювати чоловіка-Козу, не завоюєте його прихильності — швидше, навпаки, відштовхує. Краще час від часу давати йому знати, що ви всі пам’ятаєте і чекаєте його уваги. Для нього це знак, що ви цікавитеся ним і що він просто чудовий, раз його чекає така жінка. Примусьте цієї людини сміятися, веселитися, отримувати незвичайні враження. Коза, як дитина, любить всілякі розваги, іграшки, сюрпризи, поїздки, конкурси. Школа виживання, фестиваль жахів, бал-маскарад, катання на санках – все це може припасти до двору. Ваша уява має працювати на повну котушку. Потрібен пухкий гаманець, тому що для Кози велике значення має фінансовий статус партнерки. Станьте красивими і витонченими, як його мрії: Коза любить тільки принцес, і з ним будь-яка жінка повинна виглядати ефектно. Якщо ви хочете підкорити чоловіка-Козу і для початку хочете привернути його увагу, краще всього зробити ставку на короткі облягаючі, хвилюючі платтячка. Надіньте міні і пройдіться поруч — ви побачите, як він пожирає вас очима. Будьте смиренної і покірною, незважаючи на характер. Жінка, яка хоче підкорити і утримати Козу сильної статі, повинна бути готова грати за його правилами. У цієї любовної зв’язку може командувати тільки одна людина – він, і інші варіанти не передбачені. Тому якщо ви не в змозі опинитися на другорядних позиціях, то навіть не ставте перед собою мету сподобатися Вівце-чоловікові, краще відразу шукайте іншу кандидатуру, тому що його не змінити.

Щоб це виявити численні гідності цієї людини, потрібно багато терпіння і часу. Але варто почекати, тому що він є чудовим партнером. Насамперед, характеристика Кози чоловіка така, що це дуже вірна людина, і можна бути впевненими, що він ніколи не піде на зраду, не зрадить і не підставить.

Коли він створює родину, то проводить більшу частину часу біля домашнього вогнища, стаючи чудовим чоловіком і батьком. Натомість чоловік-Коза від своєї другої половини вимагає трепетного догляду. Він дуже втомлюється від своїх щоденних обов’язків, проблем, вирішення організаційних, адміністративних питань і хоче розслаблятися в ніжних обіймах і турботи.

Ще одна особливість любовного гороскопу чоловіки-Вівці полягає в тому, що він марить про якийсь розпливчатому спорідненість душ. Такі представники сильної статі протягом багатьох років можуть любити кого-то до втрати пульсу, але тільки платонічно, при цьому маючи під боком віддану партнерку.


Залишити відгук