Чоловік Коня і Жінка Коза Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коня і жінка Коза заснована на виконанні традиційних ролей у відносинах, коли чоловік займає позицію ведучого, а жінка – веденого. Якщо вони з самого початку приймуть таке положення речей, їх відносини складуться цілком вдало.

Взаємне тяжіння між чоловіком-Конем і жінкою-Козою виникне майже відразу. У цій парі дивно гармонійно поєднуються чоловічі і жіночі якості. Жінка-Вівця-Коза має жіночним витонченістю, ніжністю і деякою пасивністю. Вона беззастережно віддасть чоловікові кермо правління. Кінь-чоловік — сильний, мужній, активний «самець» і годувальник, як раз такий, про який мріє жінка-Вівця-Коза (та й не тільки вона). Вони складуть дуже красиву пару, їх відносини будуть дуже повними і самодостатніми.

Цим двом більше нікого не буде потрібно. Сильне плече Коні і його широкі груди будуть для Вівці-Кози тихою гаванню і захистом. Чоловік-Кінь як раз потребує такого супутниці — домовитої, тихою і лагідною. Вона зможе організувати надійний тил і міцне господарство як ніхто, віддавши чоловікові право домінувати. До того ж Вівця-Коза має чисто жіночою хитрістю і дипломатичністю, здатними згладити багато протиріччя і знайти вихід зі складних, конфліктних ситуацій. Ця пара гарна і з романтичної точки зору, і з раціональною.

Романтичні стосунки між чоловіком-Конем і жінкою-Козою неминучі. Жінка-Коза виникає, немов фея з казки – витончена, витончена і ніжна, що уособлює безумовну жіночність, вона уважна і делікатна, ніколи не прагне голосно затвердити свою думку, вважаючи за краще залишатися в тіні сильного чоловіка. Саме таким – сильним і мужнім постає перед нею чоловік-Кінь.

Жінка зачарує його своїм ніжним чарівністю, а він захопить її почуття без залишку. Це той самий чоловік, про якого вона мріяла – енергійний, надійний і перспективний…. Коза, це ефірне створення, така делікатна і безконфліктна, насправді має залізну логіку і не менш тверду силу волі. Ця жінка добре знає, чого хоче в житті – вона шукає надійне плече чоловіка, який зміг би забезпечити її і створити для неї життя, повну комфорту. Вона завжди оточена шанувальниками, але остаточний вибір робить довго, боячись зробити помилку.

Відносини цієї жінки з чоловіком-Конем можуть мати непогану перспективу. Сильний і владний чоловік знайде в ній те, що шукав – ніжну і податливу супутницю, готову визнавати пріоритетним тільки його думка. Про наявність у неї власних, досить певних суджень він може ніколи не дізнатися.

Цей сильний і егоцентричний чоловік буде щасливий поруч з жінкою, здатною створити домашній затишок, зробити його побут ідеальним, а сімейну атмосферу – душевної. Коза, в свою чергу, отримає те, про що вона мріяла. Їй не потрібно буде думати, як заробити гроші і забезпечити собі гідне існування — цей обов’язок ляже на плечі чоловіка, їй же залишиться бути відмінною дружиною і господинею. Навряд чи вона стане заперечувати право чоловіки домінувати в цьому союзі. Крім того, цю пару об’єднає їх любов до дітей, при цьому жінка буде турботливою матір’ю, а чоловік – безумовним прикладом для них.

Хитра Кізка зуміє влаштувати їх відносини таким чином, що у Коня просто не залишиться часу замислюватися про зміну вражень або нудьзі сімейного життя. Мудрість і дипломатичність жінки зможуть погасити імпульсні спалахи її супутника, не даючи розгорітися можливим конфліктам.

Кінь чоловік і Коза жінка у відносинах

Жінка Коза з задоволенням займеться організацією господарської частини та спільного побуту. Вона прекрасний розпорядник в життєвому плані і, швидше за все, вибере шлях домогосподарки і вважатиме за краще не займатися власною кар’єрою. Якщо чоловік Кінь надасть їй таку можливість, вона з радістю візьметься за домом, дітьми та чоловіком. Крім того, щоб не нудьгувати, вона буде вивчати різноманітні види діяльності, які не пов’язані із зароблянням грошей і здатні створити атмосферу відпочинку і затишку в домі.

На поверховому плані у відносинах все буде чудово, однак для напрацювання глибокого розуміння партнерам доведеться потрудитися. Негативні особливості характеру жінки Кози такі як схильність постійно змінювати правила гри і примхливість будуть викликати у чоловіка Коні розчулення. Вона навряд чи помітить його егоїстичні нахили. Цей чоловік з радістю займеться забезпеченням сім’ї і своєю самореалізацією в зовнішній діяльності, вирішуючи таким чином всі побутові труднощі. Сильний в духовному і фізичному сенсі, він заповзятливий і намагається зробити своє життя максимально комфортним. Ніжна і тендітна жінка Коза буде тягнутися за своїм чоловіком, але разом з тим і вимагати буде чимало.

Дівчина Коза теж прагне до комфорту і зручного ритму життя, причому вона не вважає, що для цього необхідно багато і важко працювати. Виходить, що чоловік Кінь повинен взяти на себе відповідальність за їх сім’ю – тільки в цьому випадку у них вийде побудувати гідні відносини.

Сумісність Кінь і Коза у шлюбі

У шлюбному союзі, де з’єдналися чоловік-Кінь і жінка-Коза обоє дбайливі і чутливі люди. Їм необхідно більше уваги приділяти одне одному, а не замикатися тільки на своїй персоні. Сумісність чоловіка-Коні і жінки-Кози обіцяє бути чудовою. Головне, виключити скандали, які руйнівно діють на будь-які сімейні відносини. Чоловік — Кінь надто товариський і гостинний, а жінка-Коза буває занадто вперта і мінлива. Насправді, всі мінуси в шлюбі легко усуваються, а погані звички при бажанні швидко викорінюються.


Залишити відгук