Чоловік Коза і Жінка Півень Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коза і жінка Півень досить суперечлива і залежить від поведінки партнерів. Якщо любовні стосунки цієї пари складаються добре, то для побудови шлюбу і створення сім’ї доведеться неабияк потрудитися. Дуже важливо почати розбиратися із взаємними претензіями з самого початку, коли вони виникають, адже від цього залежить тривалість сімейного життя.

Чоловік-Вівця-Коза і жінка-Півень рідко сходяться разом. Горезвісна різниця темпераментів заважає їм налагодити стосунки. Жінка-Півень бажає жити в атмосфері постійного свята з щоденними феєрверками. Якщо вона цього не виявляє в повсякденному житті, то сумує і зганяє своє невдоволення на близьких замість того, щоб щось зробити для зміни дійсності. Чоловік-Вівця-Коза чудово обходиться і без пишних бенкетів і званих вечерь, йому комфортно в тихій обстановці в тісному колі рідних і друзів.

Подібні відмінності не кращим чином позначаться на можливості цих двох жити разом. Прямолінійна і грубувата жінка-Півень може знехотя образити дуже ранимого чоловіка-Вівцю-Козу. До того ж його буде виводити з себе непередбачуваність своєї коханої. У матеріальному плані у цієї пари є спільні риси: вони обидва не вміють витрачати гроші. Вірніше, вони думають, що вміють, але це вміння полягає в анти-практичних покупках і майже повній відсутності планування сімейного бюджету. У цієї пари складна сумісність.

Сумісність чоловіка Кози і жінки Півня дуже суперечлива, їм вкрай складно прийти до порозуміння, але це не означає, що стосунки та шлюб неможливі. Головне, щоб була любов і бажання бути разом, а все інше можна подолати.

Чоловік Коза — натура творча. Він живе одним днем, рамки його сильно утрудняють, тому особливих правил у його житті немає, і це необхідна свобода для розвитку творчості, навіть якщо він не займається мистецтвом як таким. Жінка Півень хоче знати, що буде з нею завтра, через тиждень і через 10 років. Їй потрібен чіткий план, і, якщо вона зустрічається з кимось, то цей хтось повинен вписуватися в план і розділяти її мети. Але з чоловіком Козою так не виходить, і його несерйозність вибиває ґрунт з-під ніг.

Розмови жінки Півня про плани на майбутнє з чіткими обрисами наводять тугу і дратують чоловіка Козу, позбавляють його творчої енергії. Її погляди можуть здатися йому вузькими, тому що сам він мислить широко і любить міркувати про високі матерії. Її меркантильні інтереси, вона ставить на перше місце забезпеченість і комфорт.

Жінка Півень не вміє сидіти без діла, в той час як для чоловіка Кози цілком прийнятно довго відпочивати, перебувати в розслабленому стані. Замість того щоб критикувати, їй треба повчитися у нього цієї здатності, а для нього може стати прекрасним прикладом організованість обраниці.

Коза чоловік і Півень жінка у відносинах

Чоловік Коза має порывистую натуру і намагається жити у «вільному польоті», що дозволяє йому творити. Всі плани та ідеї, що приходять йому в голову краще реалізовувати відразу, поки це актуально. Однак таке несерйозне, часто інтуїтивне, ставлення до життя і справах, не має під собою підставу у вигляді стрункої логічної структури, вкрай незрозумілі для жінки Півня. Все, що пропонує цей чоловік здається їй чимось надто оригінальним. Сам того не бажаючи, він вибиває у жінки Півня твердий ґрунт з-під ніг, а для неї це найважче випробування.

Бажання цієї дівчини вибудувати чіткий довгостроковий план, який дозволить реалізувати все задумане, щоденна праця і прагнення завжди слідувати інструкціям та правилам стане каменем спотикання з чоловіком Козою. Крім того, він спробує використовувати її таланти у власних інтересах, вважаючи запальність і прямодушність цієї жінки через слабкість характеру. Однак він помиляється. А якщо ще і вона почне шукати вразливі місця партнера, замість того, щоб сконцентруватися на головному у відносинах – союз може розвалитися.

Різні погляди на світ і самого себе здатні створювати в парі проблеми. Але якщо замість того, щоб акцентувати увагу на відмінностях вони згадають про достоїнства партнера, відносини цілком можна побудувати вдало. Кожна людина приходить в наше життя саме для того, щоб ми у нього чого-небудь навчилися, так навіщо витрачати час на з’ясування відносин і докори, коли можна з радістю вивчати світ свого коханого і вчитися у нього чомусь новому?

Звичайно, буває непросто усвідомити, який урок несе з собою певна ситуація, а коли вона болюча і пов’язана з близькою нам людиною можна і зовсім впасти в депресію. Але депресія ще нікого в цьому житті не рятувала, тому піднімайте голову і починайте розбирати проблему намагаючись докопатися до її суті. Чоловік Коза і жінка Півень здатні разом пройти через усі бурі, якщо будуть пам’ятати, що їх зв’язок набагато важливіше всіх перипетій.

Сумісність Коза і Півень у шлюбі

В цьому союзі буде все благополучно, якщо чоловік-Коза і жінка-Півень будуть вести спокійне і розмірене життя. Вони занадто активні по натурі, що заважає їм побудувати міцні відносини. Зовні чоловік-Коза виглядає дуже респектабельно і навіть серйозно, але всередині у нього чуйна і ніжна душа. Жінка-Півень повинна знати про це, щоб не проявляти жорсткість і прямолінійність. Сумісність чоловіка-Кози і жінки-Півня залежить від активності обох подружжя. Вони повинні разом будувати міцну і гармонійну сім’ю. Правда, жінка-Півень навряд чи змиритися із зайвою культурою дружина. Ну, а чоловік-Коза не повинен сильно відстоювати свою думку.


Залишити відгук