Чоловік Коня і Жінка Кабан Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коня і жінка Свиня ґрунтується на вмінні досягти компромісу, який задовольнить потреби обох партнерів. На стадії захоплення їм дуже добре разом, вони воліють проводити час на світських тусовках, вести красиву комфортне життя, наповнене різноманітними задоволеннями. Сексуальна складова відносин здасться обом суцільним святом. У міру розвитку відносин з часом на передній план вийдуть відмінності в темпераментах партнерів, які їм належить навчитися приймати.

В парі чоловік-Кінь і жінка-Свиня також буде присутній взаємне тяжіння, і також після закінчення букетно-цукеркового періоду почнуть викристалізовуватися протиріччя. Чоловік-Кінь – дуже активна людина, що просто не може стояти на місці. Його життя рясніє яскравими заходами, вечірками та іншими прояви насиченою суспільного життя. Він працьовитий і витривалий.

Жінка-Свиня набагато більш спокійний: вона більш комфортно себе почуває в більш вузькому колі друзів і в менш галасливій обстановці. Вона чисто по-жіночому прагне до стабільності і спокою. Ця дама не любить нововведення і веде себе більш консервативно. Скажена динаміка чоловіки-Коні може просто налякати її. Сімейне життя – це теж дипломатія, а в цій сфері більш вміло діє жінка-Свиня, тому саме від неї в першу чергу залежить благополуччя цієї пари. Даний союз цілком може проіснувати довгі роки.

Сумісність чоловіка Коня і жінки Кабана суперечлива, і в залежності від особистих якостей, у них можуть вийти гарні стосунки, так і дуже погані. Якщо вони не будуть поважати один одного і не проявлять хоч крапельку життєвої мудрості, все пропало.

Швидше за все, лідируючу позицію в цій парі займе чоловік Кінь, оскільки жінці Кабану це не потрібно, вона легко підлаштовується і адаптується, щодо живе тихим життям. Такий партнер хороший тим, що з ним не буває нудно, він завжди знаходить нові та цікаві розваги. Іноді жінка Кабан навіть трохи втомлюється від такої активності, і тоді їй краще посидіти вдома або поспілкуватися з близькими друзями в спокійній обстановці.

Вона чуттєва натура, якій важливо захоплюватися своїм обранцем, та як раз чоловік Кінь — прекрасний варіант у цьому плані. У нього багато енергії, він сильна особистість, до якої партнерка відчуває пристрасть. Труднощі бувають через егоїзм чоловіка Коня, який може занадто захопитися своєю зовнішньою життям і не приділяти належної уваги другій половинці. Ще одна проблема виникає, якщо жінка Кабан нічого не робить для особистісного розвитку, і чоловік втрачає до неї повагу.

Кінь чоловік і Кабан жінка у відносинах

Чоловік Кінь активний і дуже енергійний. У нього рідко витрачає час на роздуми, особливо якщо це стосується подорожей по нових місцях. Йому хочеться нових вражень, щоб виплеснути свій захват і радість, а потім продовжити шлях. Він схильний до реалізації в зовнішній діяльності, а його тяга до всього нового змушує його міняти місця роботи і захоплення. У ньому горить дух мандрівника.

Жінка Свиня воліє проводити час у вузькому колі близьких людей і будувати стабільні перспективні відносини. Вона чуттєва і отримує велике задоволення від сексуальних відносин. Чоловік Коня і жінка Свиня мають різні погляди на сімейне життя.

Вони цілком здатні знайти компромісне рішення і досягти приємних і легких любовних відносин. Жінка Свиня вміє згладжувати гострі кути, заспокоювати і правильно просити чоловіка. Їй доведеться супроводжувати свого коханого на всі світські заходи і в будь-яких вилазках на природу. Вона вміє бути лагідною і ніжною, терплячою і спокійною. Їй не потрібно лідерство в парі, бо вона ніколи не стане конкурувати з чоловіком Конем. Якщо у неї вийде прийняти чоловіка таким, який він є, без того, щоб очікувати, що він змінитися, їх спільне життя буде приносити їй більше задоволення.

Сумісність Кінь і Кабан у шлюбі

Шлюб, який вступлять чоловік-Кінь і жінка-Кабан, є ризикованим і хитким. Чоловік досить активна людина з впевненим поглядом у майбутнє. Чоловік-Кінь буде намагатися змінити свою романтичну обраницю. Жінка-Кабан – сентиментальна натура, що дозволяє їй без втомилися захоплюватися своїм чоловіком-господарем. Якщо вона витримає це довгий час, то сумісність чоловіка-Коні і жінки-Кабана з часом може стати більш гармонійним. Для цього їй потрібно стати по відношенню до себе більш жорсткою. Тоді цей союз проживе довгі роки.


Залишити відгук