День Народження 13 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Риби, які народилися 13 березня, значно прагматичніші і приземлені, ніж більшість їхніх побратимів по знаку Зодіаку. Ці якості посилюються здатністю багато працювати і небажанням дозволяти чого б то не було заважати вашим ретельно складеним планам. Однак, незважаючи на вроджене почуття відповідальності, ви все одно залишаєтеся мрійником. За сонячною посмішкою та доброзичливим іміджем ховаються набагато більш серйозні аспекти вашого характеру. Однак приваблива особистість і легка аура таємничості роблять вас бажаним другом і товаришем.

З народженими 13 березня нерідко трапляються нещасні випадки. Вони повинні приділяти особливу увагу кінцівок, і в першу чергу піклуватися про ногах. Помірні, регулярні фізичні вправи дуже важливі для підтримки організму в здоровому стані. Особливо рекомендуються індивідуальні заняття, ніяк не пов’язані з змаганнями, такі, як йога, довгі прогулянки, плавання, тай-ши або танці. Народжені в цей день повинні строго контролювати свою дієту, в яку слід включити фрукти, овочі, крупи, горіхи. Правильне харчування, гомеопатія і своєчасні консультації у лікарів допоможуть їм позбутися від вкрай неприємних проблем.

Народжені 13 березня ведуть фатальну життя, про яку в ретроспективі можна сказати, що вона наполегливо кружляє навколо деяких, по суті, випадкових подій. Багато особистості, народжені в цей день, глибоко вірять в зумовленість подій, крім того, вони схильні робити прогнози про світ і про життя інших людей. У те, що говорять ці люди, є щось пророче. Вони часто вимовляють свої «пророцтва» так, ніби знають про це напевно. Найбільш інтелектуальних з них приваблює філософія, духовні пошуки, теоретичні припущення, наукові або аналітичні системи; вони поклоняються людському розуму, вважаючи його більш складним, ніж сама Всесвіт.

Знак Зодіаку 13 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до групи Водних знаків, які відрізняються наступними якостями: послужливість, м’якість, обдарованість, витонченість, делікатність, духовність, натхнення.

Планета Управитель: Нептун. Відповідає за підвищену чуттєвість, даний натхненне мистецтво. Ця планета — головний покровитель для творців. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за нестачу раціональності, а також відсутність критичності.

Відміну народжених 13 березня людей від інших представників їх знаку зодіаку, Риб, у тому, що вони більш «земні» люди, більш практичні і досить твердо стоять на ногах. Крім цього ряд відмінностей триває їх раціональністю, любов’ю до роботи за планом, до складання планів, їх високої працездатності та працелюбності. Народилися 13 березня дуже відповідальні, але це не заважає їм іноді дозволяти собі віддаватися мріям і відлітати думкою в інші світи і захмарні дали. Зовні вони здаються оптимістами, завжди доброзичливі й усміхнені, але насправді це вкрай серйозні і вдумливі натури. Народжені 13 березня дуже харизматичні, причому в них відчувається якась загадка, яка як магніт притягує до них людей.

Народжені 13 березня здатні пережити катастрофи, що для інших здаються непереборними, будь то фізична, економічна або психологічний лихо (це твердження особливо вірно для чоловіків, хоча зазвичай вважається, що жінки виявляють велику життєстійкість). З-за свого фаталізму народжені в цей день здатні прийняти удари долі без скарг і сліз, практично не змінюючи звичних занять. У багатьох випадках народжені 13 березня навіть не усвідомлюють своїх талантів і сили свого духу, поки біди не постукають до них у двері. Таким чином, сумні обставини можуть послужити своєрідним хрещенням або обрядом переходу, який не тільки не підриває їх основу, але як би вселяє особливу гордість і твердість, а головне — впевненість у собі. Зустрічаючись з труднощами, ці люди краще розуміють себе і своє призначення на цій Землі.

