Чоловік Коня і Жінка Півень Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Півень і чоловік Кінь досить дивна і в рідкісних випадках вдала. Часто зустрівши один одного на своєму шляху, ці люди швидко сходяться і так само швидко розходяться. Пара пізнає різні крайнощі і знайти гармонію, рівновагу і взаєморозуміння дуже непросто.

Чоловік-Кінь і жінка-Півень поєднуються не кращим чином. Відносини мають зовсім невеликі шанси. На перших порах чоловік-Лошадьпривлечет жінку-Півня своєї кипучої, діяльною натурою і мужнім характером. Так як у хвилини натхнення він здатний на ще більш активні та ефективні дії, то, захопившись яскравою жінкою-Півнем, майже напевно зробить саме сприятливе враження.

В побутовому плані, а це дуже важливо, ці двоє відрізняються досить сильно. Півняча показуха і поверховість будуть виводити з себе прагматичного, практичного чоловіка-Кінь. Вкрай низька гнучкість обох партнерів також не буде на руку їх союзу — їм складно йти на компроміси і ставити себе на місце коханого (-ой). В цілому, ці двоє навряд чи зможуть гармонійно «притертися» один до одного.

У чоловіка Коня і жінки Півня рідко буває вдала сумісність, якщо говорити про перспективу тривалих відносин, що переростають у шлюб. Як правило, у них чудово складаються короткочасні романи без зобов’язань, але, коли вони починають дивитися на це серйозно, виявляються протиріччя, які призводять до розставання.

Один з небагатьох факторів, який може утримати їх разом, — це спільна робота над проектом. У жінки Півня багато ідей, але вона вкрай рідко їх втілює, тому що не володіє достатньою широтою поглядів і впевненістю. Якщо заразити такою ідеєю чоловіка Коня, він загориться, і стане допомагати. Звичайно, йому доведеться багато підкоригувати, зробити більш життєздатним, але йому це буде цікаво, а значить, радість.

Чоловік Кінь прекрасний діяч, а жінка Півень — відмінний організатор, тому робота над спільним проектом, особливо масштабним, буде їх об’єднувати і згладжувати побутові конфлікти. Говорячи про останні, потрібно зауважити, що вони неминучі: чоловік Кінь недостатньо акуратний за мірками жінки Півня, йому не вистачає організованості. Звичайно, йому слід намагатися, але їй потрібно бути м’якше, не критикувати, а навчитися радіти дрібницям.

Кінь чоловік і Півень жінка у відносинах

Перший період у відносинах може бути цілком приємним. Чоловік Кінь енергійний і діяльний, що справляє приємне враження на жінку Півня, яка звикла мислити масштабно, але рідко реалізує хоча б частину із задуманого. У неї повно ідей, але, як правило, вони далекі від реальності. У цьому контексті чоловік Кінь може бути цілком корисним. Безсумнівно, на перших порах дівчина Півень спробує втілити свої мислимі і немислимі задумки через чоловіка Коня.

Для позитивного розвитку подій дуже важливо, щоб жінка Півень зуміла закрити очі на поривчастість і неакуратність чоловіки Коні, його егоїстичні прояви і непокірний поведінку. Йому ж в свою чергу потрібно перестати сприймати на свій рахунок її постійні причіпки і критику.

Виявляючи більше гнучкості, дівчина Півень зможе підтримувати приязні стосунки. Чоловік Кінь стане опорою для неї, за умови, що вона візьме на себе ведення побутових справ і навчиться радіти дрібницям, замість того, щоб висловлювати невдоволення. Жінка Півень може впливати на багато процесів, якщо навчиться керувати чоловіком по-жіночому, приборкуючи агресію і переводячи її у мирне творче русло.

Це не так просто, але саме через таку поведінку і сприйняття жінка Півень зможе побудувати глибокі відносини в шлюбі з чоловіком Конем. Їм важливо навчиться довіряти і поступатися. Пам’ятайте, що все можливо – було б бажання.

Сумісність Кінь і Півень у шлюбі

Якщо у шлюб вступають чоловік-Кінь і жінка-Півень, то взаємовідносини між ними будуть відкриті і щирі. У цієї пари буде хороший будинок, наповнений гостинністю. Чоловік — Кінь відрізняється сентиментальністю і чуйним характером. Жінка-Півень, навпаки, дуже земна і прямолінійна дама. Сумісність чоловіка-Коні і жінки-Півня залежить від спільності поглядів на навколишній світ. У цьому шлюбному союзі панують пристрасть і романтика. Напевно, з цієї причини щира любов між парою скоро проходить. На місце почуттю приходить безглузда битва за лідерство.


Залишити відгук