Чоловік Коня і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коня і жінка Змія ґрунтується на вмінні партнерів досягти компромісу, причому так, щоб обидва залишилися задоволені. Жінка Змія шукає стабільності, віддає перевагу в своєму житті все планувати і хоче прив’язати до себе партнера. Чоловік Кінь просто повна її протилежність — він любить свободу, бажає творчо реалізуватися, воліє не давати обіцянок і все робить по-своєму. Тому він навряд чи виправдає надії жінки Змії не щасливе спільне майбутнє.

Жінка-Змія, як правило, володіє високим інтелектом, спокійним характером і злегка «холодним» темпераментом. На контрасті чоловік-Кінь здається ще більш гарячим, наполегливим і енергійним. Зміїна замкнутість різко відтіняє суспільно активну діяльність Коні. В цьому випадку висока імовірність розбіжностей і навіть сварок.

На перших порах чоловіка залучать грація, чарівність інтелекту і приємно незвична, млосна повільність Змії-жінки. Та ж, у свою чергу, високо оцінить мужню силу, енергетику і напір Коні-чоловіки. Однак в подальшому ця різниця стане причиною чвар. Якщо партнери зможуть знайти підхід один до одного, то перспективи у пари будуть, але все одно їх відносини будуть непередбачуваними.

Сумісність чоловіка Коня і жінки Змії неоднозначна. З одного боку, їм дуже складно зрозуміти один одного і прийти до взаємовигідного вирішення. З іншого боку, протилежності притягуються, до того ж кожен володіє саме тими якостями, яких бракує партнеру. Якщо обидва будуть намагатися, може вийти прекрасний союз, в якому обидва отримають багато для особистісного зростання.

Жінка Змія шукає стабільності, вона хоче прив’язати до себе партнера фізично і емоційно. А чоловік Кінь, навпаки, найбільше цінує різноманітність і свободу, і будь-які спроби її обмежити викликають в ньому бунт. Ця людина проводить поза домом багато часу, його тягне до пригод, знайомства з новими людьми. Жінка Змія дуже ревнива, і така поведінка обранця їй не сподобається. Пара або розлучиться відразу, або буде конфліктувати, або знайде компроміс, який можливий тільки через прийняття і взаємна повага.

Чоловікові Коні доведеться присвячувати партнерці більше часу, а їй треба звикнути до того, що він веде такий активний спосіб життя. Кінь зробить їх відносини більш динамічними, оскільки у нього завжди багато цікавих задумів, а чоловік Змія допоможе мудрими порадами в справах, а значить, буде матеріальний достаток.

Кінь чоловік і Змія жінка у відносинах

Чоловік Кінь живе тільки сьогоднішнім днем і не намагається заглянути в майбутнє, щоб почати щось робити для його забезпечення. По своїй натурі він досить вітряний людина і завжди чинить опір спробам обмежити свою свободу, нехай навіть вона удавана. Щоб стосунки насправді приносили задоволення їм обом, доведеться чимало для цього працювати. Кожен з них повинен буде працювати над собою і над відносинами, причому спочатку необхідно буде прийняти партнера таким, який він є і постійно налаштовувати себе на оптимістичний лад.

Чоловік Кінь здатний надати необхідну динаміку, азарт і легкість відносин. При бажанні він може реалізувати будь-які проекти, проте це бажання не завжди виникає. Його творча іскра і енергійність допоможуть жінці Змії відчути себе корисною і потрібною. Тільки розсудливість жінки змії здатне перемогти будь-власницькі інстинкти і тоді можливо шлюб з цим чоловіком виявиться щасливим.

Якщо вона навчиться правильно з ним поводитися, то зможе багато добитися від нього. У свою чергу чоловік Кінь знайде свою партнерку надійним, стабільним людиною, яка завжди підтримає у важку хвилину і дасть правильну пораду. Для того, щоб відносини насправді склалися добре дуже важливо, щоб обидва партнери були духовно розвиненими і мали однаковий рівень освіти.

Сумісність Кінь і Змія у шлюбі

Якщо чоловік-Кінь і жінка-Змія вирішили вступити в шлюб, сім’я вийде дуже міцна. Вони різні за характером, але це помітно лише зовні. Чоловік-Кінь досить добрий і активний, що допомагає йому добре ладити з незворушною по натурі жінкою-Змією. На сумісність чоловіка-Коні і жінки — Змії сильно впливає любов і дбайливість подружжя. Справжнє почуття закріпить шлюб на довгі роки. Жінка-Змія здатна зрозуміти свого обранця з півслова. Вона буде допомагати йому в роботі, сім’ї та життя. Чоловік-Кінь не повинен забувати, що з ним поряд йде не просто чоловіка, а дуже вишуканий і гармонійний людина.


Залишити відгук