Чоловік Коза і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Мавпа і чоловік Коза цікава і захоплююча. Не дивлячись на досить різні характери партнерів, при бажанні бути разом вони добре доповнюють один одного.

Жінка-Мавпа і чоловік-Вівця-Коза навряд чи зможуть скласти вдалий дует. Їх сімейні відносини можуть не складеться з-за різниці в темпераментах. Вівця-Коза чоловік — це дуже делікатний, культурна людина. Його товариськість і дружелюбність оцінить будь співрозмовник. Він завжди сповнений революційних ідей і наполеонівських планів, однак йому часом не вистачає сил і енергії реалізувати їх.

В цьому йому може допомогти жінка-Мавпа. Вона розумна, активна і працелюбна. Питання в тому, чи зможе чоловік-Вівця-Коза зацікавити жінку-Мавпу. Їй він може здатися повільним і квелым меланхоліком. Вівця-Коза-чоловік, можливо, просто не зможе встигати за вируючим життєвим потік жінки-Мавпи. Щоб все ж ужитися потрібні компроміси, насамперед від Мавпи-жінки, а на них їй йти вкрай складно в силу відомої частки егоїзму. Вівця-Коза і Мавпа за китайським гороскопом не сама вдала пара. Якщо в союзі чоловік-Мавпа — жінка-Вівця-Коза є перспективи, то у зворотного варіанту майбутнє вельми туманно.

У жінки Мавпи і чоловіки Кози в цілому вдала сумісність, але, як і в будь-яких відносинах, для гармонії потрібні компроміси з боку кожного партнера. Головне, що їм завжди є про що поговорити. Коза багато читає, черпає енергію з нових знань і любить ділитися ними. У Мавпи є схильність все аналізувати, у неї тонкий проникливий розум, тому в цій парі прийнято вести інтелектуальні бесіди.

Коза дуже чуттєвий і відкритий знак, і жінка Мавпа неодмінно спробує їй управляти. Іноді їй це вдається, тому що вона вміє проявляти хитрість, і партнеру складно її вчасно помітити. Але якщо тактика буде розкрита, конфлікту не уникнути. Чоловік Коза сприйме маніпуляції як неповага, яку він не стане терпіти. Почнеться конфлікт, причому спочатку, швидше за все, прихований, але потім він вибухне скандалом.

Щоб відносини були гармонійними, жінці Мавпі слід зрозуміти, що не потрібно нічого приховувати від обранця, від неї не виходить ніякої небезпеки. Вести приховані гри з нею шкідливо, і як раз це загрожує наслідками, аж до розриву. Що стосується спільного дозвілля, то з ним все буде добре: і Коза, і Мавпа люблять світське життя, а якщо захочуть провести час удвох, це завжди буде цікаво обом.

Коза чоловік і Мавпа жінка у відносинах

Чоловік Коза слід своєї інтуїції і чувствованию. Він багато бере з рівним спокійним почуттям і все розуміє, але це зовсім не дозволяє їм управляти. Жінка Мавпа має схильність до формування різного роду ситуацій для того, щоб спровокувати з’ясування стосунків. Вона майстер по частині інтриг, тому готова докласти чимало зусиль для встановлення контролю.

Чоловік Коза далеко не відразу розбереться, яка йому зустрілася жінка, адже він всіх людей оцінює себе і вважає, що оточують такі ж неспокійні, відверті і м’які. Однак суєта жінки Мавпи не має нічого схожого з почуттям незахищеності і наївності чоловіки Кози. За кожною дією і словом цієї жінки стоїть якийсь певний сенс: особиста вигода, експеримент або бажання зробити по-своєму, як би там не було.

Все ж якщо вчасно оцінити складність жінки Мавпи, як позитивна якість, то чоловік Коза відкриє для себе двері в непізнаний і надихаючий потенціал своєї партнерки. Для постійно перебуває у пошуку чоловіка Кози зустріч з такою дівчиною велика удача.

Разом у них відмінно вийде займатися дослідницькою діяльністю в широкому сенсі цього слова. Кожен з них запалюється інтелектуальними стимулами, любить проводити час в компанії друзів, отримати нові враження в подорожах і походах. Вони вивчає все, що їх оточує, а застосування набутих навичок дає мотив для подальшого розвитку.

Сумісність Коза і Мавпа в шлюбі

Якщо шлюб створять чоловік-Коза і жінка-Мавпа, то він буде досить спокійним і романтичним. Вона дуже емоційна по натурі, тому вміє вплинути на активність обранця. Сумісність чоловіка-Кози і жінки-Мавпи багато в чому залежить від благодушності і витримки подружжя. Чоловік-Коза без проблем займеться матеріальним благополуччям сім’ї. Але тільки за умови, що поруч з ним буде знаходитися розуміюча і розважлива жінка-Мавпа. Чоловік дуже наполеглива і цілеспрямована людина, тому здатний досягти багатьох цілей. Якщо дружина буде віддана йому, то отримає справжнє щастя від цього союзу.


Залишити відгук