День Народження 14 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Люди, народжені 14 березня, наділена різноманітними талантами і часто виходять за рамки традиційних уявлень. Мрійник і руйнівник канонів, ви породжуєте новаторські ідеї і створюєте вражаючі плани на майбутнє. Ваша особливість — інтуїтивна логіка — виростає з поєднання наукового способу мислення та артистичного темпераменту. Відкритий різним думкам, ви ніколи не робите висновків без попередньої перевірки фактів. Перш ніж винести якесь судження, ви досліджуєте всі аспекти проблеми, а потім ретельно перевіряєте зроблені висновки.

Народжені 14 березня зазвичай мають природну схильність до порядку та ощадливості. Вступаючи в шлюб, вони, як правило, турбуються про здоров’я своїх близьких, але сказати, що ці люди виявляють дійсно сильний інтерес до медицини і майстерності зцілення, буде явно недостатнім. Кожен «чих» коханої людини перетворюється для них на серйозну проблему, що вимагає консультації у ряду фахівців. З роками у народжених 14 березня відзначаються проблеми з кровообігом — особливо в ногах. Народжені у цей день — чудові кухарі. Тому кухня для них — це не тільки один із способів вираження свого творчого «я», але і центр сімейних вечірніх зустрічей. На жаль, народженим 14 березня іноді здається дуже важким займатися нехай навіть необтяжливим видом спорту, тому теніс, аеробіка, східна гімнастика явно не для них, а от на роботу краще ходити пішки і хоча б раз в тиждень можна поплавати.

Народжені 14 березня зазвичай прагнуть зрозуміти себе через ставлення до інших. Їх реальне становище в сім’ї або суспільної групи надзвичайно важливо для них, оскільки воно багато в чому визначає структуру щоденної роботи цих людей. Тема відносності, однак, надає нітрохи не менший вплив на їхнє життя. По суті справи, вони готові до того, щоб змінити свою точку зору, якщо вона хоч якоюсь мірою не влаштовує оточуючих. Для цих людей відмову від своїх рішень — цілком звичайне, не варте уваги явище, і навіть ті з них, хто дотримується встановленого набору життєвих принципів, з легкістю повертаються на 180 градусів, якщо виникають відповідні обставини.

Знак Зодіаку 14 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків стихії Води, які відрізняються наступними якостями: делікатність, духовність, гнучкість, романтизм, готовність допомогти, універсальність, віра.

Планета Управитель: Нептун. Риби отримують від неї дар провидіння, всепрощення. Нептун сприятливий для музикантів. Планета у вигнанні – Меркурій. Несе відповідальність за відсутність критичності, а також недолік раціональності.

Народжені 14 березня Риби талановиті і не схожі на інших людей. У них сильно розвинена уява, вони вічно літають у хмарах, як і належить Рибам, вони обожнюють будувати повітряні замки і плани, придумувати незвичайні речі, таким чином вони є оригінальними новаторами, які руйнують старе й віджиле. Вони логічні, але при цьому щедро наділені природою художнім смаком, артистичні. З висновками вони ніколи не поспішають, вважаючи за краще довго збирати інформацію і перевіряти її кілька разів, готові вислухати різноманітні думки та інтегрувати їх у своє уявлення про питанні. Ці люди не схильні до швидких навешиваниям ярликів, навіть свої висновки вони перевіряють безліч разів.

Найбільш розвинені з цих людей здатні утримувати в полі зору відразу кілька різних «площин» одночасно — будь вони емоційними, фізичними або духовними. Багато з них постійно стежать за тим, як розвиваються відносини між особистим світом (інтереси тут і зараз) і загальним світом (постійні, незмінні принципи). Найчастіше народжені 14 березня вірять в якісь абсолютні істини — такі, як існування Бога, поступальний розвиток науки і людства, але в той же час вони можуть боротися все життя, намагаючись визначити своє призначення, сенс життя і т. п. Вони згодні з тим, що навіть найпростіші речі можна розглядати в різних ракурсах, і нерідко багато часу приділяють тому, щоб знайти найбільш прийнятний для всіх кут зору.

Так як народжені 14 березня люблять залишатися незалежними і зазвичай не кидаються стрімголов з’єднуватися з групою, то вони повинні бути уважними до того, що не приймають їх за інші відчужених або, що ще гірше, не викликають довіри типів. І все ж ті, хто народився в цей день, мають чудове почуття гумору і не бояться прямо висловити свою думку, правда, проявляючи розумну обережність, — в присутності незнайомих людей вони все-таки вважають за краще промовчати.

