Чоловік Коня і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Коня і жінка Мавпа цілком може стати вдалою для шлюбу. Вони обидва вважають за краще вести світське життя і при цьому завжди знаходять нові враження. Разом вони чудово проводять час, знаходячи один одного веселими та цікавими.

Поєднання чоловіки-Коні і жінки-Мавпи вважається цілком вдалим. Обидва партнера в цій парі є світськими людьми, які люблять галасливі заходи та громадську діяльність. Серед недоліків обох можна виділити певний егоїзм, який у більшій чи меншій мірі буде псувати відносини. Щоб побудувати гармонійні стосунки від них будуть потрібні поступки і зусилля.

Жінка-Мавпа проявляє більшу витонченість і хитрість в досягненні своїх цілей. Безумовно, вона буде намагатися маніпулювати чоловіком, а якщо він це зрозуміє, то не уникнути конфліктів. Адже чоловік-Кінь звик добиватися перемог прямим шляхом і не схвалить такі дії своєї пасії. Для нього дуже важливі чесність, відкритість та щирість. В цілому, в цій парі є труднощі, але вони не критичні.

Згідно з китайським гороскопом, у чоловіка Коня і жінки Мавпи дуже перспективна сумісність. Їм подобається проводити час разом, цінності у них приблизно однакові, проте і конфліктні ситуації можливі. Втім, це можна сказати про будь-яких стосунках, і будь-які труднощі переборні, коли є любов.

Справжнє взаєморозуміння дається їм нелегко з кількох причин. По-перше, обидва не сприймають шлюб серйозно і не хочуть трудиться над відносинами. Кожен зациклений на собі і на реалізації у зовнішньому світі, вони можуть взагалі не замислюватися над тим, що відчуває партнер. З-за цього пара може розлучитися при перших же серйозних випробуваннях. Але так відбувається не завжди.

По-друге, складність розуміння існує тому, що жінка Мавпа не звикла діяти відкрито. Вона домагається свого хитрощами, часто не ділиться своїми планами навіть з самими близькими. Чоловікові Коні важлива відкритість і прямота, і зрозуміти, чому обраниця при інших рівних не поділяє його поглядів, вкрай важко.

Жінка Мавпа і чоловік Кінь можуть приносити один одному користь. Він мислить більш масштабно, і їй слід повчитися широкого погляду на речі, а йому буде корисна її вдумливість, яка допоможе уникнути провалів у ризикованих справах.

Кінь чоловік і Мавпа жінка у відносинах

Всі люди різні, тому не буває так, щоб між ними зовсім не було сварок, і ця пара теж не виняток. Основною проблемою в союзі може стати істинне розуміння партнерів один до одного, прояв взаємної підтримки і поваги. Просто кожен з них більшою мірою піклується про себе і своїх відносинах зі світом. Егоїстичність цих знаків призведе до ускладнення сімейного життя.

Жінка Мавпа буде домагатися свого хитрощами та інтригами. В силу своєї замкнутості, вона рідко діє прямо і завжди розробляє безвідмовно працюючу схему. Присутність кмітливості, верткости і витонченості розуму в характері Мавпи, робить її майстром у психологічному впливі на кожного, хто захоче їй перешкодити в досягненні мети.

Чоловік Кінь, швидше тактик і людина дії, не звик довго роздумувати. Він мчить до своєї мети прямо, не особливо вибираючи дорогу. Йому це дозволяють сила і витривалість. Для нього в житті важливі відкритість і прямота, тому йому нелегко зрозуміти інтриги жінки Мавпи. А їй, у свою чергу, не так-то просто поважати щирість і безпосередність чоловіки Коні.

насправді вони схожі і чоловік Кінь, і жінка Мавпа відрізняються рухомим розумом, захопленістю, захопленістю, уміння доводити розпочате до кінця і реалізовувати навіть найнеймовірніші проекти. З першого погляду може здатися, що в такому союзі вистачає взаєморозуміння і нічого не повинно їх турбувати, проте це не зовсім так.

Варто відзначити, що чоловік Кінь воліє займатися більш великими проектами, тому він цілком зможе забезпечити свою дружину. Але жінка Мавпа навряд чи захоче сидіти вдома. Їй важливо реалізуватися не тільки в якості домогосподарки, але і в кар’єрі. Життєлюбність і активна позиція жінки Мавпи стануть надійною опорою для енергійного і діяльного чоловіки Коні.

Сумісність Кінь і Мавпа в шлюбі

У шлюбі чоловік-Кінь і жінка-Мавпа, досить м’якості і взаєморозуміння. Вони обидва люди чуйні і добрі по натурі. Чоловік-Кінь щиро цінує в обраниці витонченість і красу. Особливо, якщо довгі роки залишатиметься такою ж щасливою. Головне, не зловживати спілкуванням з друзями і знайомими. Жінка-Мавпа обожнює вечірки і галасливі компанії, але в будинку їх влаштовувати не варто. Навіть у побуті обоє будуть виконані романтизму і чуйності. Але, сумісність чоловік-Кінь і жінка Мавпа цілком залежить від кількості коштів, які буде заробляти чоловік. Йому просто необхідно стати успішним бізнесменом, щоб зберегти союз.


Залишити відгук