Чоловік Коня і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Коня і жінка Кінь ґрунтується на сильній взаємної привабливості. Вони зачаровані один одним. Цей союз має в своєму розпорядженні до взаємного розуміння, яке не несе з собою особливих проблем, навіть в ті моменти, коли партнерам потрібно якийсь особистий простір.

Люди-Коні — це дуже помітні члени суспільства. Вони дуже доброзичливі, великодушні, чарівні, благородні. Ними, як правило, захоплюються і навіть наслідують. Перешкоди в якихось сферах їх тільки розохочують. Чоловік і жінка Коні обов’язково сподобаються один одному: обидва яскраві, харизматичні, активні і сильні, вони просто не зможуть не помітити собі подібного. Романтичні стосунки в цій парі будуть сповнені емоцій та енергетики, інакше і бути не може. Коні воліють дуже насичене життя, в тому числі і особисте.

Їх взаємний егоїзм може стати перешкодою на шляху до розуміння природи партнера. Скріпними факторами стануть глибокі емоційні переживання — любов не чужа цим двом. Також і чоловік-Кінь, і жінка-Кінь дуже люблять дітей і прагнуть максимально комфортно облаштувати своє житло — це може стати додатковим консолідуючим фактором. Плідним може стати спільна справа, адже Коні славляться працьовитістю, витривалістю і напором. При належній мотивацій і свідомості вони можуть виконувати великий обсяг роботи, не помічаючи втоми, а загальна справа відмінно зближує. Незважаючи на деякі розбіжності, шлюб двох Коней цілком може бути вдалим.

Сумісність чоловіка та жінки, народжених у рік Коня, грунтується на їх схожість і взаємне притягання. Ці люди розуміють одне одного, цінують одне і те ж, тому конфліктів буде небагато. Але в будь-якій парі, незалежно від знаків, що виникають складності.

Чоловік Кінь дуже цінує свободу, його не зупинити на шляху до мети, не задавити авторитетом, а шлюб він ніколи не буде вважати кліткою. Йому потрібна партнерка, яка дивиться на світ так само, і жінка Кінь для цього цілком підійде, якщо вони не почнуть з’ясовувати, хто лідер в їх відносинах. Вона здатна підтримувати обранця у всіх починаннях, а ще один позитивний момент — її хороші материнські якості, дані їй від природи.

В цьому союзі чоловік отримає хорошу реалізацію у зовнішньому світі, оскільки ніхто не буде його гальмувати. Але йому не потрібно забувати про амбіції обраниці, які, залишаючись нереалізованими, будуть накопичувати стрес. Цей стрес може вилитися в серйозні конфлікти і навіть в нервовий зрив. Щоб уникнути його, потрібно допомагати жінці Коні у всьому, ділити обов’язки навпіл, в тому числі і після народження дітей, щоб вона могла витрачати сили не тільки будинок, але і на свої проекти за його межами. Мати роботу для неї — не тяготящая обов’язок, а право, яке хочеться використовувати.

Кінь чоловік і Кінь жінка у відносинах

за Причиною для сварок може стати нудьга і відчуття замкнутого кола. Якщо їм вдасться пройти через це разом, то відносини стануть ще більш злагодженими. Також каменем спотикання можуть стати домашні зобов’язання. І чоловік Кінь, і жінка Кінь вважають ведення господарства занадто стомлюючим, але хтось все-таки повинен буде взяти це на себе, краще, якщо це буде жінка. Їм обом слід попрацювати над собою, в сенсі приборкання своєї незалежності і дикої природи, якщо вони захочуть створити сім’ю.

Така пара завжди знайде нові пригоди і розваги. Відстань їм не перешкода, оскільки ні один з них не буде занадто турбуватися про те, що робить інший в його відсутність. У важкі моменти сімейного життя на допомогу можуть прийти друзі або ж вчасно виявлені розуміння і співчуття. Обидва партнера запальні, темпераменти і чутливі, тому якщо в один момент вони не зупиняться вчасно — їх може чекати розрив.

Союз двох Коней буде яскравим і пристрасним. Вони легко створюють навколо себе багато шуму. Взаємини зав’язуються швидко, без особливих складнощів. Вони можуть пробути разом довгі роки, при цьому сліпо люблячи. Іноді вони, звичайно, будуть прозрівати, і бачити неприємні сторони свого партнера. Якраз в такі моменти їх відносини погіршуються, оскільки поступатися ніхто з них не хоче.

Обов’язковою умовою для тривалих відносини в цій парі є створення міцної сім’ї і народження дітей. Тоді навіть при виникненні великих розбіжностей вони збережуть свій союз.

Сумісність Кінь і Кінь у шлюбі

У шлюбі, де чоловік-Кінь і жінка-Кінь між подружжям добрі і відкриті відносини. Вони не здатні довго ображатися один на одного, тому що обидва відхідливі по натурі. Іноді на сумісність чоловіка-Коні і жінки-Коні впливають близькі друзі, до яких звертається пара у важкі хвилини. Жінка-Кінь відрізняється запальністю та емоційністю, а чоловік-Кінь досить темпераментен і ранимий по натурі. Саме цей фактор може призвести до сварки і навіть руйнування сімейного союзу. Особливо, якщо шлюб був укладений в ранньому віці. Якщо чоловік-Кінь буде диктувати свої умови, то жінка-Кінь почне боротьбу за свою незалежність. Цього треба уникнути будь-яку ціну, якщо вони по-справжньому дорожать відносинами.


Залишити відгук