Чоловік Коня і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коня і жінка Собака дуже вдала, якщо вони хочуть побудувати серйозні стосунки і в подальшому укласти шлюб. Для чоловіка Коні, жінка Собака є одним з небагатьох чудово доповнюють його партнерів, оскільки вона здатна стримувати надмірні пориви свого партнера, вірна і чесна, інтелігентна і завжди готова його підтримати.

Поєднання чоловіки-Коні і жінки-Собаки також відмінно підходить для створення зразкової сім’ї. Переваги одного підстраховують недоліки іншого. Чоловіча та жіноча частини цього союзу знаходяться в гармонії. Кінь-чоловік володіє сильною енергетикою і вольовим характером. Він, звичайно ж, буде відмінним головою сім’ї і опорою для своєї коханої.

Жінка-Собака володіє такими «прикрасами» як чесність, інтелект, тактовність. Ця дама також не стане, як правило, будувати з себе амазонку і з великим умінням буде управлятися з домашнім господарством. Досягти успіху в кар’єрі жінка-Собака теж може, але, як правило, не вважає негожим забезпечувати своєму чоловікові надійний тил.

У будь-якій діяльності важлива підтримка, і з цієї причини сумісність чоловіка Коня і жінки Собаки практично ідеальна: вона буде йому вірним супутником, забезпечить хороший дозвілля та не залишить його у важкий період, якщо якийсь із його масштабних проектів потерпить крах.

Важливо, що жінка Собака зможе згладжувати емоційні сплески партнера, а їх буде чимало. Сама вона рідко виходить з себе, вміє вставати на місце іншої людини, виявляє гнучкість і прощає, якщо її зачіпають в пориві, а потім вибачаються. Вона прекрасна супутниця життя, але тільки в тому випадку, якщо ставитися до неї з повагою.

Є багато сценаріїв відносин між представниками цих знаків. Якщо жінка Собака візьме на себе роль домогосподарки, чоловік Кінь зможе присвятити весь час реалізації у зовнішньому світі, але, якщо їй раптом захочеться професійного зростання, в ідеалі партнеру слід розділити з нею домашні обов’язки. Вони зуміють домовитися, щоб у кожного були такі завдання, з якими він зможе впоратися.

Розбіжності можуть виникнути, наприклад, через нерозумного поведінки чоловіка Коні в суспільстві. Жінка Собака буває ревнивою, і їй важливо показувати, що вона дійсно та сама єдина, і ніхто інший не потрібен. Не можна обділяти її увагою — це зачіпає за живе.

Кінь чоловік і Собака жінка у відносинах

Їм добре разом і їх союз дуже гармонійний. Чоловік Кінь буде забезпечувати матеріальну складову, а жінка Собака з радістю займеться домашніми справами, дітьми та чоловіком. Можливо, вона захоче реалізувати себе в професійному плані і швидше за все її чоловік не буде проти. Ця дівчина вміє проявити гнучкість, а чоловік Кінь енергійність та творчий підхід до спільного життя. У цієї пари є всі шанси на успішні, щасливі відносини.

Вони підстраховують один одного і доповнюють. Так, негативні риси характеру, одного з них заповнюються перевагами іншого. Ця особливість працює взаємно, бо такий союз буде триматися на плаву без докладання надмірних зусиль. Багато аспектів їх відносин складаються гармонійно самі по собі і це є головною перевагою.

Жінка Собака іноді занадто нав’язлива і ревнива, що, безумовно, не сподобається волелюбному чоловікові Коні. Адже йому необхідний простір для дій і можливість робити те, що він вважає за потрібне в кожен момент часу. Якщо йому дати незалежність, їй певну територію, де вона буде єдиною господинею, тоді вони позбавлять свої відносини від зайвих проблем. В іншому випадку, чоловік Кінь, як не надто привязывающийся людина, може розірвати відносини.

Важливо пам’ятати, що відносини потребують постійної підтримки і не буває так, щоб один раз зробили добре і це добре тривало надто довго. Відносини яким би вони не були вимагають постійної роботи обох партнерів і прагнення до однієї мети.

Сумісність Кінь та Собака в шлюбі

Життєлюбність чоловіки-Коні повинно сприятливо відбитися на характері жінки-Собаки. Вона стане м’якшою, коли відчує його щиру любов. Адже, незалежної жінки-Собаки досить вольова натура. Варто зауважити, що навіть при сильній зайнятості кар’єрою, вона буде приділяти час своїй родині. Це добре впливає на сумісність чоловіка-Коні і жінки — Собаки, які закріплять шлюбний союз. У подружжя все буде в повному порядку – харчування, побут і господарські справи. Дружина Собака зможе добитися сама, бо її прохання до чоловіка Коні висловлюються не жорстко, а м’яко і спокійно. Що дуже сподобається її чуйному дружину.


Залишити відгук