В особистому житті народжені 14 березня прагнуть бути відкритими, підприємливими і терпимими, оскільки вони знають, що хтось може бути прав в конкретній ситуації, а інший — ні, і що потрібно розглядати всі можливі перспективи. В той же час вони, однак, схильні робити ідола з людини, якого люблять, але не можуть або не вміють добитися взаємності. Менш освічені особистості, народжені в цей день, часто мають проблеми, пов’язані з недостатньо серйозним ставленням до своєї сім’ї. Багато хто з них схильні вдаватися до задоволень, в результаті яких одна людина страждає з вини іншого. Найщасливіші з числа народжених 14 березня розкриваються, по суті, там, де можуть по достоїнству оцінити кожної конкретної людини, не порівнюючи його ні з ким з інших. Вони вміють розпізнавати і подібності, і відмінності всього живого у світі, тому люди для них, будучи схожими один на одного, все ж є унікальними особистостями зі своїми власними думками і почуттями.

Чоловік Риби — народився 14 Березня

Чоловіки, c датою народження 14 березня — можуть похвалитися такими характеристиками: такий кавалер — чуттєвий, творчий, вразливий, музичний. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 14 Березня

Жінки, народжені 14 березня, володіють наступними відмінностями натури: така дама — співчутлива, що пристосовується, жіночна. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 14 Березня

Народжені 14 березня знак зодіаку Риби, протягом усього життя відчувають прихильність вищих сил до себе, збільшення їх і без того сильну сутності планетами покровителями. Ці люди дуже талановиті, обдаровані, між тим існує ризик того, що застосувавши якось невірно свої таланти, вони можуть витратити щедрість душі, енергію і таланти даремно.

Для риб, що з’явилися на світ 14 березня знак зодіаку Риби, дуже важливим є положення, займане ними в сім’ї, або в суспільстві. У разі якщо їх думка не збігається з думкою оточуючих, вони в будь-який момент можуть кардинально змінити його. Щоб уникнути нерозуміння і зберегти про себе сприятливе враження завжди готові до компромісу. Одне з головних переконань, якими вони керуються, виражене у прислів’ї «від суми та від тюрми не зарікайся», в зв’язку, з чим завжди готують запасні шляхи для відступу і уникає категоричності. Між тим, навіть елементарні речі розглядаються ними з різних сторін, при цьому завжди знаходиться варіант, який влаштує всіх.

Разом з тим, більшість людей, які народилися 14 березня знак зодіаку Риби, мають свої життєві принципи і постійно дотримуються їх. Найяскравіші представники утримують у полі зору одночасно емоційну, фізичну і духовну сферу. Завжди зіставляють свої особисті інтереси з постійними принципами. Протягом всього життя вони зайняті пошуком свого призначення — «сенсу» існування. Ці люди незалежні, не поспішають з’єднуватися з якою-небудь групою людей, у зв’язку з чим їм доводиться докладати зусилля, щоб не здатися відлюдниками не викликають довіри. Вплив риб виправдовує їх прагнення дотримуватися в першу чергу свої особисті інтереси, протиставляючи бажанням назавжди розчинитися в колективі, вони шукають повної свободи.

Тим не менш, часто їх сприймають як зарозумілих людей і не відчувають до них довіри, хоча й марно, так як в дійсності вони щирі і доброзичливі. Люди, народжені 14 березня знак зодіаку Риби, відрізняються чудовим почуттям гумору, підприємливістю, доброзичливістю та відвертістю, легко висловлюють свою точку зору, але, тим не менш, у незнайомому суспільстві віддадуть перевагу промовчати, аби не зіпсувати думку про себе. Вони дуже рідко допускають помилки, оскільки є хорошими психологами, відмінно розбираються в людях, при цьому для них важлива думка кожної людини окремо.

Що стосується особистого життя, то у разі, якщо вони люблять людини, то обожнюють його, хоча дуже часто буває, що ця людина не відповідає їм взаємністю. Народилася 14 березня знак зодіаку Риби потрібно боятися того, як би не пройти повз цієї любові. Вони завжди терпимими до недоліків близьких людей, розуміють, що в одному випадку можна бути правим, а в іншому немає.

