Чоловік Коня і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Коня і жінка Щур неоднозначна, адже це два протилежних знака які з одного боку можуть добре доповнювали один одного, а з іншого у них буде велика кількість протиріч і нерозуміння. Тому одні вирішують розійтися, а інші приймають все як є і намагаються налаштувати гармонію у відносинах.

Якщо зустрілися Кінь-Чоловік і Пацюк-Жінка, то без сумніву ці люди сподобаються один одному. Обидва знака відрізняються тязі до суспільства, що теж послужить з’єднувальним елементом їх відносин. Однак благородної Коні, нетерпящей брехні і недомовок, буде важко ужитися з меткою і дволикої Щуром. Жінка, яка не може жити без авантюр і інтриг, не зійдеться характером, з чоловіком який зневажає їх. Він не зможе зрозуміти її холоднокровність і меркантильність до інших людей. Щур буде в подиві від імпульсивності та широти душі партнера, тому що звикла скрупульозно прораховувати кожну дію і не розпорошуватися на секундні пориви. Ці знаки дуже різні, з-за цього будуть спалахувати неминучі конфлікти.

Чоловік-Кінь ідеальний сім’янин, він забезпечує сім’ю, любить дітей, працьовитий і дбайливий, приймає всі важливі рішення і може стати для неспокійної Щури острівцем стабільності та спокою. Але моральні цінності цих знаків занадто різні. Жінці-Щура головне зав’язати чоловіка на сім’ї і замкнути його в чотирьох стінах, в той час як Кінь імпульсивний і завжди женеться за новими враженнями. Цей союз може принести і позитивні плоди, наприклад, Пацюк може вберегти свого нерозбірливого імпульсивного чоловіка від необачних рішень, а Кінь у свою чергу допоможе дружині спокійніше ставитися до дрібних проблем і бути більш чесною з оточуючими.

Згідно з китайським гороскопом сумісності, чоловік Коня і жінка Щур — дуже неоднозначна пара. З одного боку, це два абсолютно різних людини, між якими не можуть не виникнути протиріччя. З іншого боку, їм є що запропонувати один одному, і якщо обидва будуть діяти мудро і відкинуть егоїзм, тоді у них може вийти взаємовигідний союз.

Жінка Щур дуже практична, вона намагається жити раціонально, бере на себе відповідальність, вміє керувати і заробляти гроші. З-за цього чоловік Кінь часто виводить її з себе: він мислить масштабно і відсторонено від нагальних завдань, а крім того, не підпорядковується і не хоче слухати її доводи. Якщо кожен буде думати про себе, то емоційні конфлікти, розмови на підвищених тонах не припиняться, і пара розійдеться.

Щоб обом було комфортно, жінці Щура і чоловікові Коні доведеться якось домовитися, розмежувати зони. Кожен повинен зрозуміти іншого і, будуючи плани, враховувати його інтереси. Компроміси і поступки здатні зробити цей союз дуже перспективним.

Жінка Щур може направити Кінь в потрібному напрямку, допомогти йому в реалізації його великих планів, одночасно взявши на себе організацію побуту. Їй буде набагато простіше це зробити, а у відповідь чоловікові слід надавати більше уваги і турботи своїй другій половинці.

Кінь чоловік і Щур жінка у відносинах

Їм буде нелегко домовитися, оскільки кожен вважає, що правий тільки він. Так може початися протиборство, в якому жінка Щур почне хитрувати, упирається навіть в дрібницях і потурати своїм примхам, на противагу їй чоловік Кінь буде вести себе зухвало, з кожним разом посилюючи напруженість у спілкуванні, щоб мимоволі підштовхнути партнерку на необачні вчинки.

І Кінь, і Щур так сильно зациклені на собі, що не здатні побачити ліс за деревами. Тому сприйняття партнерів один одного звужується ще сильніше, коли вони не отримують (а відповідно і не віддають) і, що потрібно кожному. Жінка Щур схильна вести відсторонену життя і за великим рахунком ні до кого не прив’язується глибоко, завжди переслідуючи свої інтереси на емоційному і матеріальному плані. Їй важливі достаток, приємне проведення часу, комфорт та стабільний тил. Чоловік Кінь же живе зовсім іншими, більш великими масштабами. Його егоїзм може зрости до непомірних розмірів і впоратися з ним Криси буде важко.

Для того щоб налаштувати взаємодія партнери повинні домовитися і поділити обов’язки, розділити територію управління і кожен раз враховувати інтереси коханої людини, плануючи свої особисті справи. Це відноситься як до чоловіка, так і жінки в рівній мірі. Тільки створивши систему поступок і загальних інтересів, така пара здатна припинити боротьбу і подолати всі перешкоди.

Їх союз має зовсім інший бік. Чоловік Кінь звик мислити дуже масштабно може взяти на себе серйозні і значні справи, а жінка Щур стане чудовим партнером і помічником. Головне, щоб він навчився розуміти потреби своєї коханої жінки, приділяти їй достатньо уваги і турботи. Жінка Щур не занадто вимоглива, вона любить і вміє працює і бере на себе відповідальність поряд з чоловіком, здатним повести за собою їх обох в потрібному напрямку. Таким чином вони будуть обидва розвиватися.

Сумісність Кінь і Щур у шлюбі

Якщо у шлюб вступають чоловік-Кінь і жінка-Пацюк, то вони на довгі роки закружляють у чудовому танці любові. Вони обидва природжені романтики і пристрасні натури. Їх відкритий характер позитивно впливає на сумісність чоловіка-Коні і жінки-Щури. У пари гармонія в близьких відносинах, що добре позначиться на спільному житті. У будинку чоловіка-Коні знаходяться часті гості і галасливі компанії. До речі, світська жінка-Пацюк це вітає. З часом дружина стає байдужої, на що ображається її обранець. Але він звик погоджуватися з жінкою-Пацюком і виконувати всі її прохання. Союз буде міцним, якщо чоловік-Кінь буде добре заробляти і обдаровувати свою супутницю.


Залишити відгук