Чоловік Коза і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Коза і жінка Щур ґрунтується на взаємному тяжінні партнерів один до одного. Жінка Щур чарівна, активна, рухлива, їй подобаються гучні компанії і нові знайомства.

Щур-Жінка і Чоловік — Вівця-Коза дуже сильно притягуються один до одного. Щур активна і любить галасливі компанії, а Чоловік-Коза настільки наївний, що сам не помітить, як піде на все заради неї. Найчастіше відносини швидко розвиваються, кожен з них вірить, що саме ця людина його друга половинка, хоча в основному, їхні короткострокові романи. Через деякий час близького спілкування Вівця-Коза і Щур вирішують завершити свої відносини, тому що звички, які здавалися спочатку милими, тепер дратують, так і бажання боротися з недоліками не виникає.

Жінка-Пацюк, у першу чергу, шукає партнера, який стане справжньою опорою, однак варто зазначити, що хоч вона і розважлива, але все одно на подив працездатна. В основному, їй необхідний супутник, який візьме на себе серйозні проекти, над якими вона боїться працювати. Але Чоловік — Вівця-Коза не може надати їй такої підтримки, у цьому і полягає основна проблема. Варто відзначити, що при бажанні і такі відносини можна зберегти. Вівця-Коза зможе мотивувати свою кохану, влаштовувати їй свята, допомагати в вирішенні деяких питань.

Якщо вірити китайським гороскопом сумісності, стосунки чоловіка Кози і жінки Щури можуть скластися дуже гармонійно, але в тому лише випадку, якщо він вже сформувався як особистість, знайшов необхідні опори. Як відомо, цей знак китайського гороскопу часто потребує заступництві, а таке ставлення до себе буде дратувати практичну і деловитую жінку Щура.

У цих людей досить багато спільного, вони люблять галасливі компанії, Щур завжди в центрі уваги, вона приваблива і дотепна. Швидше за все, саме на якийсь світської вечірки і відбудеться її зустріч з чоловіком Козою. У них нерідко з’являється взаємний потяг, вони відмінно підходять один одному, коли метою кожного є швидкоплинний роман, але якщо доходить до серйозних стосунків, починаються проблеми.

Чоловік Коза не дуже любить працювати, а оскільки Щур відповідальна і вміє добре заробляти, партнер цілком може «сісти на шию». Це погубить союз, як тільки жінка зрозуміє, що її партнер повністю або майже повністю залежимо від її ресурсів. Важливо відразу поставити обмеження, щоб у Кози не було можливості розслабитися. Це необхідно не тільки для збереження відносин, але і для особистісного зростання чоловіки Кози.

Коза чоловік і Щур жінка у відносинах

Цей любовний союз швидше буде схожий на цивільний шлюб, ніж сім’ю у звичному розумінні. Жінка Щур більш активна і мотивована на досягнення, тому може вийти так, що вона буде тягнути за собою чоловіка Козу прибуває в творчих муках, пошуку себе, спроби працювати. Щоб так не вийшло дуже важливо не створювати йому комфортні умови для життя, інакше він не захоче напружуватися, адже коли все добре немає сенсу щось робити.

У них є спільне бажання проводити час не в чотирьох стінах, а в товаристві друзів, щоб відчувати ритм життя навколо себе. Вони з задоволенням виходять в світ разом. Швидше за все, їх знайомство відбудеться на якійсь вечірці, тоді все і закрутитися. Потім їх чекає швидкоплинний флірт або короткий роман. Однак для створення сім’ї цього зовсім недостатньо. Так як ні чоловік Коза, ні жінка Щур не особливо схильні займатися розвитком і вдосконаленням любовних відносин, їм простіше розійтися.

Чоловік Коза відрізняється сильною чутливістю до навколишнього світу в принципі і до своєї партнері зокрема. Він хоче не тільки захоплення, але і більш тісної взаємодії і злиття з жінкою, яка стане для нього надійною опорою у важкий момент. У нього часто змінюється настрій, він трохи сором’язливий і йому варто зусиль, щоб зважитися на рішучий крок. Зате він відмінно вміє пускати пил в очі, демонструвати провокаційність і незалежність, і спілкуватися в дипломатичній інтонації.

Жінка Щур також потребує чоловіка, на якого можна покластися. Вона розважлива і практична, дуже працьовита, але вважає за краще не братися за масштабні справи і проекти, так як не хоче брати на себе занадто велику відповідальність. Чоловік Коза навряд чи зможе дати їй підтримку в тому вигляді, в якому їй би хотілося, проте він стимулює в ній творче начало, дасть поживу для роздумів і створить в життя свято.

Сумісність Коза і Щур у шлюбі

Шлюбний союз – чоловік-Коза і жінка-Пацюк можна назвати неміцним. Його насилу збережуть підвищена активність дружина і душевні терзання обраниці. Сумісність чоловіка-Кози і жінки-Щури буде успішною, якщо обоє з подружжя займуться цікавою роботою. До речі, чоловіки-Кози є успішними бізнесменами. Жінка-Пацюк досить безжально по відношенню до себе. Ну а її супутник потребує постійної турботи, співчуття й визнання своєї персони. Якщо жінка-Пацюк буде жорсткою, то чоловік буде щиро нею захоплюватися. Чоловік-Коза забезпечить сім’ю достатком і буде у всьому питати поради у другої половинки.


Залишити відгук