Народжені 13 березня багато часу і сил віддають самореалізації своєї особистості. Творчий ріст для них — свого роду стимул, не дозволяє зупинятися на досягнутому. Проте багато хто, просуваючись по основному шляху, нерідко відходять на запасну стежку з-за якогось тяжіння таємних і метафізичних енергій, керувати якими не в їхній владі. Такі люди, самі того не помічаючи, ступають на більш ніж небезпечну грунт, намагаючись змінити речі, що відбуваються навколо них в даний момент, але навіть такі наміри є дуже важливою частиною розробки їх розуму, — і тут вже не має ніякого значення, наскільки великі їх невдачі. До речі, одне з бажань народжених в цей день — надихати інших, і знайти тих, кому їх слова принесуть хоч якусь користь. В основному народжені 13 березня повинні воздерживатВся від висловлювання тверджень-прогнозів, особливо якщо вони стосуються близьких людей, оскільки, як не дивно, їх пророцтва дійсно можуть вплинути на хід подій у майбутньому.

Чоловік Риби — народився 13 Березня

Чоловіки, народжені 13 березня — володіють наступними якостями: такий кавалер — відданий, чутливий, жалісливий, вразливий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 13 Березня

Жінки, які відзначають день народження 13 березня, володіють наступними відмінностями натури: така дама — співчуваючи, що пристосовується, артистична. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 13 Березня

Риб, народжених 13 березня, можна сміливо назвати самими загадковими з усіх знаків зодіаку. Все життя їх оточує таємничий ореол, який можна назвати навіть містичним, а самі такі люди здатні робити передбачення про майбутнє і про долі оточуючих. Риби вірять в те, що наше майбутнє зумовлене, і саме це дозволяє їм прогнозувати хід подій. Вони жадають знань, і досить часто звертаються до сфери духовного, філософського. Але з народжених 13 березня знак зодіаку Риби також виходять чудові теоретики і аналітики, для таких людей завжди на першому місці буде торжество розуму і пізнання себе і світу.

Особи, народжені 13 березня знак зодіаку Риби, стають взірцем і прикладом для наслідування. Вони неймовірно стійко переносять всі випали на їх частку позбавлення. В якій би сфері життя не сталася криза – особистою чи професійною, Риби сприймуть удари долі як щось певне і неминуче. Цей їх фаталізм змушує дивуватися і захоплюватися такими людьми. Часто представники цього зодіакального знака навіть не до кінця усвідомлюють свої унікальні якості, і, тільки коли настають дійсно важкі часи, вони дивують і себе, і близьких. Складні життєві ситуації пробуджують в цих людях приховані резерви, змушують думати і діяти по-іншому, стають певним каталізатором духовного переродження.

Містика і самопізнання практично постійно керують життям цих неординарних особистостей. Для народжених 13 березня знак зодіаку Риби, дуже важливо до кінця з’ясувати межі своїх можливостей і реалізувати власні таланти. Вони вибирають для себе мету і рухаються у певному напрямку, але нерідкі випадки, коли щось незрозуміле або непізнане змушує Риб звертати з обраного шляху. Народжені в цей день завжди будуть шукати послідовників своєї життєвої філософії, щиро вірячи, що їхні знання і досвід здатні принести користь.

Як би те ні було, Риби дійсно володіють певним даром – можна назвати це і пророчим передбаченням, і вмінням аналізувати і робити далекосяжні висновки. Але висловлювати свої міркування таким особистостям потрібно з певною часткою обережності, так як їх слова дійсно можуть якимось чином запрограмувати події майбутнього.

Народженим 13 березня знак зодіаку Риби, необхідно бути м’якше і до оточуючих, і, в першу чергу – до себе. Занадто серйозна критика загрожує зіпсованими стосунками з близькими і незадоволеністю власними можливостями. Також їм потрібно постаратися навчитися справлятися з виникаючими проблемами і не намагатися перекласти відповідальність на інших.

