Чоловік Коня і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Цікавий союз. Астрологія не може передбачити, який у точності буде сумісність знаків, де чоловік Коня і жінка Дракон. Обидва партнера примхливий і рвучкі, що позначається на відносинах, даючи найрізноманітніші результати. Абсолютно точно можна констатувати той факт, що нудьгувати разом їм не доведеться. Взаємодія партнерів відбувається на рівних, проте основою є їх особистісні особливості.

Основною рисою характеру жінки-Дракона є непередбачуваність і комунікабельність. Вона намагається бути попереду всіх, отримувати те, що хоче і бере від життя максимум досвіду. Дракон-жінка – смілива, яскрава і злегка неврівноважена дама. Вона приваблює людей своєю неординарністю і яскравістю. Чоловік-Кінь в чомусь схожий на неї. Він розвинений розумово, володіє хорошими перспективами і удачею, а в складних ситуаціях здатний бути пробивним.

Чоловік-кінь пустотливий, темпераментний і надзвичайно активний, з ним не засумуєш. Перебуваючи поруч з таким чоловіком, Дракон-жінка буде пишатися ним. Дружина стане своєму чоловікові вірним помічником, а він у свою чергу не буде дорікати улюблену за деякі помилки і завжди підтримає добрим словом. Сумісність Дракона-жінки і Коні-чоловіки обіцяє цікавий тандем з гарним майбутнім.

Пара чоловіки Коні і жінки Дракона має дуже неоднозначну сумісність. Все залежить від індивідуальних особливостей кожного партнера, їх бажання бути разом, намагатися заради цього, виявляти розуміння і діяти мудро. Це союз двох сильних, енергійних і волелюбних особистостей, яким буде цікаво разом. І чоловік Кінь, і жінка Дракон дуже привабливі, вони багато в чому схожі, пристрасть між ними нерідко спалахує миттєво.

Але коли проходить перший емоційний етап відносин, починаються складності. Вони полягають у тому, що для комфорту їм треба відчувати себе лідерами, а бути на других ролях не підходить ні чоловікові Коня, ні жінці Дракону. Якщо вони з головою порине в боротьбу за першість і не спробують зрозуміти один одного, це може погано скінчитися.

В цій парі все вирішується методом договору. Вони обидва цінують свободу, і це вже перший крок на шляху до взаєморозуміння. Їм потрібно відразу поділити сфери впливу, а також проводити дозвілля наполовину разом, наполовину роздільно. Це забезпечить і Дракона, і Кінь енергією, оскільки в суспільстві інших людей кожен з них буде в центрі уваги, і не доведеться забирати пальму першості у близької людини.

Кінь чоловік і Дракон жінка у відносинах

Жінка Дракон яскрава, метушлива, яка бажає свята і новизни, яка живе активним життям, зустрічає чоловіка під знаком Коні, який в один момент справляє на неї враження. Вона здатна закохатися в нього відразу ж, і вирішити стати ближче за один день. Якщо чоловік Коня викликає у дівчини Дракона вибух почуттів і емоцій, то вона почне діяти прямо і невідкладно.

Чоловік Кінь також часто зачарований дівчиною Драконом з першого погляду. Але незабаром він помітить не надто приємну особливість – стрімкість, деяка зухвалість і бажання блищати на його тлі. Адже він теж дуже любить бути в центрі уваги і роздавати автографи. Створилася в результаті конкуренція партнерів, скоріше, додає іскри у відносини, ніж обтяжує їх. Так що, прекрасно усвідомлюючи бажання партнера отримати гілку першості, вони на якийсь час захопляться цією грою. Таким чином і виходить грунт відносин Кінь-Дракон.

По закінченню першого етапу відносин формується вже пари і починається побут. Один з варіантів подальшого розвитку союзу стосується встановлення рівноправності. Після розподілу обов’язків вони сміливо зможуть виділити час на відпочинок в поїздках і галасливих компанія, іноді поєднуючи те й інше.

Сумісність Кінь і Дракон у шлюбі

Чудовий союз, де чоловік-Дракон і жінка-Кінь абсолютно різні люди за характером. У цьому шлюбі відведено почесне місце для щирих почуттів і романтизму. Тому можна сміливо заявляти, що сумісність чоловіка-Дракона і жінки — Коні хороша. Чоловік-Дракон досить врівноважена, тому легко утихомирює свою емоційну і яскраву супутницю. Жінка-Кінь не пред’являє претензій до чоловіка, тому що він здатний поєднувати працьовитість із завзятістю. Їх особливим чином зближує безкомпромісність натури, яка проявляється скрізь – удома, на роботі і в спілкуванні з людьми. Якщо, чоловік-Дракон навчиться поступатися жінці-Коні, то їх союз проживе багато років.


Залишити відгук