Чоловік Кінь

Чоловік-Кінь повністю занурений в роботу, він завжди і скрізь знаходить собі заняття, сидіти без діла він не вміє. Володіє яскравою індивідуальністю і завидною пробивною силою. З ним легко всім. Він розумний, цікавий, позитивний, вимогливий, у нього хороша пам’ять і тверезий розум. З його темпераментом, розумом і силою кар’єру зробити йому не складно. Люди самі пропонують йому просування по службовій драбині.

В особистому житті чоловіка-Коні, як правило, щастить. А якщо ні, то виною тому кілька обставин:

або був занадто самовпевненим; або зіграли на його шляхетність і нав’язали йому почуття провини.

Згідно з китайським гороскопом, чоловік-Кінь за китайським гороскопом охоче одружується на жінці, яка не прагне до лідерства і згодна бути помічником чоловіка. Рівноправність у шлюбі чоловік-Кінь не визнає. Його голос завжди вирішальний. Від супутниці життя він вимагає, насамперед, вірності й постійності. Якщо в родині все добре, він із задоволенням потурає примхам дружини.

Якщо чоловікові — Коні сподобається заміжня жінка і при цьому вона не щаслива в шлюбі, то він розіб’є чужу сім’ю. Для нього її чоловік і діти — не перешкода. Однак, якщо його почуття охололи, то повернути або утримати його, в більшості випадків, неможливо. Безумовно, чоловік-Кінь викликає захоплення у протилежної статі. По природі він досить вірним.

Його життя ніколи не буває нудною. Молодість, ймовірно, не обходиться без боротьби за право на своє «місце під сонцем», а ось друга фаза обіцяє бути більш спокійною і мирною. Його плюси – соціальна адаптованість і відкритість, а мінус – самовпевненість (одне з його головних якостей), чоловік початку воліє «стрибати», ніж думати, не розділяючи перешкоди на переборні і непереборні.

В кінській «кар’єрі» можуть бути як прикрі падіння, так і тріумфи. Але головне, що чоловік-Кінь не сидить без діла, і, як правило, він дуже помітний у трудовій і громадській діяльності. Це дозволяє йому «рости». Він відчуває потребу бути в оточенні і чути похвалу на свою адресу, і для цього намагається робити все якісно, на совість. Серед чоловіків-Коней зустрічаються владні особи, лідери яких-небудь груп і вимогливі керівники, але їх самоціллю є не влада, а успіх справи.

У чоловіка-Коні гаряча кров («кінська гарячка»), тому він легко виходить з себе, нерідко буває прямолінійним і грубуватим, його імпульсивні вчинки і висловлювання є наслідком його палкого вдачі. В любовних почуттях також необуздан, любов з першого погляду переростає в африканські пристрасті. У відносинах прагне стати центральною фігурою, захоплений своєю персоною мало рахується з чужими бажаннями.Не багатьом дамам вдається осідлати цього «кентавра», але щира любов, як правило, бере верх над егоїзмом.


Залишити відгук