Чоловік Собака в Любові

Характеристика Собаки-чоловіки така, що він не злий, не спокусник і не прагне до цього. Тим не менш, як стверджує любовний гороскоп, Собака пробуджує у жінок воістину материнські почуття і успішно виграє боротьбу за їхні душі і тіла у більш заповзятливих конкурентів.

Адже собака така романтична, так щиро вірить у справжню любов і так гарно про це говорить! Це відмінний слухач, здатний навіть самих скромних і стриманих жінок викликати на відвертість. Однак сам він дуже скритний і сповнений неспокою.

Собака-чоловік до любові ставиться серйозно. Його не цікавлять ні любовні завоювання, ні поверхневі відносини. Він не морочить ні собі, ні жінкам голову сьогохвилинними романами і з самого початку особистому житті серйозно налаштовується на пошук партнерки, з якою міг би створити щасливу сім’ю. Представник цього знаку східного гороскопу шукає жінку дбайливу, «теплий», налаштовану на спільне життя і з розвиненим материнським інстинктом, тому що сам мріє про дітей.

Він є чудовим сім’янином, домосідом, спраглим тепла домашнього вогнища. Чоловік-Собака дуже боїться зіткнутися з відмовою, бути знехтуваним, і поразки в цій сфері переживає дуже болісно. Він відчуває огиду, коли партнерка влаштовує йому сцени ревнощів або плутає любов з похіттю.

Як підкорити Собаку-чоловіка:

Візьміть ініціативу в свої руки. Чоловік-Собака в любовному союзі не зацікавлений в тому, щоб керувати стосунками, тому з задоволенням поступиться кермо правління ними. Але важливо, щоб ви робили це спокійно і «без феєрверків», щоб не відштовхнути, даючи зрозуміти, що він просто-напросто не в змозі спрямовувати відносини в потрібну сторону. Покажіть, що ви рахуєтеся з його думкою. Якщо ви час від часу просіть його допомоги або ради, це не зменшить вашого авторитету, а йому подарує радість і допоможе підкорити чоловіка-Собаку. Ви дасте йому зрозуміти, що для вас він справжній чоловік, на чиє плече завжди можете спертися. Запросіть його побродити по руїнах старого замку, а потім подивіться йому прямо в очі і скажіть низьким і проникливим голосом щось на кшталт: «Мені здається, ми вже знайомі з попереднього нашого втілення, тому нас об’єднує така унікальна духовна зв’язок». Будьте романтичною, тонкої і шляхетною, як дама з роману про старовину. Не соромтеся виявляти свої почуття, не соромтеся показати прихильність, тільки скаржтеся, що в сучасному світі більше немає істинної любові, тому що претенденти на місце в ваше серце якось поизмельчали, стали занадто звичайними. Але він — ні! У всіх відношеннях він такий особливий! Якщо хочете завоювати чоловіка-Собаку і утримати, любите його. Це так мало і водночас так багато! Партнер цього знака східного гороскопу тане, коли кохана демонструє йому свою любов і увагу, робить невеликі приємні подарунки. У тій, хто влаштує йому вечерю при свічках або романтичний вечір удвох під акомпанемент його улюблених фільмів, буде більше шансів.

Часто найголовнішу любов у своєму житті цей представник китайського гороскопу зустрічає в ранній юності і буває душею вірний їй до кінця. В якості партнера дуже лояльний, але так само недовірливий та обережний. Собаче серце завойовують довго, але коли врешті-решт він віддасть його, це назавжди. Зрада, яке є для нього катастрофою, такий чоловік не прощає. Найчастіше для нього це означає остаточний кінець зв’язку. З іншого боку, в постійному зв’язку у нього не виникає жодних проблем із збереженням вірності коханій жінці.

Життя пліч-о-пліч з ним може бути досить одноманітним, але він підсвідомо шукає жінку, яка не буде мати якихось особливих, дивовижних вимог до життя і відносин. Собаці-чоловікові, як попереджає китайський гороскоп, потрібна друга половина, дотримується давніх традицій, яка намагається бути насамперед дружиною й матір’ю, що оберігає домашнє вогнище, і тільки потім виконує інші соціальні ролі.

Його супутниця повинна бути всім потроху — таємничої куртизанкою, медсестрою, кухарем і відданим другом. Собака вимагає від партнерки прихильності, турботи, догляду та підтримки у важку хвилину. Але, у свою чергу, він віддає їй насправді все, чим володіє сам і залишається вірним до кінця життя.


Залишити відгук