Чоловік Коня і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Коня і жінка Тигр передбачає багато свободи у відносинах. Кожен може жити цілком автономно навіть в умовах сім’ї. Незалежність як раз те, що притягує їх один одному і утримує разом. Таким людям не буває разом нудно адже у них багато спільних інтересів, маса друзів і знайомих.

Для того, щоб союз Кінь-Чоловік і Тигр-Жінка була щасливою, їм двом потрібно навчитися йти на компроміс. Жінка-Тигр у таких відносинах дуже вимоглива до свого супутника, він повинен завжди говорити їй про свою любов, нагадувати, що вона сама чарівна і неповторна. Кінь-чоловік не звик до такого, він не побажає і не захоче чинити стільки уваги. Якщо чоловік переступить через себе і хоча б раз в день стане говорити своєю благовірною ніжні слова, вона розквітне, і буде підтримувати його в будь-яких цілях.

Тигр-жінка ніколи не прийме полігамії, тому Кінь-чоловік повинен постаратися привести до мінімуму спілкування з протилежною статтю. Як Коні треба стати більш спокійною, так і Тигру потрібно працювати над своєю надмірною підозрілістю. Якщо вони зроблять все, як належить, тоді і відносини між ними будуть прекрасними.

Чоловік Коня і жінка Тигр — це ідеальне поєднання двох незалежних людей. Саме свобода робить сумісність цих знаків такою сприятливою, оскільки ні один із партнерів не намагається підпорядкувати собі іншого і влізти в його справи. Вони не дуже охоче надають підтримку, але в неї ніхто і не потребує.

Головне джерело проблем в такій парі — це побут, до якого жінка Тигр не дуже пристосована, а чоловік Кінь взагалі не горить бажанням цим займатися. Тому з самого початку спільного життя слід якось врегулювати це питання, щоб умови підходили обом.

Для обох на першому місці стоїть реалізація у зовнішньому світі, тому вони багато часу проводять поза домом. Якщо пара добре заробляє, вони можуть дозволити собі хатню робітницю, і тоді у них взагалі навряд чи будуть конфлікти.

Вони легко розуміють один одного, оскільки у них схожі системи цінностей. Крім того, Кінь і Тигр — великі інтелектуали, які прагнуть пізнати світ. Вони завжди в гонитві за новими знаннями та враженнями, тому спільне дозвілля доставляє їм радість і ніколи не буває нудним. Їм є про що поговорити, кожному цікаво слухати іншого, у Коня багато цікавих хобі, а жінка Тигр схильна затівати масштабні проекти.

Кінь чоловік і Тигр жінка у відносинах

Дівчина Тигр в цьому союзі повинна не тільки встигати займатися своїми справами, але і облаштовувати загальний побут – займатися приготуванням їжі, прибиранням і пранням, оскільки чоловік Кінь навряд чи стане їй у цьому допомагати. Врегулювавши побутові питання, пара позбудеться головного джерела проблем. Жінка Тигр прекрасний натхненник на подвиги і стимулятор у духовному розвитку чоловіки Коні.

Чоловік Кінь уміє будувати дружні відносини і партнерка-Тигр для нього просто знахідка. Вона не доставляє зайвих проблем і підживлює його ентузіазм своєю оригінальністю, волелюбністю, інтелектом, життєвою мудрістю і умінням опинитися поруч у потрібний момент. Для дівчини Тигра чоловік Кінь теж вдалий супутник у житті. Адже поруч з ним їй буде комфортно, він завжди допоможе їй впоратися зі справами і рутиною, яку сама вона недолюблює.

Кожен з партнерів інтелектуал: вони постійно вивчають щось нове, чимось цікавляться, відвідують різноманітні хобі. Таким чином, здійснюється обмін інформацією, корисний для них обох, і для їхніх стосунків у цілому. Крім усього іншого, вони легко проходять через важкі життєві ситуації, вирішуючи проблеми спільно. Так вони краще розуміють один одного і вчаться домовлятися.

Сумісність Кінь і Тигр у шлюбі

Союз, де чоловік-Кінь, а жінка-Тигр буде міцним, навіть при абсолютно протилежних характери обох. Оптимізму та заряду енергії чоловіки-Коні з лишком вистачить на двох. До речі, те ж можна сказати і про спартанському спокої жінки-Тигра. Головне, щоб він не намагався переробити замкнуту дружину під свій характер. Адже, перед ним вишукана жінка Тигр, яка приймає його тягу до простоти дуже вразливо. Чоловік-Кінь повинен пам’ятати, що не потрібно бути дуже активним в діях, що це не визнає його друга половинка. Інакше, вона впаде в депресію і ще більше відсторонитися від партнера. В цьому випадку шлюб чоловіка-Коні і жінки-Тигра буде під загрозою, і проіснує недовгий час.


Залишити відгук