Чоловік Дракон в Любові

Як запевняє східний гороскоп, чоловік-Дракон більше всіх на світі любить самого себе. Це людина, якій притаманні всі риси, характерні для його статі. З одного боку, він може бути вірним, хоробрим, турботливим і заповзятливим, з іншого — закінченим егоїстом, для якого потреби і почуття жінок відіграють другорядну роль.

Темперамент чоловіка-Дракона можна сміливо назвати вогненним, і велика частина його енергії витрачається на любовні романи. Він любить спокушати жінок, і треба сказати, у нього є до цього вроджена схильність. Така людина завжди знає, яку тактику застосувати, щоб жінка піддалася, навіть якщо з самого початку він стикається з рішучою відсіччю. А якщо даму підкорити особливо важко, то його ще більше тягне до неї, і він не піде з поля бою до тих пір, поки не доб’ється свого.

Народжені в ці роки китайського зодіаку оптимістичні, щирі і дуже привабливі. Цій людині легко домогтися взаємності почуттів, і жінки, що потрапили в її мережі, добре знають, який в любові чоловік дракон – чарівний і скажено привабливий, полум’яний і неприборканий.

Як веде себе закоханий Дракон? Гороскоп каже, що в спілкуванні обходиться без зайвих сентиментів, його дії мають мало спільного з проявами ніжною симпатії і любові, тому що це йому не потрібно, він не прагне до постійних відносин, які тривали роками.

Почуття глибокої любові у чоловіка-Дракона – велика рідкість. Набагато більше йому подобається процес завоювання, результатами якого він може похвалитися в колі найближчих друзів і колег і збільшити свою значимість в їх власних очах. Крім того, він вважає, що тимчасові відносини, який би характер вони носили, не заподіюють ніяких турбот — на відміну від постійної зв’язку або, що ще гірше, офіційного шлюбу, якого Дракон уникає з-за всіх сил.

Представники цього знака китайського зодіаку — дуже харизматичні люди, і часто навколишні просто не в змозі їм протистояти. Чоловік-Дракон у коханні дуже непостійний. Будь-яка жінка, яка має справу з таким оригіналом і сподівається, що його інтерес має якісь перспективи, що відчуває себе дуже розчарованою, коли той після короткого, але інтенсивного пізнання її душі і тіла безжально залишає її на користь нової жертви.

Оточення через це його часто засуджує, але це анітрохи не хвилює гульвісу. Йому подобається спосіб життя, який він веде, і чоловік не збирається його змінювати. Подібні спроби з боку близьких часто виявляються марними і абсолютно неможливими. Тому що свобода Дракона-чоловіка – це його найбільший скарб, і якщо він помітить, що хтось на неї зазіхає, то стає дуже неприємною особою і всіляко намагається відстояти свою незалежність.

Як підкорити Дракона-чоловіка:

Обожайте його. Ви навіть не уявляєте, як сильно він любить ваші компліменти і погляди, повні захоплення. Дракон, як і будь-типовий чоловік, любить похвали, виражають безмежне захоплення його незвичайним інтелектом, віртуозним володінням м’ячем, науковими дослідженнями і ремонтом його чудового автомобіля. Бажаючи завоювати Дракона-мужчину, потрібно його постійно хвалити, говорити, як високо ви його цінуєте. В іншому випадку він з розчаруванням побачить, що ви не дуже-то розумні, якщо не розгледіли його незвичайності. У свою чергу, похвали не тільки підкріплюють його віру в себе, але і збільшують силу почуттів, якими він обдаровує вас. Дракон хоче бути у ваших очах супермужчиной. Досягніть цього — і він буде біля ваших ніг, ви зможете пишатися тим. Що підкорили чоловіка, який народився в рік Дракона. Слідуйте за ним. Такому чоловікові дуже подобається, коли прислухаються до його порад, які, як правило, точні і мудрі. Будьте поступливою. Це його страшенно хвилює. Він любить, коли жінка підкоряється його волі, чи то в ліжку або в повсякденній або «світського» життя. Підкорившись йому, ви цим підлестите його самолюбству і, до речі, гарантує успішну ніч. Піклуйтеся про інтимне життя. Необов’язково бути віртуозом сексу, щоб задовольняти його бажання. Досить того, що ви будете йому підкорятися і періодично пропонувати щось пікантне. Якщо вам подобається займатися любов’ю в різних незвичайних для обивателя місцях, Дракон стане для вас ідеальним партнером.

Чоловіки цього знака китайського гороскопу в цілому добре справляються з самотністю. Вони неохоче розлучаються з дорогоцінною свободою, та одягнути на безіменний палець обручку зовсім не легко. Народжений в ці роки – не з тих, кому від любові зносить дах, і він пред’являє партнерці дуже високі вимоги. Але, як стверджує східний гороскоп, Дракон-чоловік, з іншого боку, так часто кидається у вир любовних пригод, тому що занадто ідеалізує коханої людини, супутницю життя.

Коли чоловік-Дракон закоханий, він не бачить її недоліків. Але коли нарешті виявляє її недосконалість або звичайні людські слабкості, почуває себе глибоко розчарованим і шукає розради у наступного ідеального об’єкта, який найближчим часом також виявляється простим смертним.

Чоловік, за східним гороскопом є Драконом, в любові здатний повністю підпорядкувати партнерку — в цьому полягає його сила і слабкість одночасно. Коли він розбиває коханій людині серце, завдавши йому болючий удар, він не завжди це розуміє. Легко встановлює емоційний контакт, проте йому важко знайти спокій у любові, у постійних стосунках. Не можна сказати, що чоловік-Дракон ревнивий, він не має звичаю влаштовувати сцен, а будучи покинутими, чоловіки-Дракони не мстять за це і досить швидко забувають про втрати.


Залишити відгук