Чоловік Коня і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коня і жінка Кролик заснована на бажанні партнерів залишатися разом, незважаючи ні на що. Справа в тому, що вони дуже різні – різні характери, світогляд, сприйняття світу, проте якщо їх цінності і життєві цілі співпадуть, у них є шанс побудувати щасливі відносини. Чоловік Кінь сильний і пристрасний, тоді як жінка Кролик не зможе довго підтримувати заданий швидкий темп розвитку відносин.

Кінь — чоловік і Кролик – жінка, знайдуть один одного на вечірці або в веселій компанії, тому що обидва не можуть обходитись без товариства. Красива, невимушена і розумна жінка-Кролик, не залишиться непоміченою, а привабливий і імпозантний чоловік-Кінь, який просто збиває на повал своєю внутрішньою енергією, просто не може не звернути на неї уваги.

Їх взаємна зацікавленість часто стає початком міцних відносин, які в свою чергу переростають в сімейне життя. Союз цих знаків може мати перспективи, основою для цього є взаєморозуміння партнерів, вони обидва щирі і чесні. Страх зради не будуть перешкодою в їх відносинах: Кінь і Кролик довіряють один одному, і навіть у сімейному житті дозволяють собі спілкування з великою кількістю друзів і знайомих.

Згідно з китайським гороскопом сумісності, пара чоловіки Коні і жінки Кролика перспективна в тому випадку, якщо кожен з них захоче розвиватися, працювати над собою, витрачати сили, щоб розібратися у відносинах і зрозуміти партнера. У них не так багато точок дотику, але, як відомо, протилежності притягуються.

Сильний характер, енергійність чоловіки Коні приваблюють більш спокійну жінку Кролика, але разом з тим їй складно постійно знаходитися поруч з такої діяльної, імпульсивної і волелюбної особистістю. Спочатку вона буде намагатися жити в його темпі, але сили рано чи пізно вичерпаються, і тоді партнери почнуть по-справжньому пізнавати один одного. У цій ситуації вкрай важливо спробувати зрозуміти характер іншого і не думати, що він колись зміниться.

Якщо ніхто не стане нав’язувати свій образ думок і дій, в цій парі все складеться гармонійно: більш активний чоловік Кінь займеться реалізацією у зовнішньому світі і зароблянням грошей. Жінка Кролик буде більше часу проводити вдома і візьме на себе побут.

Обидва люблять спілкуватися, тому їм буде цікаво проводити дозвілля разом, в тому числі і у великих компаніях. Чоловік Кінь зможе діяти на свою обраницю одухотворяющее, додавати їй сил і приносити щастя.

Кінь чоловік і Кролик жінка у відносинах

Чоловік Кінь буде займатися зароблянням грошей і реалізацією зовнішньої діяльності, організовувати відпочинок на природі, поїздки в цікаві місця, зустрічатися з друзями. Для жінки Кролика він може здатися не дуже надійним, але він самодостатній і вміє правильно вести себе з жінкою Кроликом, виправдовуючи її очікування, як чоловік і при цьому не потураючи її примх.

Яскравість і деяка неприборканість Коня може діяти гнітюче на Кролика. Він має вольовою натурою і звик робити тільки те, що хочеться, тому іноді здаватиметься некерованим і постійно зайнятим пошуком місця, де ще можна себе проявити. Його енергетика занадто сильна, незвичайна і неспокійна, дуже стрімка, як ураган, і настільки ж непередбачувана для цієї спокійної жінки, якій важко впоратися з таким напором, пристрастей і емоцій.

Як правило, жінка потребує уваги з боку чоловіка і з ним про це цілком можливо домовитися, оскільки він завжди налаштований на діалог, проте він завжди буде залишати за собою право вирішувати, коли і що робити. Якщо жінка Кролик зможе підлаштуватися під його особливості, оцінить кращі сторони, їх спільне життя може скластися дуже щасливо.

Сумісність Кінь і Кролик у шлюбі

У шлюбному союзі, який закріплять чоловік-Кінь і жінка-Кролик, обоє досить душевні люди. Це сприятливо впливає на сумісність чоловіка-Коні і жінки-Кролика. Якщо в сім’ї з’являться проблеми, то варто звернутися за порадою до близьких друзів. Вони допоможуть їм зрозуміти, що складається в родині не правильно. Чоловік-Кінь зобов’язаний займатися побутом і викорінити в собі звички домострою. Адже, жінка-Кролик не буде постійно стояти біля плити, і займатися господарством. До речі, змусити її це робити, на жаль, не вийде. Дружина повинна знати, що зможе домогтися багато чого, якщо попросить допомоги і поради у свого супутника.


Залишити відгук