Що ж стосується особистих якостей, то народжені в цей день завжди будуть привертати увагу своєю дотепністю, винахідливістю. Люди будуть тягнутися до вас завдяки вашій життєрадісності, шукати у вас впевненості, що всі проблеми тимчасові, бачити в вас живий приклад непохитності духу. Риби не можуть сидіти склавши руки, в їх житті завжди є місце для нового і несподіваного.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви надзвичайно ідеалістичні, уявляючи, що ваш обранець такий, яким ви хочете, щоб він був. Ви втратите своїх ілюзій, якщо партнер розчарує вас або не зможе відповідати завищеним очікуванням.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народжені 13 березня цікавляться містичної і духовним життям і різноманітними незрозумілими явищами, що взагалі властиво Рибам. Часто ці люди є фаталистами, а тому зустрічають удари долі гордо і з високо піднятою головою. Вони сильніше, ніж здаються оточуючим і собі, але ця сила і стійкість часто розкривається тільки якщо у цих людей трапляється якась біда, яка парадоксальним чином у підсумку допомагає їм пізнати себе і стати більш розвиненими особистостями.

Частенько народжені 13 березня володіють даром передбачення і повідомляють оточуючим свої прогнози. Їм чомусь вірять відразу, і це обгрунтовано, оскільки прогнози цих людей майже завжди збуваються. Самим цікавим і загадковим явищем в житті народилися 13 березня вважають людину і її розум. Часто вони стають філософами, духовними наставниками, психологами, знавці людських душ. Вони з цікавістю вивчають людей, закони систем, соціуму, а також все загадкове.

Здоров’я і Хвороби

Вразливе місце народжених 13 березня – ноги і, дещо меншою мірою, руки. Вони часто стають жертвами нещасних випадків, тому їм необхідно завжди дотримуватися пильність. Що стосується фізичного навантаження, то їм варто займатися поодинці, без противників, чи ж з тренером несостязательными видами спорту, йогою, плаванням, танцями.

Корисні тривалі прогулянки на свіжому повітрі. У раціон необхідно включити фрукти, крупи, овочі, горіхи. Також народженим 13 березня рекомендовано лікування гомеопатичними засобами і профілактичні відвідування лікарів.

Доля і Удача

В цей день народжуються оригінальні особистості з аналітичним складом розуму. Вони дотепні, наділені інтелектуальними здібностями в різноманітних сферах. Якщо вони правильно розпорядиться даними їм потенціалом, направивши свої дії на добро, то зможуть забезпечити собі чудову життя. Ранній шлюб, крім розчарувань, нічого хорошого не принесе. Людині, народженій в цей день, необхідно навчитися незалежності, твердості, рішучості, щоб перемогти свою вроджену боязкість.

Поради Рибам, Народженим 13 Березня

Після зустрічі з життєвими випробуваннями народилися 13 березня майже завжди відкривають щось нове в собі і починають краще розуміти самого себе і життя в цілому. Зазвичай проблеми і труднощі виховують в них твердість духу і впевненість у собі. Розвиток і самореалізація дуже важливі для цих людей. Але буває, вони сильно змінюють свої життєві плани в гонитві за таємним і непізнаним. Вони завжди прагнуть впливати на те, що відбувається навколо, намагаються отримати владу над реальністю і навіть над тим, що не здатні зрозуміти до кінця.

Крім цього народжені 13 березня прагнуть навчати і наставляти, вони бажають бути корисними суспільству і людям. Якщо вони не в силах навчити чогось, то хоча б надихнути, стати музою – ось їх мета. Що стосується рад народженим 13 березня, то їм слід обережніше промовляти свої знамениті передбачення, особливо тим людям, які їм дороги. Справа в тому, що саме по собі вислів передбачення, вірного і правильного, вже впливає на хід думок і вчинків людей, змінюючи, таким чином, майбутнє. Та й не всіх людей заспокоїть і попередить знання про майбутнє, деякі, навпаки, можуть почати нервувати і наробити дурних помилок. Тому завжди думайте, кому і як, в якій формі, доносити те, що ви відчуваєте з приводу прийдешнього.


Залишити відгук