Чоловік Коза і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коза і жінка Тигр ґрунтується на вміння партнерів взяти на себе зобов’язання у відносинах і грати відведені їм ролі. В цьому союзі дуже важливо, щоб чоловік Коза зміг забезпечити жінку Тигра і сім’ю, якщо вони вирішать укласти шлюб і народити дітей. При його фінансової стабільності в союзі з жінкою Тигром все буде відмінно. Якщо ж більш активною в зароблянні грошей виявиться жінка, то чоловік в її очах втратить всяку повагу і вона вирішить піти від нього. Їм потрібно разом вирішувати найскладніші проблеми і приходити до компромісу.

Тигр-Жінка і Вівця-Коза -Чоловік будуть всім задоволені в сексуальному плані, але передбачуваність і зайва раціональність зіпсують їх відносини. Не дивлячись на всю свою неординарність і запальність, жінка відноситься до життя дуже серйозно, і будь-яке рішення добре обміркує, він же, навпаки, у всьому керується своєю інтуїцією, з чим не завжди погоджується його кохана. Більш того, Вівця-Коза дуже емоційно слабкий, чоловік буде потребувати захисту та підтримки, він не зможе самостійно розібратися в серйозній ситуації, в свою чергу його супутницю це буде нестерпно дратувати, і вона, використовуючи закиди, постарається зробити його більш незалежним. Такий спосіб виховання Вівця-Коза не оцінить, і навіть навпаки, буде ображатися.

Її, Тигра-жінки, постійна критика і невдоволення будуть провокувати конфлікти, адже він мислить більш приземлено, а вона мріє про великі звершення. Намагаючись підлаштувати його під себе, вона не упустити моменту зайвий раз сказати, що і як потрібно робити, а Вівця-Коза-чоловік не згоден з таким станом речей. Він почне з’ясовувати стосунки та намагатися змінити свою другу половинку. Такий союз можливий тільки в тому випадку, якщо вони навчаться уживатися разом, проте в будь-якому випадку конфлікти в цій парі будуть регулярно.

У чоловіка Кози і жінки Тигра неоднозначна сумісність. Щоб все склалося добре, потрібно багато умов і компромісів, і в першу чергу важливо, щоб була фінансова стабільність. Чоловік Коза повинен зуміти забезпечити свою обраницю матеріально, взяти на себе провідну роль в цій сфері. В іншому випадку він впаде в очах жінки Тигра, і стосунки закінчаться.

Взаємоповагу в цій парі має першорядне значення, оскільки всі проблеми починаються там, де воно закінчується. Жінка Тигр зазвичай займає домінуючу позицію, але при цьому важливо, щоб вона допомагала своєму партнеру знайти вірний шлях, але ні за яких обставин не керувала ним в своїх цілях.

У разі сильної любові з боку Тигра вона може погодитися стати матеріальною опорою для чоловіка, але це неправильний шлях. У такій ситуації він буде гостро відчувати свою неспроможність, він може замкнутися в собі, не висловлювати почуттів, а жінка при цьому відчує, що партнер любить її не так сильно, як хочеться. Вона повинна м’яко підштовхувати його до діяльності і підбадьорювати, але не змушувати і не маніпулювати.

Конфлікти можуть виникати з-за того, що Кози дуже причепливі, вони хочуть бути поруч з коханою людиною. Тигри в свою чергу волелюбні і проводять багато часу поза домом, займаючись масштабними проектами.

Коза чоловік і Тигр жінка у відносинах

Лідером у відносинах, швидше за все, буде жінка Тигр, яка в кращому випадку буде направляти чоловіка, а в гіршому керувати ним. Неправильно будувати відносини таким чином, щоб чоловік спирався на жінку, тоді він буде вважати себе неспроможним, а вона буде відчувати себе зненавидженою.

Жінка Тигр здатна зрозуміти мотиви і почуття чоловіка Кози, вона вважає за краще не сваритися, а домовлятися, а також не вимагає більше, ніж може дати сама. Їй відомо, що таке повага і вона намагається побудувати рівні партнерські відносини в любовному союзі. Вона почуває себе впевнено і їй зовсім не потрібні докази своєї крутості. Вона володіє глибокою мудрістю і любить людей. Для чоловіка Кози така партнерка – справжній подарунок долі.

Жінка Тигр може багато чому навчитися у свого коханого чоловіка. Він більш чутливий і здатний йти на компроміс. Він вважає за краще не шукати складних шляхів і рідко страждає з-за глибоких переживань. По своїй натурі він актор і прагне до легкого життя, що на перших порах будуть дратувати жінку Тигра, схильну до роздумів і філософського відношенню до життя. Її незалежність і волелюбність можуть опинитися в конфлікті з причепливістю чоловіки Кози, незважаючи не те, що зовні він намагається відповідати образу, який хоче бачити жінка Тигр.

Сумісність Коза і Тигр у шлюбі

У шлюбному союзі, де чоловік-Коза і жінка-Тигр від ненависті до любові рукою подати. Між ними є пристрасть і почуття, але для сварок теж знайдеться місце. Чоловік-Коза не витерпить сильної енергетики та тиску з боку обраниці. Хоча він і звик перед нею схилятися. Жінка-Тигр досить імпульсивна в сімейному житті, тому не розуміє свого чуйного чоловіка. Все це не дуже добре впливає на сумісність чоловіка-Кози і жінки-Тигра. Він може швидко здатися і набриднути супутниці. В результаті відбудеться розрив відносин, що буде трагедією для нього і неї. Потрібно постаратися зберегти сім’ю за будь-яку ціну.


Залишити відгук