Чоловік Коза і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коза і жінка Змія ґрунтується на теплих дружніх відносинах. Якість і тривалість стосунків залежить від характерів і напрацювань обох партнерів до їх зустрічі. На першій стадії потягу, коли партнери бачать тільки достоїнства один одного, як правило, немає ніяких проблем. Однак їм не слід очікувати пристрасної і хвилюючою любові. Обидва партнера відрізняються спокоєм, чітко дотримуються власні інтереси і більшу частину часу займаються повсякденними справами, а не душевними переживаннями.

Чоловік-Вівця-Коза і жінка-Змія складуть непогану пару. Їх відносини ґрунтуються в першу чергу на духовній, ментальної зв’язку і будуть має глибокий емоційний характер. Жінка-Змія зовні здається емоційно холодною і сухою, проте володіє яскравим внутрішнім світом. Той, хто захоче дізнатися її краще виявить справжній скарб. Її ранима натура несвідомо захищається від втручань. При цьому у Змії достатньо сильна енергетика.

Чоловік — Вівця-Коза має вразливою вдачею і деякою пасивністю, через що швидше за все поступиться першістю своїй партнерці. Вони обидва, як правило, володіють моральними принципами, а духовні цінності цінують вище матеріальних благ. У подібних відносинах часто трапляються перепади настрою — від безмірного щастя до глибокої депресії. Любов вимагає яскравих фарб. Романтичні стосунки — це не благо, яке впало до рук, це шлях, який потрібно пройти, багато працюючи над собою. Це, на жаль, не всі розуміють і не хочуть зрозуміти.

Згідно з гороскопом сумісності, союз чоловіка Кози і жінки Змії може вийти дуже комфортним для обох, так як у них приблизно однаковий спосіб життя, обидва налаштовані на стабільні відносини. Головне в цій парі — це теплота і дружнє участь.

Жінка Змія може жити тільки по системі, яку сама встановила, і для неї вкрай важливо, щоб партнер міг пристосуватися до неї. Вона, звичайно, здатна вносити корективи в цю систему у відповідності з бажаннями обранця, але краще всього, якщо він навчитися грати за її правилами. Чоловік Коза як раз чудово адаптується до будь-якій системі, але тільки в тому випадку, якщо до нього будуть ставитися шанобливо. Інакше він починає бунтувати, і конфлікти призводять до взаємного відторгнення, союз розпадається.

Пара чоловіки Кози і жінки Змії відрізняється передбачуваністю, і це добре, оскільки обом комфортно саме в таких відносинах, коли не доводиться чекати сюрпризів. Разом з тим в певний момент їм може стати нудно, і тоді це загрожує серйозними наслідками аж до депресії. Оскільки чоловік Коза — натура більш активна і творча, саме йому варто взяти на себе роль ідейного натхненника, знаходити спільні захоплення.

Коза чоловік і Змія жінка у відносинах

Чоловік Коза і жінка Змія зможуть разом створити надійний союз і передбачувані відносини. Жінка Змія, безумовно, дуже уважна, економічна, господарська, економічна, уважна і мудра в рішення життєвих питань. Для чоловіка Кози вона швидше за все стане надійним другом і наставником. Любовні стосунки в цій парі складаються досить успішно. Але жінка Змія повинна врахувати, що її чоловік схильний до мінливості.

Поруч з жінкою Змією чоловік Коза відчує надійний тил, вона завдяки своєму чоловікові розширить горизонт сприйняття життя і відкриє для себе нові емоції і навчиться проявляти співчуття і чуйність. Жінка Змія хоч і володіє аналітичними здібностями, розумна і знає що таке стратегічне планування, у неї не завжди виходить самоорганизоватся і діяти ефективно. Вона не робить рішучі кроки імпульсивно, але й надихнути свого чоловіка на цій їй непросто. Тому їх чекає спокійна тиха спільне життя, яку при роботі над собою вони зможуть урізноманітнити цікавими бесідами і загальними справами.

Він грає в ігри не тільки з собою, але також і з іншими людьми, причому, далеко не завжди дотримуючись правил. Його примхливість і чутливість можуть сильно напружувати жінку Змію, яка живе не миттєвими поривами, а будує плани. Проблема ще й у тому, що за незліченною кількістю його масок, їй складно розгледіти, ким він є по-справжньому.

Відносини в цій парі можуть з часом стати кілька нудними через відсутність нових ідей, вражень і рутини. Тому так необхідно вносити різноманітність у побут, знайти цікаві хобі, відвідати інші міста і країни, зайнятися якоюсь дослідною роботою, яка буде приносити задоволення і підтримувати взаємне тяжіння в парі.

Сумісність Коза і Змія у шлюбі

У цьому союзі, який створили чоловік-Коза і жінка-Змія, подружжя об’єднує романтика і пристрасні почуття. Вона стане слугою свого примхливого і імпозантного чоловіка. Цей шлюб пронизаний чуйністю і душевністю, що благополучно впливає на сумісність чоловіка-Кози і жінки-Змії. Через деякий час йому набридне розум і мудрість подружжя. Ну, а вона не втомиться захоплюватися його завзятістю і шикарним видом. Чоловік-Коза відрізняється навіженим характером, що спричинить за собою стреси і проблеми зі здоров’ям у жінки-Змії. Щоб зберегти цей шлюб треба разом прагнути до створення міцної та щасливої сім’ї.


Залишити відгук