З самої появи на світ, народжених 14 березня знак зодіаку Риби, закладений великий потенціал, завдяки якому вони можуть багато чого дробитися в житті, але це залежить лише від них самих. Вони не повинні розраховувати на допомогу з боку і дуже багато працювати, проявляти рішучість і наполегливість, не боятися приймати рішення і не прагнути піти від відповідальності.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви відданий і розуміючий чоловік, легко налаштовується на хвилю близького, вміючи розгадати, про що він думає і що відчуває. Однак, перебуваючи у творчому запалі, ви так само легко можете перестати прислухатися до партнера.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народився 14 березня вкрай важливо ставлення до них інших людей, причому в тому числі і чужих, а також їх статусне положення в соціальній ієрархії. Виходячи з свого місця в соціумі і якості, кількості соціальних контактів вони вибудовують свою поведінку і роботу. Ці люди готові змінити свої принципи, поведінка і точку зору, якщо їм здається, що оточуючим вона не подобається. Вони часто змінюють своє рішення і точку зору і не вважають це чимось непристойним або дивним.

Вони весь час стежать за близькими людьми і за тими, хто знаходиться від них на деякій дистанції, аналізують їх відгук на висловлювані принципи й ідеї і, якщо помітять несхвалення або відторгнення, то тут же коригують свої погляди. При цьому народжені 14 березня, як справжні Риби, стурбовані пошуком сенсу життя і свого місця в ній. Вони намагаються дивитися на явище відразу з декількох точок зору і в результаті вибирають ту, яка більшою мірою всіх влаштовує.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 14 березня люблять порядок, чистоту, економію у всьому, цим вони відрізняються від середньостатистичних Риб. Їм дуже цікава медицина, вивчення хвороб, ліків. Вони абсолютно не дають і кроку ступити своїм близьким людям, турбуються, якщо ті лише кашлянут або чхнуть, і готові відвести їх до лікаря у разі появи легкого нежитю. У віці у народжених 14 березня спостерігаються проблеми з судинами, частіше в ногах.

Що стосується кулінарії, то народжені 14 березня обожнюють готувати і вміють це робити як професійні кухарі, радуючи щодня всю сім’ю. А ось зі спортом у них складні відносини: їм дуже важко змусити себе займатися фізкультурою регулярно. Максимум, на що вони здатні: це плавання один раз в тиждень і піші прогулянки. Але це краще, ніж нічого.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, щедро наділені талантами. Вібрації дня такі, що посилюють всі позитивні властивості особистості. У момент народження на небі запалала зірка удачі, яка буде щедро дарувати енергію успіху, щастя і благополуччя. Але і від людини залежить багато чого. Він може вибрати шлях самотності, постійно долаючи перешкоди, що виникають і витрачаючи свою енергію на боротьбу, а може весь величезний потенціал, закладений в ньому, ужити на благо собі і іншим.

Поради Рибам, Народженим 14 Березня

Народилися 14 березня Риби люблять триматися осторонь і осібно. Тому їм потрібно стежити за тим, щоб їх не прийняли за підозрілих, зарозумілих або сектантів. Рятує зазвичай їх чудове почуття гумору і веселість, а також відвертість, на яку вони легко йдуть, якщо хоч трохи знають людину. Із зовсім незнайомими людьми їм все ж таки заважає бути відвертим обережність. Що стосується особистих відносин, то народжені 14 березня зазвичай дуже толерантні і відкриті. Вони не засуджують, бо чітко відчувають, що сьогодні людина помиляється, а завтра в іншому він виявиться прав. Ніхто не без гріха, і ідеальних людей немає. Народилися 14 березня часто прикрашають своїх коханих, закриваючи очі на їхні недоліки, і бачать тільки достоїнства.

Іноді вони занадто ідеалізують тих, кого люблять. Народилися 14 березня також можуть бути дуже несерйозні в особистих відносинах, не розглядаючи сім’ю як щось важливе. Вони можуть потрапити на вудку гедонізму і чуттєвих насолод, забувши про свій обов’язок перед близькими людьми і завдавши їм сильне страждання. Їх сильна сторона – в індивідуальному взаємодії з людиною, поза порівняння цієї людини з іншими. Народився 14 березня здається природним бачити унікальність і несхожість кожної людини на інших хомо сапієнс, помічати і загальне для всіх людей, і відмітні індивідуальні особливості. Кожної людини вони розглядають як цілий світ, окремий Всесвіт.


Залишити відгук