Чоловік Коня і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коня і жінка Бик заснована не тільки на любові, але і на бажання партнерів розібратися у собі й навчитися розуміти партнера. Дуже багато залежить в цих відносинах саме від жінки, якій буде непросто зрозуміти характер і поведінку свого партнера.

Кінь-Чоловік і Бик-Жінка дуже рідко знаходять спільну мову, частіше за все із-за своєї гордості у них навіть не виходить нормально помиритися після серйозного скандалу. Жінка буде намагатися постійно домінувати над своїм супутником, а він у свою чергу не зможе з цим змиритися, з-за чого у них будуть регулярні конфлікти.

Ці знаки мають не тільки різним характером, але і ритмом життя, тому ці відносини будуть не в радість, а в тягар. Кінь завжди буде прагнути вперед, гарцювати по життю і намагатися встигнути все, а Бик навпаки не буде встигати, так і не вважатиме, що це необхідно, адже це вона жінка, і доглядати за нею.

Китайський гороскоп сумісності каже, що союз чоловіка Коня і жінки Бика не буде простим. Щоб побудувати міцні відносини, партнерам потрібно бути готовими до компромісів і до самоаналізу. Для вирішення проблем між представниками цих знаків хоча б один повинен розвинути в собі навички психолога.

Їх роман розпочнеться бурхливо, їм легко закохатися, оскільки кожен знайде в іншому щось нове і чарівне. Жінка Бик, будучи консервативною, все ж прагне до бурхливих емоцій, а оригінальний і активний чоловік Кінь їх неодмінно подарує. Він у свою чергу оцінить серйозність, ґрунтовність поглядів партнерки. І поки відносини не перейдуть у стадію спільного побуту і планів на життя, все буде просто ідеально.

А от далі доведеться зіткнутися з серйозними труднощами. Для жінки Бика важлива система, вона не може просто зірватися і відправитися в подорож, оскільки все треба планувати. А чоловік Кінь легкий на підйом, він любить діяти, а не будувати плани. Його авантюри можуть вибити з колії жінку Бика.

Вона, будучи владної натурою, захоче підкорити собі волелюбного чоловіка Коня, але це їй не вдасться. Щоб побудувати прекрасні відносини, потрібно перестати сперечатися і доводити правоту своїх поглядів. Необхідно прийняти відмінності один одного і виявити, що позитивні сторони партнерів насправді добре поєднуються.

Кінь чоловік і Бик жінка у відносинах

Жінка Бик некваплива, надійна і прив’язана до традицій, але треба пам’ятати, що в глибині вона хоче бурхливих і яскравих любовних стосунків, які допоможуть розкритися їй, як жінці. Чоловік Кінь володіє активним творчим початком, рухливістю і оригінальністю, схильністю вести активний спосіб життя, як раз здатний впоратися з цим завданням.

Йому також сподобатися взаємодія з цією жінкою і він із задоволенням почне за нею доглядати, адже вона не ставитися до дівчат легкої поведінки, вона глибока і серйозна у вирішенні життєвих питаннях. Чоловік Кінь хоче, щоб поруч з ним знаходилася врівноважена, сильна і терпляча жінка, на яку він зможе покластися.

Чоловік Кінь воліє розваги за межами дому – він завзятий мандрівник, з жилкою авантюризму. Жінка Бик в цьому сенсі не так легка на підйом, тому їй потрібно так організувати сімейне життя, щоб у хаті панувала атмосфера відпочинку в будні дні, а на вихідні вони могли вибиратися кудись разом і реалізовувати бажання чоловіка подорожей.

Незважаючи на те, що ці партнери, безсумнівно, привертають один одного, вони повинні усвідомлювати, що для побудови сімейних відносин доведеться потрудитися, напрацювати певні якості, відповідальність.

Сумісність Кінь і Бик у шлюбі

У шлюбному союзі, де чоловік-Кінь і жінка-Бик переважає боротьба за лідерство. Дружина не буде приховувати свою пристрасть до чільної ролі в сім’ї. Жінка-Бик по натурі справжній диктатор. Вона дуже наполеглива і вперта, тому з чужою думкою вважається не часто. Її безжалісність сильно впливає на сумісність чоловіка-Коні і жінки-Бика. Найголовніше, що чоловік-Кінь не зможе довго терпіти такого становища в сім’ї. У нього волелюбний і вразливий характер, з яким потрібно рахуватися його обраниці. Якщо чоловік — Кінь перекладе побутові проблеми на плечі дружини, то надійде дуже мудро. Ну, а жінка-Бик зобов’язана визнати сильну волю другої половинки.


Залишити відгук